Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Досадна иконка във Word
Автор: leo34   
Дата:   18-05-10 10:45

Навсякъде във Word ми се появява една иконка (не знам за какво е) горе при бързите бутони се намира и представлява нещо като обратно P, като задържа върху него пише "show/hide P". Щтракам върху иконката, изключвам/включвам, но никаква реакция... моля за помощ.

Отговори на това съобщение
 Re: Досадна иконка във Word
Автор: NeDDRaG   
Дата:   18-05-10 10:52

Пусни скрииншот де.

Отговори на това съобщение
 Re: Досадна иконка във Word
Автор: Myth   
Дата:   18-05-10 10:53

Това е за край на абзац, ако е това, за което се сеща, когато го включиш на края на всеки абзац се появява този знак. Края на абзац във Word се приема, когато натиснеш ENTER. Ако греша някой да ме коригира.

Отговори на това съобщение
 Re: Досадна иконка във Word
Автор: NeDDRaG   
Дата:   18-05-10 10:57

Myth, то това е не само за края на абзаца, а за всички скрити/непечатаеми символи. Края на абзац - прилича на Пи. Нов ред(но не край на абзац), табулации, дори и шпацията я показва с мака точка.

Отговори на това съобщение
 Re: Досадна иконка във Word
Автор: wiseacre   
Дата:   18-05-10 11:05

Отиваш на Toolbar Options==>Add or Remove Buttons==>Standard и в списъка ще я видиш - Show All - махаш от нея отметката и готово.

Отговори на това съобщение
 Re: Досадна иконка във Word
Автор: leo34   
Дата:   18-05-10 11:48

wiseacre, аз съм с версия 2003, не можах да намеря такава опция. Скрийншот за съжаление в момента не мога да кача. Забелязах, че като натисна съответната иконка се появяват точици на всякъде, но обратните P-та не мърдат...

Отговори на това съобщение
 Re: Досадна иконка във Word
Автор: didesignbg   
Дата:   18-05-10 11:52

Tools--Options
на таба View
махаш отметката пред Paragraph marks от секцията Formating Marks може и други да махнеш/сложиш в зависимост какво искаш.

Отговори на това съобщение
 Re: Досадна иконка във Word
Автор: leo34   
Дата:   18-05-10 11:57

didesignbg, оправих се, благодаря Ви и на фокус ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Досадна иконка във Word
Автор: NeDDRaG   
Дата:   18-05-10 11:59

https://photo-forum.net/static/forum/2010-05/vvdb8447.JPG

Ако става дума за тази иконка, това е точно иконката за показване на непечатаеми символи.Полезна в някои случай, когато формата, който искаш да постигнеш не се получава, евентуално за да видиш защо.На иконката е символа за край на параграф.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.