Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Kakво е ZOOM ? (Зъболекарски въпрос)
Автор: canonio   
Дата:   14-04-10 22:10

Тва е главно към некст-тайм и колегите му, но какви са плюсовете и минусите на избелването със ZOOM?

Да предприема ли тази стъпка? Зъбите ми ще станат ли по-чувствителни ( та чак да страдам )?

Отговори на това съобщение
 Re: Kakво е ZOOM ? (Зъболекарски въпрос)
Автор: canonio   
Дата:   14-04-10 22:24

Ако има поне един човек, който е минал през това, нека да сподели впечатления. Може и на ЛС.

Отговори на това съобщение
 Re: Kakво е ZOOM ? (Зъболекарски въпрос)
Автор: atrifonov   
Дата:   14-04-10 22:25

уточни за какъв зум говориш- оптичен или дигитален[smilie18] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Kakво е ZOOM ? (Зъболекарски въпрос)
Автор: canonio   
Дата:   14-04-10 22:27

За този зум:

http://www.zoomnow.com/

Отговори на това съобщение
 Re: Kakво е ZOOM ? (Зъболекарски въпрос)
Автор: Nushenceto   
Дата:   14-04-10 22:28

моите са си си белички и то много,не ми е необходимо избелване [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Kakво е ZOOM ? (Зъболекарски въпрос)
Автор: canonio   
Дата:   14-04-10 22:32

Нушке, ти си още дете. След 15 г. няма да са такива. Оцветяват се от антибиотици, кафета и цигари...

Отговори на това съобщение
 Re: Kakво е ZOOM ? (Зъболекарски въпрос)
Автор: atrifonov   
Дата:   14-04-10 22:38

Мразя да ходя на зъболекари[smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: Kakво е ZOOM ? (Зъболекарски въпрос)
Автор: the_drug   
Дата:   14-04-10 22:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Kakво е ZOOM ? (Зъболекарски въпрос)
Автор: atrifonov   
Дата:   14-04-10 22:52

последният път упойката ме хвана като свършихме, бати ужаса[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Kakво е ZOOM ? (Зъболекарски въпрос)
Автор: canonio   
Дата:   14-04-10 22:52

Щом си стигнал до имплантант, значи си изгубил зъб... имам усещането, че ще страдаш...[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Kakво е ZOOM ? (Зъболекарски въпрос)
Автор: the_drug   
Дата:   14-04-10 22:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Kakво е ZOOM ? (Зъболекарски въпрос)
Автор: plamendoc   
Дата:   14-04-10 23:31

Чувствителността на зъбите се променя много индивидуално но общо може да се каже че се усилва при избелне особено с бързи системи като тази.Опастност от увреждане на самите зъби няма.При системите със "шини " с които най-често се спи може да се контролира свръхчувствителността като се заменят избелващите гелове с такива съдаржащи флуор и калций.Аз ги предпочитам именно за това.Действат по-бавно но още при първия сеанс има явен ефект,могат да се комбинират с други гелове,запазваш "шините"за процедури и след години,значително по-ефтини,намалена чувствителност,крайният резултат не се различава от "бързите"системи

Отговори на това съобщение
 Re: Kakво е ZOOM ? (Зъболекарски въпрос)
Автор: plamendoc   
Дата:   14-04-10 23:41

Крайния резултат не зависи от стоматолога-дали ще дадеш 200 или 2000лв се тая всеки ще ти прибере парите .Това не съм го казал[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Kakво е ZOOM ? (Зъболекарски въпрос)
Автор: the_drug   
Дата:   14-04-10 23:57

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Kakво е ZOOM ? (Зъболекарски въпрос)
Автор: mladenov   
Дата:   15-04-10 00:11

Ако мога да помогна с моя отговор...
Най-важното е да разбереш коя точно система на ZOOM ще използват в кабинета! Ние със съпругата ми използваме в нашият ZOOM-2 и пациентите ни не са имали проблеми с чувствителноста на зъбите си(говоря за 16-18 човека).Тази система е около 3 годишна.След нея излезе една друга - ZOOM Advantage,при която доста хора се оплакваха от чувствителни зъби! След това компанията която предлага този продукт(Discus Dental),излезе с още една версия където този проблем беше решен,или поне така се говори!
ZOOM е супер за бързо избелване! За малко повече от един час,зъбите се избелват с 2до3 цвята и ефекта е видим веднага.Избелването обикновено се задържа 3-4 месеца,в зависимост от режима на хранене на пациента! Ако употребяваш много кафе,шоколад,цигари,червено вино,соев сос,кетчуп или други храни които са със силни цветове,ефекта ще е по-краткотраен.Ние в нашият кабинет даваме на пациентите и безплатен комплект за избелване вкъщи ,с шини,за да поддържат постигнатият цвят когато преценят че има нужда! Да не забравя...гореизброените храни и напитки за абсолютно забранени в първите 48 до 72 часа след процедурата! Виждал съм пациентка която в Четвъртък се избели страхотно за сватбата на дъщеря си в Събота,но в Петък ми се обади ревяща че била забравила и изпила едно кафе същата сутрин! Резултатът беше потъмнени на петна зъби и неусмихваща се на снимките майка на булката![smilie18]
Не знам какви са цените в България,тук при нас процедурата струва $400.
Надявам се да съм бил полезен![beer]



Публикацията е редактирана (15-04-10 00:12)

Отговори на това съобщение
 Re: Kakво е ZOOM ? (Зъболекарски въпрос)
Автор: netLady   
Дата:   15-04-10 15:53

Като чета цифрите дето споменавате, та се замислих, че има един ефикасен и безопасен трик за избелване на зъби, за който годишната инвестиция е около 2 лв. и отнема 2мин. време/месечно [smilie25] . Кофтито е, че ще подлея вода на зъболекарите.

Отговори на това съобщение
 Re: Kakво е ZOOM ? (Зъболекарски въпрос)
Автор: Ruth   
Дата:   15-04-10 16:06

а за лентите за избелване Crest Whitestrips някой има ли професионално мнение?

Отговори на това съобщение
 Re: Kakво е ZOOM ? (Зъболекарски въпрос)
Автор: eyeforaneye   
Дата:   15-04-10 16:07

Много обичам да ходя на зъболекар. Не ми е ясно защо хората масово се страхуват от посещение при чичко дофтура с бръмкащата машинка... [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Kakво е ZOOM ? (Зъболекарски въпрос)
Автор: mladenov   
Дата:   15-04-10 19:40

Ruth - тези ленти могат да ти увредят зъбите ако се ползват дълго време.Има и други методи за избелване на зъбите,това е факт,но всичките отнемат време.При ZOOM всичко става за 80-90 минути!
eyeforaneye...защото като малки хората масово са имали неприятни преживявания при зъболекаря!
Когато аз бях дете,никой доктор не използваше упойка като ти работи по зъбите!Помня когато жена ми работеше в 26-та поликлиника в Люлин! Всеки МЕСЕЦ и се даваха 12 ампули упойка!!! При условие ,че само за една смяна тя виждаше между 8 до 10 човека!!! За кого по-напред?
[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Kakво е ZOOM ? (Зъболекарски въпрос)
Автор: dimi2007   
Дата:   15-04-10 20:52

Когато аз бях дете,никой доктор не използваше упойка като ти работи по зъбите!
-------------

Струва ми се, че не си зъболекар......[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Kakво е ZOOM ? (Зъболекарски въпрос)
Автор: Kanonir   
Дата:   15-04-10 20:59

Точно зъболекар не е, но му е ежедневие, само че в Северна Америка, а там за 90% при работа по зъб първо се слага местна упойка...

Мен лично дупките от иглата някой път ме болят повече от манипулациите, но и никой зъболекар не иска да му подскачаш при всеки допир....

Отговори на това съобщение
 Re: Kakво е ZOOM ? (Зъболекарски въпрос)
Автор: dimi2007   
Дата:   15-04-10 21:09

Аха......начи извън северна, не познават упойката.....[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Kakво е ZOOM ? (Зъболекарски въпрос)
Автор: Kanonir   
Дата:   15-04-10 21:12

това па де го прочете [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Kakво е ZOOM ? (Зъболекарски въпрос)
Автор: dimi2007   
Дата:   15-04-10 21:25

Щом на север ползват упойка, а у нас връзват с колани.....[smilie18]


Не помниш ли, че ....-каиновите ампули беха стиннннки.....!?!?!?

Отговори на това съобщение
 Re: Kakво е ZOOM ? (Зъболекарски въпрос)
Автор: Kanonir   
Дата:   15-04-10 21:30

Съчиняваш си и си отговаряш - на лоша партида ли уцели тая вечер?!?! [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.