Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Уругвай - Германия, 10 юли 21:30, БНТ 1
Автор: didesignbg   
Дата:   07-07-10 20:42

Аз прогнозирам че Уругвай ще бият, ядрото на германския отбор ще имат стомашни проблеми поради консумация на октопод[smilie5]
От друга страна Испания - Холандия ще е подходящ завършек на това грозно първенство...

Отговори на това съобщение
 Re: Уругвай - Германия, 10 юли 21:30, БНТ 1
Автор: Nikon_F2   
Дата:   07-07-10 20:46

[smile] а Уругвай -Испаня-
по-вероятния мач.[beer]



Публикацията е редактирана (07-07-10 20:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Уругвай - Германия, 10 юли 21:30, БНТ 1
Автор: otkata   
Дата:   07-07-10 20:53

довечера октопода ще каже със сигурност )))

Отговори на това съобщение
 Re: Уругвай - Германия, 10 юли 21:30, БНТ 1
Автор: papi   
Дата:   07-07-10 21:02

да
разбира се
за 10.07
това е мача [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Уругвай - Германия, 10 юли 21:30, БНТ 1
Автор: Nushenceto   
Дата:   07-07-10 23:23

брей брей-тук май има ясношидци за Германия[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Уругвай - Германия, 10 юли 21:30, БНТ 1
Автор: papi   
Дата:   07-07-10 23:25

уругвай ще станат 3
свършиха се слабите отбори срещу швабите
не е вярна приказката че всички играят и швабия побеждава

Отговори на това съобщение
 Re: Уругвай - Германия, 10 юли 21:30, БНТ 1
Автор: steeens   
Дата:   07-07-10 23:25

didesignbg , няма да ядат октопод, той в Германия. [smilie5] Не че им пречи да им го доставят експресно ....[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Уругвай - Германия, 10 юли 21:30, БНТ 1
Автор: papi   
Дата:   08-07-10 00:03

уругвай ще спечелят малкия финал [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Уругвай - Германия, 10 юли 21:30, БНТ 1
Автор: mugen   
Дата:   08-07-10 00:12

Това е по-интересният мач за мен. [smilie5]

GO Уругвай [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Уругвай - Германия, 10 юли 21:30, БНТ 1
Автор: papi   
Дата:   08-07-10 00:15

който разбира тук се спира...
от кога започнахте и вие жените да разбирате от футбол...

Отговори на това съобщение
 Re: Уругвай - Германия, 10 юли 21:30, БНТ 1
Автор: mugen   
Дата:   08-07-10 00:19

Откакто октоподи познават мачовете [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Уругвай - Германия, 10 юли 21:30, БНТ 1
Автор: papi   
Дата:   08-07-10 00:22

те швабия
затова ли не играха
защото съдбата им зависела от един ох-топод

Отговори на това съобщение
 Re: Уругвай - Германия, 10 юли 21:30, БНТ 1
Автор: bgprinter   
Дата:   08-07-10 00:32

Напълно съгласен с Папи, досега Германците биха заради треньорски и съдийски грешки. Не винаги по добрите побеждават на такива турнири, даже по скоро се случват други работи...

Дори Холандия да стане шампион, не смятам, че са по добри от Бразилия примерно, въпреки резултата 2:0 за холандицте.

На финала ако Испания играе така, въпреки симпатиите ми към холандците се съмнявам, че ще бият, но много често има и късмет.

Папи [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Уругвай - Германия, 10 юли 21:30, БНТ 1
Автор: mugen   
Дата:   09-07-10 13:38

къде потънал готиния мач [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Уругвай - Германия, 10 юли 21:30, БНТ 1
Автор: didesignbg   
Дата:   09-07-10 13:44

Октопода каза, Германия щяла да спечели.
Съдейки по европейското (там не позна един мач), тъкмо му е време да сбърка[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Уругвай - Германия, 10 юли 21:30, БНТ 1
Автор: mugen   
Дата:   09-07-10 13:50

писна ми от скапаният октопод [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Уругвай - Германия, 10 юли 21:30, БНТ 1
Автор: ivodam   
Дата:   09-07-10 13:52

bgprinter: Да ти имам и логиката и омразата към немския футбол. Интересно от какво е предизвикана и на какъв сексуален комплекс е израз, но това е само за златна форумна палма, без конкуренция:

Дори Холандия да стане шампион, не смятам, че са по добри от Бразилия примерно, въпреки резултата 2:0 за холандицте.


Какво му е доброто на един отбор ако не показва успехи и резултатност когато трябва?
В леглото ли са по-добри? Може, аз от мъже не разбирам, ама ти явно имаш по-широк поглед върху нещата. Аз гледам какво става на терена.

А Германия е, била е и ще бъде винаги една от великите футболни сили на тая планета, пък ти си приказвай.

Отговори на това съобщение
 Re: Уругвай - Германия, 10 юли 21:30, БНТ 1
Автор: otkata   
Дата:   09-07-10 13:56

Дори Холандия да стане шампион, не смятам, че са по добри от Бразилия примерно, въпреки резултата 2:0 за холандицте.
[smilie5] [smilie5] [smilie5]

https://photo-forum.net/static/forum/2010-07/asnp0100.JPG


Отговори на това съобщение
 Re: Уругвай - Германия, 10 юли 21:30, БНТ 1
Автор: jivkojj   
Дата:   09-07-10 13:58

Те на болшинството от немския отбор паспортите им още на неизсъхнало мастило миришат ...


Тренера ...


Отговори на това съобщение
 Re: Уругвай - Германия, 10 юли 21:30, БНТ 1
Автор: bgprinter   
Дата:   09-07-10 14:19

"Какво му е доброто на един отбор ако не показва успехи и резултатност когато трябва?"


Абсолютно съгласен. Германия падна от Сърбия, падна и от Испания, кво им е великото тогава. А Сърбия даже не се класира по нататък. А сърбите паднаха от Австралия, която пък Германия би с 4:0. Де му е логиката [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Ще кажеш сърбите непостоянни и ще имаш право, аз ще кажа немците непостоянни и ще имам право. [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Уругвай - Германия, 10 юли 21:30, БНТ 1
Автор: papi   
Дата:   09-07-10 14:43

паул отсече
уругвай побеждава[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Уругвай - Германия, 10 юли 21:30, БНТ 1
Автор: ivodam   
Дата:   09-07-10 15:17

bgprinter: Затова, както вече стана дума, има статистики. За дълъг период от време. Дългите периоди натрупват статистически данни, които позволяват да се изолират случайните явления. Отваряш, четеш, и ти става ясно защо Германия е голяма футболна сила. И спираш да дразниш честните хора по форумите и да предизвикваш благородния им гняв и възмущение.

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Уругвай - Германия, 10 юли 21:30, БНТ 1
Автор: ivodam   
Дата:   09-07-10 15:18

papi: Не е верно - Павелчо дава 3-то място за Германия!

Отговори на това съобщение
 Re: Уругвай - Германия, 10 юли 21:30, БНТ 1
Автор: bgprinter   
Дата:   10-07-10 09:47

"Затова, както вече стана дума, има статистики. За дълъг период от време. Дългите периоди натрупват статистически данни, които позволяват да се изолират случайните явления. Отваряш, четеш, и ти става ясно защо Германия е голяма футболна сила."
[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Детска му работа. Аз през цялото време говоря за ТОЗИ немски отбор, не за ВСИЧКИ немски отбори, които на момента не ме интересуват. Интересува ме сега какво става, а не статистиката какво казвала за някога си. Тогава други играчи, друг футбол, други жълти картони, други съдии, други ... и т.н.

И когато се каже немски футбол хората разбират едно и също. Попитай наоколо какво се разбира под немски футбол, попитай немски фенове като тебе какво разбират и ще ме разбереш. Резултатността не ме интересува, интересува ме красива игра, нещо което да ми пълни окото, гениални хрумвания на отделни играчи. 11 играча спазващи треньорски заръки до безумие не ме вълнуват.

Накратко, този немски отбор си показа реалната "сила" в мача срещу Испания. За разлика от Аржентина и Англия, освен силни футболисти имахме и добър треньор, добра и правилна тактика. НО САМО С ТАКТИКА срещу силни отбори не се играе. Това го казват и самите немски футболисти, гледах им интервютата, всички казват честно и откровено, че испанците бяха по силни от тях, някой казаха "една класа над нас" други "Испания е съвсем друга класа" и т.н.ит .н.

Някога през 1994-та когато България би Германия немският коментатор каза - "гениалността победи дисциплината". Кратко и ясно.

На този мач, испанците премазаха немците.

Толкова от мен за германския футбол. До следващото световно или европеейско. [beer]

И не си мисли, че някой като критикува нещо и изказва мнение трябва да е злобен, мразещ нацията и не знам там какви още глупости ти преминават през главата. Не всички мислим еднакво, та да си вадиш едни и същи изводи за хората и да вземаш мярка за шапка на останалите по твояа глава. Различни сме, така както отборите, панимаеш? [beer]



Публикацията е редактирана (10-07-10 09:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Уругвай - Германия, 10 юли 21:30, БНТ 1
Автор: kkkolelo   
Дата:   10-07-10 12:04

Сложих на Над(+3.5), к=2.80 ...[smilie3]

Този немски отбор изкочи от нищото и показа бърз, техничен, резултатен футбол, който никой друг не показа. Да вкараш 4 на коравите австралийци е трудно. Но явно е незрял още, трябва да са пердета и фанатично уверени в добрия смисъл. Излязоха сякаш респектирани от испанците и играха неуверено в голяма част от времето. С Аржентина, сочена предварително за фаворит играха ала "няма какво да губим" и спечелиха. С Испания играха уж от позиция на фаворит, но не можаха да защитят очакванията, беше ги сковал "страха от победата" [smilie5]
Испания владееше повече топката, пресираше и вкара едно от положенията си за гол, за разлика от Германия ... кой знае какво не видях ...
Филип Лам започна преди срещата един ненужен разговор за капитанската лента [smilie10] , което породи различни мнения и в отбора ...[smilie8] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.