Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 За уличните кучета ...
Автор: vizov   
Дата:   31-05-10 21:44

Една приятелка пострада тези дни. Това е поредната тема за уличните кучета, но и поредния случай на нахапан човек.

Приятно четене

http://www.bnews.bg/article-10252


Коментар няма да правя сега.


Отговори на това съобщение
 Re: За уличните кучета ...
Автор: ARGO   
Дата:   31-05-10 21:46

[smilie7]

https://photo-forum.net/static/forum/2010-05/gngb6436.JPG
http://this-this.com/fun/wp-content/uploads/2010/05/ff-693.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: За уличните кучета ...
Автор: тьма   
Дата:   31-05-10 21:55

обичам уличните кучета, не понасям стопаните на домашните кучета, които си ги разхождат без намордници и каишки[smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: За уличните кучета ...
Автор: vizov   
Дата:   31-05-10 21:59

Тъма, а прочете ли?

Отговори на това съобщение
 Re: За уличните кучета ...
Автор: ARGO   
Дата:   31-05-10 22:07

сутринта една бабка с 2 псета на каишки беше застанала на средата на улицата а псетата вляво и вдясно- демек заградила пътя, и вика заобиколи момче, щото знаеше че ше се нахвърлят. [smilie9] начи с удоволствие бих и наврял псетата в устата [smilie9] [smilie23]

а куче с намордник не съм виждал от години



Публикацията е редактирана (31-05-10 22:09)

Отговори на това съобщение
 Re: За уличните кучета ...
Автор: vizov   
Дата:   31-05-10 22:14

Аз съм виждал. Тука има една забележителна руса мацка с голеееми очи, която разхожда един обезопасен ротвайлер. Винаги на много къс повод.

Отговори на това съобщение
 Re: За уличните кучета ...
Автор: netLady   
Дата:   31-05-10 22:16

Абе хора, докато има глутници общински кучета по улиците - никой нормален човек няма да сложи намордник на кучето си.

Отговори на това съобщение
 Re: За уличните кучета ...
Автор: vizov   
Дата:   31-05-10 22:20

Всъщност, темата изобщо не е за домашните кучета.

Отговори на това съобщение
 Re: За уличните кучета ...
Автор: TheBossBG   
Дата:   31-05-10 22:22

Арго, съжалявам, че не го снимах. Във Виена видях Йоркшир Териер с намордник. Вярно, че беше в трамвая, като слязоха му го махнаха. Но явно в една Австрия и йоркширите спазват някакви закони. А у нас питбулите са над закона. Но това си има обяснение. Чичко Сталин е казал "Има човек има проблем, няма човек - няма проблем". Мога да го перефразирам: "Има кучета - има пари, НЯМА кучета - НЯМА пари!!!". Това е истината, едни хора получават едни пари, за да решат проблема с кучетата(същото е и с циганите). И ако няма кучета(цигани) няма да има и пари за усвояване. Така че единственият начин за решаване на проблема е в ръцете на обикновените граждани. Под формата на гражданско неподчинение, т.е за ден-два избиване на всички бездомни кучета и после посипване на главите с пепел. ТОЛКОВА!!!
П.П. ето страховитото куче с намордник, толкова е страшно, че е вдъхновило написването на класическия хорър роман "Баскервилското куче"
https://photo-forum.net/static/forum/2010-05/amft4974.JPG
http://www.pups4sale.com.au/yorkshire_terrier_pups_03a.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: За уличните кучета ...
Автор: lakosta   
Дата:   31-05-10 22:24

Участвам във въоръжено опълчение!

Отговори на това съобщение
 Re: За уличните кучета ...
Автор: netLady   
Дата:   31-05-10 22:34

Оня ден в 'Отечествен фронт" показваха един самотен боец, който забъркаваше разни манджи за общинските песове.

Отговори на това съобщение
 Re: За уличните кучета ...
Автор: novi4ok   
Дата:   31-05-10 22:59

Когато законът не се грижи за гражданите, гражданите трябва да вземат закона в свои ръце. Префразирам, но това е формула, която е решила не един проблем през вековете.


Отговори на това съобщение
 Re: За уличните кучета ...
Автор: antani99   
Дата:   01-06-10 00:15

егати помията - около ндк е пълно с помяри [smilie23] и докато има хора които ги хранят - така ще бъде [smilie23] ТЕЗИ ХОРА ТРЯБВА ДА СЕ САНКЦИОНИРАТ МНОГО СТРОГО !!!

Отговори на това съобщение
 Re: За уличните кучета ...
Автор: promis   
Дата:   01-06-10 00:19

Абе понякога наистина си мисля, че просто трябва да ги изловят и да ги избият, както може би са направили в Пловдив. Тук от години няма никакви кучета по улиците, даже като чуя лай излизам да видя от къде идва. Мярката е еднократна, след това лесно се контролират.

Отговори на това съобщение
 Re: За уличните кучета ...
Автор: emovla   
Дата:   01-06-10 00:35

То освен в София май на друго място такова чудо няма. Ама и другите си нямат Общинска Служба Екоравновесие.

Отговори на това съобщение
 Re: За уличните кучета ...
Автор: GenaDP   
Дата:   01-06-10 00:54

Ба, ела да видиш във Варна кво е... И тук си ги имаме в изобилие.

Отговори на това съобщение
 Re: За уличните кучета ...
Автор: cicomanco   
Дата:   01-06-10 09:54

Варна за съжаление ще последва София...може и да я задмине по помия...[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: За уличните кучета ...
Автор: milen   
Дата:   01-06-10 10:02

смаятам да се оборудвам със спрей за агресивни животни и да пръскам наред. как ми е писнало само.. на площадката, където извеждам децата има няколко и само си мисля кога ли ще пострада някой и тогава ще ми падне пердето. да не говорим в какви лайна газя в центъра на София докато идвам на работа. драйфа ми се. неможе да си извеждаш пумияра и да сере навсякъде по тротоара, където минават хора.

Отговори на това съобщение
 Re: За уличните кучета ...
Автор: netLady   
Дата:   01-06-10 10:11

Общинска Служба Екоравновесие трябва да кастрира женските животни, за да няма популация. Те разбира се не го правят. Експлоатират оправданието, че хората си изхвърляли домашните любимци. На мен нито едно общинско куче не ми прилича на домашно. Понякога си мисля, че ги развъждат в кучкарниците и ги заселват из София. Много пари има в тази работа и както каза някой по-горе "има кучета - има пари".

Отговори на това съобщение
 Re: За уличните кучета ...
Автор: мара   
Дата:   01-06-10 12:21

Автор: тьма
Дата: 31-05-10 21:55

обичам уличните кучета, не понасям стопаните на домашните кучета, които си ги разхождат без намордници и каишки[smilie23]

гената, кво викаш за варна...?

Отговори на това съобщение
 Re: За уличните кучета ...
Автор: emovla   
Дата:   01-06-10 12:31

Кво стаа с Мима [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За уличните кучета ...
Автор: pepi   
Дата:   01-06-10 12:37

Автор: тьма
Дата: 31-05-10 21:55

обичам уличните кучета, не понасям стопаните на домашните кучета, които си ги разхождат без намордници и каишки


...поне да беше блондинка...


Аз имам едни снимки на едно кученце, дето ако ги пусна, пак ще стане скандал, и ще искат да го пращат в Германия, ама глави не знам дали присаждат.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За уличните кучета ...
Автор: 4i4obenjy   
Дата:   01-06-10 14:28

Варна е отвратителен кучкарник от помияри. На кмета му не дреме. Трябва да се вземе пример от Пловдив ма то си трябва и воля и смелост да се опълчиш на шепа истирични "кучелюбители". От Киро подобно нещо не чакаме. [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: За уличните кучета ...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   01-06-10 14:34

А замисляли ли сте се от къде идват тези помияри? (Пише се помИяри, а не помЯри)
Щото те не се пръкват от небитието.

Постоянен источник на бездомни кучета е всяка една циганска махала във всеки един град. Факт.

Така, че Имп пак си ти на ход с ушевите.

Отговори на това съобщение
 Re: За уличните кучета ...
Автор: emovla   
Дата:   01-06-10 16:01

(Пише се иЗточник [smilie19] )

бе те да ги поизтрепят, пък нека пак циганските махали са източник.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.