Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Каква е
Автор: тьма   
Дата:   30-05-10 21:05

половата ориентация на Вашия мозък?


Отговори на това съобщение
 Re: Каква е
Автор: IvoZafirov   
Дата:   30-05-10 21:06

Ти пак си в цикъл..

Отговори на това съобщение
 Re: Каква е
Автор: sunnyshot   
Дата:   30-05-10 21:08

перверзна [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Каква е
Автор: ivenchev   
Дата:   30-05-10 21:10

Ми не знам за мозъка, ама в главата ми само женски полови органи ... [smilie10] [smilie10] [smilie10]

[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Каква е
Автор: alsash   
Дата:   30-05-10 21:20

ае ся....на 50 няма обръщам резбата...[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Каква е
Автор: тьма   
Дата:   30-05-10 21:21

Вие събирате 265 точки.

Мозък, който има главно мъжка ориентация, обикновено събира под 300 точки. Хора с такъв резултат се отличават с изявени логически и аналитични умения, както и способност за точно боравене с думите, и привично са дисциплинирани и добре организирани.[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Каква е
Автор: Todd   
Дата:   30-05-10 21:23

Моят мозък е с три хуя ... [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Каква е
Автор: alsash   
Дата:   30-05-10 21:24

3...най - малко...[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Каква е
Автор: тьма   
Дата:   30-05-10 21:36

Мозък, който има главно мъжка ориентация, обикновено събира под 300 точки. Колкото резултатът е по-близък до 150, толкова мозъкът е по-мъжки ориентиран и нивото на хормона тестостерон в организма е по-високо. Хора с такъв резултат се отличават с изявени логически и аналитични умения, както и способност за точно боравене с думите, и привично са дисциплинирани и добре организирани. Колкото по-близък до 150 е резултатът, толкова по-добри в планирането на разходи и обработването на статистически данни са съответните хора, като те остават напълно неподвластни на чувствата си.

Клонящите към 0 резултати бележат силна мъжка ориентация на мозъка и говорят, че в ранния стадий от развитието си зародишът е получил големи количества тестостерон.

В колкото по-голямо число над 330 се изразява резултатът от теста, направен от мъж, толкова по-голяма е вероятността той да е хомосексуалист.

Мъже с резултат под 150 и жени с резултат над 450 точки имат мозъци, чиято ориентация е толкова противоположна, че единственото общо нещо между тях вероятно е това, че живеят на една и съща планета.




Друг кой ще си признае[smile]



Публикацията е редактирана (30-05-10 21:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Каква е
Автор: loveforever   
Дата:   30-05-10 21:36

Повечето мъже събират от 150 до 330 точки, повечето жени - от 300 до 450 точки.

Вие събирате 310 точки.

Резултат между 300 и 330 точки означава, че при съответния човек мъжкият и женският начин на мислене се припокриват, т.е. този човек е стъпил с единия крак в едното поле на половата ориентация, а с другия крак - в другото поле.

При такива хора няма ясно изразено предпочитание към мъжкия или женския начин на мислене и те обичайно проявяват гъвкавост, а това е значително предимство при колективното решаване на проблемите.

Такива хора са предразположени да завързват приятелства както с мъже, така и с жени.



Тоя тест верно познава [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Каква е
Автор: chavdarpg   
Дата:   30-05-10 21:38

Todd написа:

> Моят мозък е с три хуя ... [smilie19]
А мъдете,де ги побираш [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Каква е
Автор: BOrisoFF   
Дата:   30-05-10 21:40

Теста е писан за жени...не е читав [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Каква е
Автор: тьма   
Дата:   30-05-10 21:41





Публикацията е редактирана (30-05-10 21:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Каква е
Автор: Todd   
Дата:   30-05-10 21:42

Автор: chavdarpg
Дата: 30-05-10 21:38

Todd написа:

> Моят мозък е с три хуя ... [smilie19]
А мъдете,де ги побираш [smilie5]


Ами три хуя и останалото са ташаци - друго нема !

[smilie19] [smilie19] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Каква е
Автор: siyann   
Дата:   30-05-10 21:45

"Повечето мъже събират от 150 до 330 точки, повечето жени - от 300 до 450 точки.

Вие събирате 320 точки.

Резултат между 300 и 330 точки означава, че при съответния човек мъжкият и женският начин на мислене се припокриват, т.е. този човек е стъпил с единия крак в едното поле на половата ориентация, а с другия крак - в другото поле."


"Аз съм практикуващ хетеросексуален, но бисексуалността би удвоила шансовете ми да намеря с кого да изляза в събота вечер."
Уди Алън

Отговори на това съобщение
 Re: Каква е
Автор: alba_luna   
Дата:   30-05-10 21:46

Този тест съм го правила преди години и резултата беше същия -

"Повечето мъже събират от 150 до 330 точки, повечето жени - от 300 до 450 точки.
Вие събирате 285 точки."


Явно имам по-мъжко ориентиран мозък.


Отговори на това съобщение
 Re: Каква е
Автор: kudra   
Дата:   30-05-10 21:58

310

А съм мъж. Или не съм. Вече се обърквам.[smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Каква е
Автор: mayflowerbg   
Дата:   30-05-10 22:07

alba_luna, аз съм още по-голяма мъжкарана: 255 т.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Каква е
Автор: Rustygun   
Дата:   30-05-10 22:11

Бааааасиии, мен ме е срам от отговора. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Каква е
Автор: Nushenceto   
Дата:   30-05-10 22:23

ето го и моя тест-това добре ли е??? [smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie8]



Повечето мъже събират от 150 до 330 точки, повечето жени - от 300 до 450 точки.

Вие събирате 505 точки.

Мозък, който има предимно женска ориентация, традиционно показва резултат от теста над 330 точки. Колкото по-голямо е числото, толкова по-женска е ориентацията на мозъка и по-изразени са творческите, артистичните и музикалните таланти. Такъв човек взима повечето си решения интуитивно, при дефинирането на проблем са му необходими по-малко данни. Освен това съответният човек е способен да решава проблемите творчески, ръководен от вътрешен усет.

Колкото по-малка цифра е резултатът от теста, направен от жена, толкова по-значителна е вероятността тази жена да бъде с лесбийски тенденции.

Мъже с резултат под 150 и жени с резултат над 450 точки имат мозъци, чиято ориентация е толкова противоположна, че единственото общо нещо между тях вероятно е това, че живеят на една и съща планета.

Отговори на това съобщение
 Re: Каква е
Автор: alba_luna   
Дата:   30-05-10 22:26

mayflowerbg [smilie3]

Според мен е защото се ориентирам добре по карти и защото паркирам лесно. А и другото е, че е типично женско да правиш 2 - 3 неща едновременно - напр. готвиш, говориш по телефона и гледаш TV. Аз обикновено не успявам с всичките..[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Каква е
Автор: anete   
Дата:   30-05-10 22:26

Вие събирате 260 точки.

Мозък, който има главно мъжка ориентация, обикновено събира под 300 точки. Колкото резултатът е по-близък до 150, толкова мозъкът е по-мъжки ориентиран и нивото на хормона тестостерон в организма е по-високо. Хора с такъв резултат се отличават с изявени логически и аналитични умения, както и способност за точно боравене с думите, и привично са дисциплинирани и добре организирани. Колкото по-близък до 150 е резултатът, толкова по-добри в планирането на разходи и обработването на статистически данни са съответните хора, като те остават напълно неподвластни на чувствата си.


Отговори на това съобщение
 Re: Каква е
Автор: slav4cho   
Дата:   30-05-10 22:28

470 [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Каква е
Автор: mayflowerbg   
Дата:   30-05-10 22:29

[smilie18] анете, алба! събрахме сеее [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Каква е
Автор: anete   
Дата:   30-05-10 22:38

Мая, точно това си помислих и аз [smilie5] [smile] .

Подобният се радва на подобни, както са казвали древните римляни. [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.