Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Н. Дянков отвръща на удара
Автор: boreto   
Дата:   12-07-10 13:10

с кроше. Виенският институт в нокдаун...[smilie25]

София. 12 юли 2010

През периода януари - май 2010 г. износът на България за третите страни се е увеличил с 40.6% спрямо съответния период на предходната година и възлиза на 4.2 млрд. лева. Това сочат данните на Националния статистически институт. Основните търговски партньори на България са Турция, Сърбия, Русия, Република Македония, Сингапур и Китай, които формират над 52% от износа за третите страни. Изнесените стоки за Китай са се увеличили с 238%, а тези за Република Корея с 162%. Износът за Турция и Украйна бележи ръст съответно с 70% и 64%, за Русия с 42,1%, а този за Сърбия с около 49%.
През май 2010 г. износът за трети страни нараства с 40% спрямо същия месец на предходната година и достига до 903.3 млн.лв.

Вносът на България за трети страни за периода януари - май 2010 г. се е увеличил с 6.1% спрямо съответния период на предходната година и възлиза на 5.7 млрд. лева. Това сочат данните на Националния статистически институт. Най-голям ръст бележи вносът от Албания, Перу и Израел. Увеличава се вносът от Република Македония (81.2%), Сърбия (70.9%) и Обединените Арабски Емирства (70.6%), а се наблюдава намаление на вноса от Турция, Китай и Украйна.
През май 2010 г. вносът на България с трети страни се увеличава с 22.8% спрямо същия месец на предходната година и достига до 1.4 млрд.лв.


Отговори на това съобщение
 Re: Н. Дянков отвръща на удара
Автор: georgi969   
Дата:   12-07-10 13:18

Баси.Ние сме Тигърът на Балканите.Ама щом казва, сигурно е така.

Отговори на това съобщение
 Re: Н. Дянков отвръща на удара
Автор: chicken   
Дата:   12-07-10 13:20

А какво му е хубавото на вноса?

Отговори на това съобщение
 Re: Н. Дянков отвръща на удара
Автор: boreto   
Дата:   12-07-10 13:35

Че нараства по-бавно от износа.


Отговори на това съобщение
 Re: Н. Дянков отвръща на удара
Автор: Славов   
Дата:   12-07-10 13:37

Мнооого добре, в сравнение на последните няколко години .... [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Н. Дянков отвръща на удара
Автор: nsirakov   
Дата:   12-07-10 13:39

кат почне да ми плаща навреме заплатата Дянков ще го призная...

само в Бг може да го има този ъпсърурд... доктор да чака 2 месеца да му се изплати заплатата, барем си плати тока навреме, щото ще му го спрат (че не е малцинствен)


мерси от дянков...

дори по виденово беше по-добре

Отговори на това съобщение
 Re: Н. Дянков отвръща на удара
Автор: ffwd   
Дата:   12-07-10 14:44

Автор: nsirakov
Дата: 12-07-10 13:39

дори по виденово беше по-добре


Тук се притеснявам да дам коментар.


Отговори на това съобщение
 Re: Н. Дянков отвръща на удара
Автор: adash   
Дата:   12-07-10 14:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Н. Дянков отвръща на удара
Автор: djogata   
Дата:   12-07-10 14:51

Оп, грешка [smilie5] [beer]



Публикацията е редактирана (12-07-10 14:51)

Отговори на това съобщение
 Re: Н. Дянков отвръща на удара
Автор: tziko   
Дата:   12-07-10 15:00

От НСИ, данните могат да си ги навият на фуниика и да си ги пъхнат някъде. Знам как събират информацията и колко са им вярни сведенията, съответно статистиката. Нищо чудно да е точно обратното на това което пишат, просто някой сбъркал където му е удобно.

Отговори на това съобщение
 Re: Н. Дянков отвръща на удара
Автор: vizov   
Дата:   12-07-10 16:53

Никакво отвръщане на удара не виждам тука. Ако сме толкова по-добре от миналата година, защо тогава приходната част в бюджета е толкова зле? Или някой просто си претупва работата?

Отговори на това съобщение
 Re: Н. Дянков отвръща на удара
Автор: Vinsent   
Дата:   12-07-10 18:03

Не отричам успехите. След 20 години пладнешки грабеж, най-накрая някой да търси сметка и някой да стопира разбойниците-политици. Човек да почне най-накрая да вярва в държавността. [smilie24]
Контрола на храните - винаги съм се учудвал, защо управляващите не го извършват, до сега просто не им е пукало какви буклуци яде електората, е вижда се, че и това се променя. [smilie24]

Дано и горната информация да е истина, но дори да е така, това не е благодарение на..., а е въпреки... [smile] [smilie25] [smilie18],
защото никой не може да каже какво положително е направено за бизнеса.

Например изоставането в усвояването на Еврофондовете вече е доста печален факт, губят се стотици милиони, които наистина биха могли да подгреят икономиката за по-бързо излизане от кризата! [smilie2]
Не бих се учудил, ако се установи, че чиновниците по места умишлено съботират! Дори много вероятно е да са инструктирани за това. [smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re: Н. Дянков отвръща на удара
Автор: dePhil   
Дата:   12-07-10 18:42

Без да имам информацията на НСИ, както и до по-ичерпателна информация за търговския оборот, мога да потвърдя от личен опит ( включващ и фирмите, с които работя), че нарастване на износа има, при това - добро.

Прави ми също впечатление, че особено добре (в посока увеличение) вървят неща към Румъния и бившите юго-републики.

Отговори на това съобщение
 Re: Н. Дянков отвръща на удара
Автор: asahi   
Дата:   12-07-10 20:08

Само да вметна, че Дянков не е виновен за увеличаването на износа и за забавената заплата на д-р Сираков.

Отговори на това съобщение
 Re: Н. Дянков отвръща на удара
Автор: nsirakov   
Дата:   12-07-10 20:09

асахи.. той похарчи парите на здравната каса... точно той е виновния....

Отговори на това съобщение
 Re: Н. Дянков отвръща на удара
Автор: asahi   
Дата:   12-07-10 20:14

Да бе, ти наистина ли вярваш в това? Не е ли твърде просто?
Здравната система течеше отвсякъде като разстреляна каца. Сега поне са запушили доста дупки.
Заплатата си я търси от управителя на болницата. Ако не те кефи - сменяй болницата. Има болници, в които взимат редовно хубави заплати. Е, поработват повече, ама нали това е целта?

Отговори на това съобщение
 Re: Н. Дянков отвръща на удара
Автор: nsirakov   
Дата:   12-07-10 20:28

асахи - само от факта че НИЩО не разбираш от моята работа , ще мина метър изказването ти...

моята професия не е като твоята, за да ми даваш акъли какво да правя...


вместо да намекваш, че мързелувам, ела да видиш на място КАК СЕ РАБОТИ на европейско ниво с НИКАКВИ средства и техника от на баба ми времето... тогава ми разправяй... ама няма да издържиш баце.. това не е като да снимаш голи моделки с ДСЛР..

до тогава се въздържай от коментари в МОЯТА област мистър всезанайко....

забравих... ти беше по давнето на акъли за шиниране с чужда дръжка на метла ... и то в болница...

жал ми е за теб...

Отговори на това съобщение
 Re: Н. Дянков отвръща на удара
Автор: asahi   
Дата:   12-07-10 20:30

Аз пък нямам никакви чувства към теб.

Отговори на това съобщение
 Re: Н. Дянков отвръща на удара
Автор: nsirakov   
Дата:   12-07-10 20:32

то си личи... бетер лалинда си станал....

Отговори на това съобщение
 Re: Н. Дянков отвръща на удара
Автор: boreto   
Дата:   12-07-10 20:37

до тогава се въздържай от коментари в МОЯТА област мистър всезанайко..

Но ти можеш да коментираш финансовата област...[smilie18]



Публикацията е редактирана (12-07-10 20:39)

Отговори на това съобщение
 Re: Н. Дянков отвръща на удара
Автор: asahi   
Дата:   12-07-10 20:38

Ти имаш повече общи неща с нея - например чакате на бюджета да ви нахрани.
Ако имаш доводи, разлчични от личностни нападки - моля, изложи ги. Не разчитай на друг тип разговор с мое участие.

Отговори на това съобщение
 Re: Н. Дянков отвръща на удара
Автор: nsirakov   
Дата:   12-07-10 20:41

А ти какво знаеш за мен, че да намекваш че мързелувам?

Отговори на това съобщение
 Re: Н. Дянков отвръща на удара
Автор: asahi   
Дата:   12-07-10 20:50

Не знам бе, не съм го твърдял, що се присети? Да не си гузен?

Отговори на това съобщение
 Re: Н. Дянков отвръща на удара
Автор: nsirakov   
Дата:   12-07-10 20:50

Нещо заден ход ли даваш? или си забравил какво си писал преди малко?

Отговори на това съобщение
 Re: Н. Дянков отвръща на удара
Автор: asahi   
Дата:   12-07-10 20:54

Написъл съм го много ясно. Ако на теб ти угодно да го тълкуваш така - твоя си работа.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.