Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Пирогов
Автор: iPonche   
Дата:   08-06-10 13:38

СЛед като чаках почтително дълго и пуснах всички баби и деца преди мен се питам:

Днешните родители защо им треперят толкова на децата си?

За едно падане на детето със синина 3 семейства с деца бяха в Пирогов пред неврохирургията. Ние едно време колко се поцепвахме, мама ми сложи риванол и хайде пак на играта.

А вие? По какви спешности ви се налага да посещавате най-натовареното здравно заведение?


Отговори на това съобщение
 Re: Пирогов
Автор: sirkhann   
Дата:   08-06-10 13:40

Я съм нинджа, заведения не посещавам. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Пирогов
Автор: iPonche   
Дата:   08-06-10 13:41

"спешности" по-горе да се чете преносно. Имаше и един дето се сецнал в кръста [smilie10] Тия нямат ли си лични лекари и педиатри [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Пирогов
Автор: Roo   
Дата:   08-06-10 13:44

спукана 2 пъти глава, счупена ръка...мда, тогава съм посещавала
аааа...и за медицински бележки посещавах[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Пирогов
Автор: eyeforaneye   
Дата:   08-06-10 13:44

Ми.. първият път ходих там, защото се канеха да ме оперират, но не им се получи... [smilie5]
Вторият път ме шиха в крайна сметка.

Инак не си падам по болничните заведения. На зъбар обаче обичам да ходя. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Пирогов
Автор: cicomanco   
Дата:   08-06-10 13:45

Като си видиш детето със синина на слепоочието , ще рабереш , но не ти го пожелавам!
По-добре да си предпазлив относно децата , отколкото после да се псуваш че нищо не си направил , а е могло!

Отговори на това съобщение
 Re: Пирогов
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   08-06-10 13:45

Щото толкова са качествени джи-пи-тата. Моят бивш личен лекар беше със специализация акупунктура. ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Пирогов
Автор: sirkhann   
Дата:   08-06-10 13:46

Аз един път, като не бях станал още нинджа. Гипсираха ме за един месец и после пак скачах от покривите [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Пирогов
Автор: sirkhann   
Дата:   08-06-10 13:47

Чичка- остави ипонеца, днес е във фаза [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Пирогов
Автор: cicomanco   
Дата:   08-06-10 13:48

За Пирогов - само добро!
Има някой път по някое лайно в кацата с меда , но като цякло това е едно от макото места където можеш в буквалния смисъл да отървеш кожата![smilie24]
....м да занулим![smilie5]



Публикацията е редактирана (08-06-10 13:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Пирогов
Автор: iPonche   
Дата:   08-06-10 13:50

ДОбре де, един ден ще видя аз [smilie5] Идеята е за разликите в поколенията, защото това на моите родители е било доста различно от сегашните такива, та затова ми е идеята.

Нашите са '51 набор и не са се шашкали.

Отговори на това съобщение
 Re: Пирогов
Автор: cicomanco   
Дата:   08-06-10 13:53

Ти си моме!
Ако ти покажа скалпа си на какво прилича...от моята кожа тъпан не става!
А със сигурност съм ти батко![smilie18] [smilie18]
Грижата за децата не опира до поколение , а до правилна преценка на ситуацията!

Отговори на това съобщение
 Re: Пирогов
Автор: CanoniO   
Дата:   08-06-10 13:53

Едно време детските лекари ходеха по домовете...

Отговори на това съобщение
 Re: Пирогов
Автор: НАСОО   
Дата:   08-06-10 13:55

аз направих бъбречна криза, която тогава не знаех какво е и дет се вика едва гледах, но като усетих, че влизаме в Пирогов и си викам е сега като се втурнат и съм като нов. Да ама не. "Седи тука чакай на една кушетка докато ти вземат кръв, че сме много заети с по-спешни случаи" А аз повръщам през 3минути и гърчове си е е...ло м... Накрая докато ми взеха кръв, па докато станат готови с резултатите и ме гледат на ултразвук, дойде майка ми с една приятелка хирург. Двете ми треснаха една инжекция както се бях свил на кушетката и след половин час вече се бях оправил и си излязох като първия пич. Като ме видя доктора който уж беше ногу зает, та чак очите му не можах да видя цел ден вика - "е нали беше много зле, виж как се опрай от самосебеси. За кво дава зор" Сега ми иде ако го срещна некъде направо да му опукам един.

Отговори на това съобщение
 Re: Пирогов
Автор: iPonche   
Дата:   08-06-10 13:55

Канонио, и бензинът беше държавен [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Пирогов
Автор: IvoZafirov   
Дата:   08-06-10 13:56

Абе аз израстнах по болници, но не за ожулени колена и сцепени вежди. Тях вкъщи с лепенки и реванов.

[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Пирогов
Автор: Roo   
Дата:   08-06-10 13:56

сигурно не СА ГИ шашкали, на наще като са казали, че на година и половина имам раково образувание, а то е масно такова до лявата вежда...дали няма да се притесниш[smilie8]
...големи разбирачи са се оказали

Отговори на това съобщение
 Re: Пирогов
Автор: iPonche   
Дата:   08-06-10 13:59

Споко, мен на 8 месеца ме изписват от болницата с тежко заболяване, за да си умра вкъщи и да не вдигам процента на смъртността. Едни бг емигранти са ме спасили, пращайки ембаргово лекарство през Румъния чрез военните, лекарката по случая напуска практиката си след моя случай, преди две правителства беше в здравното министерство, но само чиновник [smilie24]

едит: След това нашите от нищо не се шашкат сигурно точно заради това [smilie5]



Публикацията е редактирана (08-06-10 14:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Пирогов
Автор: HP   
Дата:   08-06-10 14:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Пирогов
Автор: Roo   
Дата:   08-06-10 14:25

HP[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

мен с паве ме изпляскаха, добре, че се разминах с шиенето, щото буйните ми коси щяха да заминат[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Пирогов
Автор: мара   
Дата:   08-06-10 14:30

ИПОНЕЦ! ПРАВА СИ, МАМКА МУ! [ezik]
и понеже аз 3 имам...мога да приказвам, колкото си искам! никога не занимавам докторите за глупости!

Отговори на това съобщение
 Re: Пирогов
Автор: 798099   
Дата:   08-06-10 14:36

НР, тухла...добре. Ама аз направих среща с люлка, при това с човек на нея и с пълен размах... Дотук добре (както казал онзи, дето падал от 15-я етаж, стигайки до 10-я...). Ама като дошли хората да ме вдигнат, трябвало да ме качат по стълби, защото градинката (срещу СМГ) е нивото на улицата. Кръвта се отлива от главата ми, аз се размърдвам, санитарят който държи носилката откъм главата ми се стряска, изпуска я и...7 дни в Пирогов. Бях в 6-ти клас и ходихме на люлките, защото имахме свободен час по физическо. И това ако не е виц![smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Пирогов
Автор: cicomanco   
Дата:   08-06-10 14:51

Главата е здрава само веднъж!
Всеки си има бойни подвизи и съответно белези , но когато е за детето....друго е!
Поне при мен!
Майка му бърза да изпонаприпопада , докато аз реагирам по хладнокрвно , но не мога да твърдя че не ми пука!

Отговори на това съобщение
 Re: Пирогов
Автор: imitev   
Дата:   08-06-10 14:57


иПонче - не мога да разбера как хора, които нямат деца, могат да дават акъл по това направление?

Отговори на това съобщение
 Re: Пирогов
Автор: iPonche   
Дата:   08-06-10 14:58

И сия кво да се гръмна, че нямам деца ли, кво ли [smilie11] То, който има глава на раменете да му мисли [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.