Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Формула 1 - Истанбул
Автор: KiIIeR   
Дата:   20-04-10 10:02

Колеги, някой купувал ли е билети от този сайт? http://www.gpticketshop.com/en/f1.html

Отговори на това съобщение
 Re: Формула 1 - Истанбул
Автор: NeDDRaG   
Дата:   20-04-10 10:17

Ми не знам. Не съм купувал, ама колега миналата година ходи организирано от някаква туроператорска фирма и каза, че е много по-изгодно, от колкото сам да се организираш.

Отговори на това съобщение
 Re: Формула 1 - Истанбул
Автор: KiIIeR   
Дата:   20-04-10 10:31

не може да бъде.

140-60лв са ми транспортните разходи
200лв са билетите за 2ма - може и 140 но не ни се рискува

100лв е хотела за двама
храна или там или носим.

излиза 50+100+70 което е 220 на човек. + храна.

туроператорите предлагат за 300лв 2 дена + допълнително билети и си вързан ммъртво с тях. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Формула 1 - Истанбул
Автор: BOriSoFF   
Дата:   20-04-10 10:35

Обаче те возят до и от пистата и не се занимаваш с шантавия истанбулски тряфик...Можеш да се наливаш с бира през цялото време [smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Формула 1 - Истанбул
Автор: KiIIeR   
Дата:   20-04-10 10:36

е да, обаче, като свърши състезанието и си тръгваш, а с колата може да стоиш колкото искаш още;)

Отговори на това съобщение
 Re: Формула 1 - Истанбул
Автор: NeDDRaG   
Дата:   20-04-10 10:38

А имаш ли хотелска резервация? Щото в техния хотел легло за една вечер цената извън групата беше колкото на цената за стаята при тях. Пистата е доста далеч от града и ако не си карал в Истанбул, ще ти е малко трудно. А и 140-160 лв. транспортни не знам... Те бяха с билет за всичките дни. Даже билета каза, че му е по-евтин.

Отговори на това съобщение
 Re: Формула 1 - Истанбул
Автор: KiIIeR   
Дата:   20-04-10 10:43

ами карал съм в Истанбул, знам какъв е трафика.
на границата се пълни пълен резервоар и газ..

имаме резервация.:) останаха само билетите и се чудим на място ли да ги взимаме или от сайта по горе?

Отговори на това съобщение
 Re: Формула 1 - Истанбул
Автор: Todd   
Дата:   20-04-10 10:46

Оня ден минах около пистата поне 10 пъти .... лесно се стига до нея .

А и хотели бол ... но и палатките са решение !!!

[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Формула 1 - Истанбул
Автор: KiIIeR   
Дата:   20-04-10 10:54

може малко да греша за бензина, вярно че сега е 2. 20 почти.

миналата година ходих ме и се върнахме за 120лв лятото. + 20лв за моста и имам 2 ходения до пистата о 20лв най много да идат за магистралата
абе до 200лв мисля че ще се включим
по-важни са билетите сега.

Отговори на това съобщение
 Re: Формула 1 - Истанбул
Автор: Lalinda   
Дата:   20-04-10 20:54

Хм... само да ви обърна внимание, че на границата с Турция връщат, ако имаш задължения към КАТ, и то дори ако носиш със себе си документи, че си се издължил (просто бяхме свидетели тия дни как върнаха двама души с такива проблеми).

Тъй че, ако сте решили да пътувате натам или пък нанякъде другаде и ви предстои преминаване през границата, платете си глобите НАВРЕМЕ, та да могат да ви снемат от отчет.

Иначе ще гледате Формула 1 по телевизията...

***

Туроператорите предлагат тридневни автобусни екскурзии до Истанбул и за 155 лв. (нашата бе за 195 с две нощувки в хотел 3***, който предлагаше, за който иска, и блок маса за вечеря само за 10 USD, плюс страхотна програма с местен екскурзовод, владеещ до съвършенство, стори ми се, истанбулските потайности...!).
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.