Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Дайте ми идея за принтерче, pls...
Автор: Amigo   
Дата:   15-04-10 22:10

Досега 8-9 години ползвах едно OKI 8W LIGHT, но от 1 седмица започна някакво тропане и не ще да превърта листата. Напоследък ме боли дясната ръка от много писане на ръка и май ще се наложи да използвам повече клавиатурата и да разпечатвам след това. Дайте идея за някакво приемливо решение цена-качество, включително и на консумативите. Едва ли ще принтирам повече от 2000-3000 листа на година. [smile] [thankyou] [thankyou] Окито май не е нито мастилено-струен, нито лазерен, а някаква печаща технология, сега не знам дали има такива подобни.


Ако кажете и някое надеждно сервизче, където да занеса оки-то да го видят междувременно... [thankyou] [thankyou]

Много моля без излишен спам, защото проблемът е спешен и трябва да го разреша до 2-3 дена [thankyou] [thankyou] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ми идея за принтерче, pls...
Автор: alba_luna   
Дата:   15-04-10 22:15


Ау, моят принтер се развали в понеделник и от сервиза ми казаха да си купувам нов. Така, че ще следя темата с интерес. Моя е/беше Canon Pixma евтин модел, но си купувам евтини консумативи и също не печатам много. Сега гледам по сайтовете някакви модели по 50-60 лв, но сигурно няма да изкарат повече от 1 г.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ми идея за принтерче, pls...
Автор: kote   
Дата:   15-04-10 22:19

за такова натоварване си вземи циганка
много бързо ще ти напрай твои копия[smilie18] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ми идея за принтерче, pls...
Автор: Amigo   
Дата:   15-04-10 22:34

[smilie24] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ми идея за принтерче, pls...
Автор: marchello   
Дата:   15-04-10 22:38

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ми идея за принтерче, pls...
Автор: mravunko   
Дата:   15-04-10 22:46

Черно-бяло - лазерен, най-евтиния.
Canon 2900-3000-3005
Lexmark E120
HP 1005-1020

Зареждането на касета ти е 40лв и изкарваш още 2000-3000 страници. Само слагаш хартия :)

някаква ЛЕД технология май беше ОКИ-то. Познавам хора, които оправят принтери, ама са в София. Доколкото си спомням си от Пловдив.

Цветен принтер си вземай само, ако е наложителен цветния печат. Скъпо излиза винаги. Мастилено-струйните се запушват. Лазерните са от 400-500лв нагоре и комплект тонери удря хилядарката.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ми идея за принтерче, pls...
Автор: Amigo   
Дата:   15-04-10 22:53

от София съм бе [smilie5] [smilie5] трябва ми черно бял принтер, не цветен [smilie6] сега точно чета за серията НР 1005-1020, ама май няма да е от тях... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ми идея за принтерче, pls...
Автор: asahi   
Дата:   15-04-10 22:56

Xerox 3117.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ми идея за принтерче, pls...
Автор: marchello   
Дата:   15-04-10 22:58

асахи, я на същия тоя ксерус виж кви артове напечатах [smilie18]

https://photo-forum.net/static/forum/2010-04/btor0917.JPG
http://photo-zona.net/images/user52126/album22496/large/1270731764_hagf9851_01.jpg


[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ми идея за принтерче, pls...
Автор: neuromancer   
Дата:   15-04-10 22:58

За какво ти е принтер бе, ей го Нибиру се задава вече [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ми идея за принтерче, pls...
Автор: marchello   
Дата:   15-04-10 22:58

амиго, взимай го, зареждат ми го за трийсе [smilie21] и после той сам си печата артувете [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ми идея за принтерче, pls...
Автор: Amigo   
Дата:   15-04-10 23:01

Асахи, а Xerox Phaser 3124/B?![smilie8] [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ми идея за принтерче, pls...
Автор: mravunko   
Дата:   15-04-10 23:01

На работа имаме много от каноните. Доста са издържливи. Имаме един 2900, който е на повече от 50000 страници. Имаме и доста Канон 3000. Тонер касетите им са доста по-големи от тези на НР 1005 (съответно излиза по-евтино) затова съм и сложил НР-то най-отзад :)

Каноните по принцип са доста издържливи, дори съм виждал как пускат страници със кламери и телбоди през тях и са оцелявали...

вкъщи съм с Lexmark E120. взех го за 100 кинта. проблема при него е, че на 30 000 - 40 000 трябва да се подмени една карантия в него, която струва колкото принтера. така че, аз ще го ползвам до тази бройка, после ще търся нов.

потърси принтери, за които знаеш че могат да с зареждат. Самсунг-а има проблем с това, може да не можеш да ползваш презаредени касети със Самсунг. Измислили са и за там врътка, но трябва да се подмени една платка в принтера.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ми идея за принтерче, pls...
Автор: asahi   
Дата:   15-04-10 23:08

"Самсунг-а има проблем с това, може да не можеш да ползваш презаредени касети със Самсунг." Градски легенди. Има Самсунги, дето се зареждат. Има Самсунги, дето не се зареждат. Самсунг произвеждат и принтерчета за Ксерокс. 3117 е такъв.

Канон правят лазерни принтери за НР. Шарп и Рико - за кого ли не.

Амиго, ако исках да напиша 3124 щях да го напиша. Няма да давам оценка за всеки принтер, чието име срещнеш в нета.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.