Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Тоя министър на образованието луд ли е?
Автор: lipostok   
Дата:   21-05-10 19:12

...некадърен ли е или е преднамерено зловреден за образованието на българските деца? Как трябва да се разбира заповедта му, че "Приемните изпити по български език и математика ... ще се провеждат в училището, където се обучава детето в VII клас." Тоя министър има ли изобщо хабер как ще протече изпита в малките градчета и в такива със смесено, турско и циганско население? И как после тези същите абсолютно невежи диванета ще заемат по елитните училища местата на некласиралите се поради тъпотията на министъра българчетата.

Ето такива люде да ти е драго да ги удушиш със собствените си ръчички!

Отговори на това съобщение
 Re: Тоя министър на образованието луд ли е?
Автор: iPonche   
Дата:   21-05-10 19:16

Липо, в крайна сметка оценяват написаното, а не в кое училище е било то. Не съм много наясно как протичат вече изпитите, но ние пишехме разработки...

Българчетата, които могат ще се класират също, не виждам какъв е проблемът [smilie11]



Публикацията е редактирана (21-05-10 19:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Тоя министър на образованието луд ли е?
Автор: lipostok   
Дата:   21-05-10 19:21

iPonche, ти от Марс ли падаш, не ти ли е ясно, че в турски и цигански училища изпита ще бъде опорочен от самите учители, които казват на децата отговорите на тестовете. Това се прави не за първи път!

Отговори на това съобщение
 Re: Тоя министър на образованието луд ли е?
Автор: iPonche   
Дата:   21-05-10 19:23

Не ми се вярва да оставят същите учители. Освен това, ако оставят господинът по физкултура и биоложката да ги пазят как ще им помогнат с тестовете по математика и литература?



Публикацията е редактирана (21-05-10 19:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Тоя министър на образованието луд ли е?
Автор: Kanonir   
Дата:   21-05-10 19:24

е да, може и специално от София да викнат заместници [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Тоя министър на образованието луд ли е?
Автор: lipostok   
Дата:   21-05-10 19:25

Да ви припомня също нащумелия преди няколко дни скандал с продаваните преди изпита теми.

Отговори на това съобщение
 Re: Тоя министър на образованието луд ли е?
Автор: lipostok   
Дата:   21-05-10 19:28

За сетен път се убеждавам, какви безнадежни боклуци сме ние българите!

Отговори на това съобщение
 Re: Тоя министър на образованието луд ли е?
Автор: lipostok   
Дата:   21-05-10 19:34

Подобни изроди ще нанесат с жалкото си съществувание на България такава огромна беда, каквато не може да бъде компенсирана от поколения след тях!

Отговори на това съобщение
 Re: Тоя министър на образованието луд ли е?
Автор: iPonche   
Дата:   21-05-10 19:41

Е, не всички ще завършат училищата, в които ще отидат, ако нямат качества, а и е време образованието да стане по-скъпо, за да не е куцо и сакато висшист [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Тоя министър на образованието луд ли е?
Автор: MiTaKa   
Дата:   21-05-10 19:43

Бедата вече е нанесена!
Както се казва, спусъка вече е натиснат!
[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Тоя министър на образованието луд ли е?
Автор: PuertoVaras   
Дата:   21-05-10 19:50

lipostok,
бил си мноко краен в изказването си
и като всеко крайно изказване и твоето е не умно.

Това пък е върха:
"За сетен път се убеждавам, какви безнадежни боклуци сме ние българите!"

Отговори на това съобщение
 Re: Тоя министър на образованието луд ли е?
Автор: lipostok   
Дата:   21-05-10 20:02

В друга страна подобен проблем щеше да предизвика обществен дебат, който да помете въпросния министър от креслото му, в тази препикана страна обаче не се случва НИЩО!

Отговори на това съобщение
 Re: Тоя министър на образованието луд ли е?
Автор: gorbi   
Дата:   21-05-10 20:24

глупости на търкалета.... Селски училища почти не останаха. Там където ги има нивото е не по-ниско от измислените "елитни училища", защото всички са мнпого сплотени колективи.
квесторите задължително са от други училища. Откъде знам - синът ми е седмокласник. Хайде преди да пишете свободни съчинения повече да мислите, да пшроверявате фактите и после да ръсите мозък.....

Отговори на това съобщение
 Re: Тоя министър на образованието луд ли е?
Автор: netLady   
Дата:   21-05-10 20:29

Kakво всъщност те притеснява? Квестори не могат да бъдат учители, преподаващи по предмета или имащи такава специалност.

Отговори на това съобщение
 Re: Тоя министър на образованието луд ли е?
Автор: lipostok   
Дата:   21-05-10 20:29

И дъщеря ми е седмокласничка и съм говорил с учители по въпроса и те самите ми обясниха как се провеждат подобни изпити в училищата в смесените райони около Бургас. Ама кво ли съм седнал да ви обясявам! Докато не се опарите от опит, няма да дойде ума!

Отговори на това съобщение
 Re: Тоя министър на образованието луд ли е?
Автор: Doriyan   
Дата:   21-05-10 20:40

lipostok е НАПЪЛНО прав.
Или учителите ще подсказват, или децата ще бъдат оставени да преписват.
gorbi, това със селските и елитните училища е абсурдно сравнение. В провинцията и кварталните училища оценките са изключително завишени. Със сигурност имам по-пресни наблюдения от теб, тъй като сега завършвам университет. Когато кандидатсвах оценките от изпитите ми бяха значително по-високи от тези в дипломата, а при колегите ми от провинцията нещата стояха по точно обратния начин.
Нещата седят по същиян начин и с кандидатсването след 7-ми клас...

Отговори на това съобщение
 Re: Тоя министър на образованието луд ли е?
Автор: portradamus   
Дата:   21-05-10 20:40

Те щото учителките по математика на село много разбират какво преподават. Или учителката по български ще тръгне да подсказва на гамените дето са я замервали с тебешир.

Да не говорим, че децата от столицата които ходят на курс за подготовка при доцента дето измисля задачите сигурно за пръв път ще видят задачите като отидат да държат изпита. Или е по-лесно да се самозаблуждаваме, че нашето дете е по-заслужило да отиде да учи в елитната гимназия.

Ние дето пишем в тази тема никога не сме преписвали, не са ни подсказвали, всички теми по литература си ги измисляхме сами, и не сме търсили решенията на задачите от група В на сборника от класния гений. Ние сме честни и с право роптаем срещу селските училища, чиито "диванета" ще вземат местата които по право се полагат на градските деца.


Отговори на това съобщение
 Re: Тоя министър на образованието луд ли е?
Автор: asahi   
Дата:   21-05-10 20:40

Досега е трябвало да се притесняваш какво е научила щерката. Изпитът ще мине и ще замине. Ако си знае детето никой няма да му попречи да продължи напред.

Отговори на това съобщение
 Re: Тоя министър на образованието луд ли е?
Автор: gorbi   
Дата:   21-05-10 20:41

да, точно в смесените райони ни е проблема... :)ще се разместят квесторите и ще изпонапишат отговорите на тъпите, малки, неграмотни циганета.... Хахаха... ама хора, отнасяйте се по-сериозно към такива неща.... [smilie5]



Публикацията е редактирана (21-05-10 20:45)

Отговори на това съобщение
 Re: Тоя министър на образованието луд ли е?
Автор: lipostok   
Дата:   21-05-10 20:42

asahi, тем като те видя в темите ми и се изприщвам!

Отговори на това съобщение
 Re: Тоя министър на образованието луд ли е?
Автор: netLady   
Дата:   21-05-10 20:50

re:Автор: Doriyan
Дата: 21-05-10 20:40
Автор: lipostok
Дата: 21-05-10 20:29


Toва дето си го мислите е абсурдно, поради абсурдността на финансирането на училищата.
Даскалиците в селските училища имат един единствен интерес - учениците да си останат в техните училища и нямат никакъв интерес да подсказват на когото и да било.

Отговори на това съобщение
 Re: Тоя министър на образованието луд ли е?
Автор: lipostok   
Дата:   21-05-10 20:54

netLady, глупости, учителите имат интерес подопечните им деца да имат по-добър успех.

Отговори на това съобщение
 Re: Тоя министър на образованието луд ли е?
Автор: lipostok   
Дата:   21-05-10 20:57

Абсолютно същото става и с матурите за 4, 5, 6 клас. Отговорите на въпросите се дават на децата дори в градските училища. Безобразията които стават в училищата и Министерството на образованието са огледален образ на безобразията в цялото общество! Ако щете и на безхаберието в главите ви!

Отговори на това съобщение
 Re: Тоя министър на образованието луд ли е?
Автор: asahi   
Дата:   21-05-10 20:57

Да бе, страшен интерес имат. Да пробутат едно-две деца, ама мрачната статистика не могат да оправят.

Отговори на това съобщение
 Re: Тоя министър на образованието луд ли е?
Автор: marrio31   
Дата:   21-05-10 21:04

lipostok е абсолютно прав,а вие се правите че не разбирате за какво ви говори ли...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.