Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Гоце или Жан?! Или... просто червени кьорфишеци
Автор: Amigo   
Дата:   28-04-10 12:51

Виденов и Първанов кандидати за лидер на БСП? [smilie8]
28 април 2010 / News.dir.bg

Експремиерът Жан Виденов може да стане кандидат за лидер на БСП. Това че той е социалист, няма съмнение.

Това каза по БНТ председателят на “Открит форум” в БСП Красимир Премянов по темата необходима ли е промяна в партията, цитиран от БЛИЦ.

Според него и настоящият лидер на БСП Сергей Станишев можел да участва в “състезанието”.
"Предлагам цялата партия да обсъжда този въпрос, а не конгресите да избират лидера. Проблемите в редиците на червените няма да се решат просто със смяна на лидера, с промяна в центъра, а трябва да се осъществи и обща промяна по места. Нека бъдат много кандидатите, всеки от тях носи знак за промяната", допълни Премянов.

Междувременно депутатът от Коалиция за България и бивш културен министър Стефан Данаилов лансира друга идея. Георги Първанов определено има харизмата да бъде лидер на БСП, заяви той пред БНТ.

"Лично право на Първанов е да реши дали ще стане или не лидер на БСП. Ако той беше безинтересен никой нямаше да отправя толкова много критики и ругатни към него. Първанов има всички качества на лидер, като оформен политик, доказал себе си. Това е подходящият лидер”, категоричен бе Данаилов, цитиран от БГНЕС.

Той добави още, че не съветва президента да се хвърли само в научна работа и да се откаже от политиката, защото със сигурност трябва да има промяна в ръководството на БСП.
"Въпреки това би било по-добре за България президентът да развие нов проект, отколкото да оглави БСП. Когато има конкуренция нещата са по-интересни”, заяви той.

Преди няколко месеца самият Георги Първанов нито потвърди, нито отрече, че ще прави своя партия.
"Ако аз искам да направя партия, да реализирам политически проект, вярвайте ми, ще изляза с лицето и с името си, няма да се скрия зад никой друг", заяви президентът тогава.

Преди два дни в медиите се появи информация, че червени активисти събират подписка за извънреден конгрес на БСП и отстраняването на лидера Сергей Станишев. Самият той категорично отрече това да е факт и заяви, че "сме станали 7 милиона клюкари, а държавата се управлява от слухове". Лидерът на БСП обаче призна, че в партията му има заговори.

[smilie8]


Станишев призна за заговор в БСП

БСП е сложна партия и със сигурност има заговори, заяви лидерът на партията Сергей Станишев.

По bTV Станишев обаче добави, че очаква разговори, а не “кръчмарски заговори”. Така той отговори на въпроса има ли подписка за свикване на конгрес на БСП, на който да бъдете свален от поста.

"Аз не се страхувам от никого и няма да позволя никой да ми извива ръцете и да ми поставя условия. Докато имам подкрепата на партията, ще правя това, което смятам за правилно, защото БСП сега се нуждае от консолидация", категоричен е бившият премиер, цитиран от БГНЕС.
Според него сме станали 7 милиона клюкари и цялата държава се управлява от слухове.

"Твърдението, че една група от нас прави подписка за свикване на извънреден конгрес и отстраняването на Сергей Станишев е пълна лъжа", каза вчера в Благоевград говорителят на БСП и депутат от региона Корнелия Нинова.
Според някои съобщения именно тя е била предлагана като алтернатива на Станишев.

"Такава подписка няма, мисля, че това е интрига, родена в главата на някой, който си няма друга работа. Не ме вкарвайте в полето на интригите, аз имам битка с Бойко Борисов, а не със Сергей Станишев”, категорична бе Нинова.
[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Гоце или Жан?! Или... просто червени кьорфишеци
Автор: snoopoff   
Дата:   28-04-10 12:58

"Георги Първанов определено има харизмата да бъде лидер на БСП. Той е подходящият лидер", заяви пред БНТ депутатът от Коалиция за България и бивш министър на културата Стефан Данаилов.

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=2942431

В темата за кучетата се спомена нещо за евтаназия [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Гоце или Жан?! Или... просто червени кьорфишеци
Автор: lillia   
Дата:   28-04-10 12:59

O, Докторе проработил компа. кво му беше[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Гоце или Жан?! Или... просто червени кьорфишеци
Автор: nastradin2   
Дата:   28-04-10 13:01

Лиле...!!!Ти си знаеш вече...[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Гоце или Жан?! Или... просто червени кьорфишеци
Автор: lillia   
Дата:   28-04-10 13:06

Варна, морето сините вълниии..

Настрадин не се прибира
на плажа пие бира


[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Гоце или Жан?! Или... просто червени кьорфишеци
Автор: nastradin2   
Дата:   28-04-10 13:07

...и ракия, Лиле и ракия...[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Гоце или Жан?! Или... просто червени кьорфишеци
Автор: matataupa   
Дата:   28-04-10 13:14

Само 14 години са нужни явно, за да забравиш как по теб хвърчат камъни и подобни твърди неща.

ИЛи се култивира българинОт- вече не е опасен[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Гоце или Жан?! Или... просто червени кьорфишеци
Автор: Amigo   
Дата:   28-04-10 13:19

Лили, абе ти кога ще дойдеш да те прегледам [smilie8] [smilie5] [smilie5]на кампютера де [smilie18] [smilie18] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Гоце или Жан?! Или... просто червени кьорфишеци
Автор: Gruyu   
Дата:   28-04-10 13:20

моля се да изберат Виденов, тогава вече може и да не влязат в следващия парламент

Отговори на това съобщение
 Re: Гоце или Жан?! Или... просто червени кьорфишеци
Автор: Amigo   
Дата:   28-04-10 13:22

вдън земя да се продънят тия комунистически хиени [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Гоце или Жан?! Или... просто червени кьорфишеци
Автор: snoopoff   
Дата:   28-04-10 13:22

Амиго - дано, ама това и от нас зависи в изнвестна степен.

Отговори на това съобщение
 Re: Гоце или Жан?! Или... просто червени кьорфишеци
Автор: jekopj   
Дата:   28-04-10 13:33

Тия червени бетонни тикви никога не са знаели кога и какво правят.Били са партия на терора и насилието,управляваха 44 години и след това пак те извършиха най-големите измами и престъпления,а и сурат имат негодниците.
Който и да изберат ще си останат кухи кратуни,но тежко на всички,които разбират коварните /или безхаберните/ им методи на управление,когато са на власт.
Не ми пука,кой ще изберат бандюгите... [smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Гоце или Жан?! Или... просто червени кьорфишеци
Автор: Vinsent   
Дата:   28-04-10 14:20

Amigo написа:

>
>
> Станишев призна за заговор в БСП
>
> БСП е сложна партия и със сигурност има заговори, заяви лидерът
> на партията Сергей Станишев.
>
>

Айдеееее, да бием по врага с червен билет... [smile] [smilie25] [smilie18]
Нищо старо не са забравили... [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Гоце или Жан?! Или... просто червени кьорфишеци
Автор: asahi   
Дата:   28-04-10 15:34

Гоце или Жан?
И двамата при Тато.

Отговори на това съобщение
 Re: Гоце или Жан?! Или... просто червени кьорфишеци
Автор: netLady   
Дата:   28-04-10 22:28

Гоце или Жан?! Ми що не си ги изберат и двамата или триумвират да направят, ма не знам с кого[smilie18] .

Отговори на това съобщение
 Re: Гоце или Жан?! Или... просто червени кьорфишеци
Автор: Amigo   
Дата:   29-04-10 22:58

Първанов допусна връщането си в политиката [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Гоце или Жан?! Или... просто червени кьорфишеци
Автор: Amigo   
Дата:   29-04-10 23:39

Параванката и други нещица прикривал май [smilie8]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.