Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Новата клинична пътека на Здравната каса -
Автор: nomadsl   
Дата:   28-03-10 23:15

- до банкомата и обратно...


Отговори на това съобщение
 Re: Новата клинична пътека на Здравната каса -
Автор: Императорът.   
Дата:   28-03-10 23:17

Здравната каса - [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Сбирщина мръсни крадци.

Отговори на това съобщение
 Re: Новата клинична пътека на Здравната каса -
Автор: Lalinda   
Дата:   28-03-10 23:19

И застрахователите са крадци, присмял се хърбел на щърбел.
[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Новата клинична пътека на Здравната каса -
Автор: slivenski   
Дата:   28-03-10 23:21

За книжките за драйвери разбрахте ли... Ако не си платил, йок факин книжка... Утре очаквам да приемат факин закон, ако не си платил на здравната каса, да ти се отнема имуществото ор съмтинг лайк дат... Фак... [smilie18] [smilie18] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Новата клинична пътека на Здравната каса -
Автор: exile   
Дата:   28-03-10 23:22

Крадеца вика дръжте крадеца.
Реве като заклан че циганче му взело баничката.
Безработните му изхабили тоалетната хартия.
Ай...

Отговори на това съобщение
 Re: Новата клинична пътека на Здравната каса -
Автор: Amigo   
Дата:   28-03-10 23:23

май ще стане пътека към погребалното [smilie8] [smilie5] [smilie5] я кажете нещо повече освен за драйвърските лисензии [smilie5] [smilie5]



Публикацията е редактирана (28-03-10 23:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Новата клинична пътека на Здравната каса -
Автор: IvoZafirov   
Дата:   28-03-10 23:28

Е аз книжка си имам та ми е през ...
Освен ако не ми я земат де

[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Новата клинична пътека на Здравната каса -
Автор: slivenski   
Дата:   28-03-10 23:33

Истина ви казвам, скоро и билет за кино няма да можете да си купите, ако не представите данъчна декларация и бележка, че не дължите нищо на здравната каса... [smilie18] [smilie18] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Новата клинична пътека на Здравната каса -
Автор: nsirakov   
Дата:   29-03-10 02:21

абе като се разболеете ( да не дава господ) друга песен ще пеете...

Отговори на това съобщение
 Re: Новата клинична пътека на Здравната каса -
Автор: джъмбо   
Дата:   29-03-10 08:52

за какво да пея друга песен?????

за това че съм балък и се осигурявам на цялата си заплата а не на някаква минимална и останалото да укрия????

затова че независимо от добрите пари които плащам, ако се разболея трябва да чакам с часове пред кабинета на джипито щото отвън има върволици с пенсии дошли да им измерят кръвното

че трябва да плащам още една такса като вляза при доктора... независимо, че всеки месец съм снесъл достатъчно....

за какво да пея друга песен????

последните 3 години съм ходил веднъж на лекар.... щото като знам какво ме чака предпочитам да изпия туба аспирин вместо да мина всичко по-горно горе....

ама като гледам май трябва всяка седмица по един ден да си отделя за да знам че съм усвоил поне малко от това което плащам.....

Отговори на това съобщение
 Re: Новата клинична пътека на Здравната каса -
Автор: alba_luna   
Дата:   29-03-10 10:54


Срокът на шофьорските книжки автоматично се удължава с 6 месеца (в рамките на БГ) както и на личните карти. Иначе доколкото знам попълваш някакво заявление и носиш медицинско. Ако преди това си си подновил личната карта не ти искат снимка.


Отговори на това съобщение
 Re: Новата клинична пътека на Здравната каса -
Автор: Императорът.   
Дата:   29-03-10 16:23

Джъмбо - [smilie24] [smilie2]


Лалиндова - ти знаеш ли колко пари имаш в Здравната каса и какво можеш да получиш насреща им? Не знаеш - защото парите ти потъват в общата яма и дотам, а ще получиш нещо, само ако има клиническа пътека за тебе, оцеляла след опашките неосигурени или държавно осигурени... ако не ще си платиш пак - както Джъмбо каза.

За разлика - ако имаш човекозастраховка при нас поне, можеш да си сметнеш точно какво имаш по ЛИЧНО ТВОЯТА сметка (а и писма ще ти пращаме веднъж годишно за да те уведомим какво си имаш), знаеш ТОЧНО какво ще получиш ако пукнеш или останеш без крачета или без едно очо... да не дава господ.

Къде виждаш база за сравнение? [ezik] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Новата клинична пътека на Здравната каса -
Автор: exo99   
Дата:   29-03-10 16:26

Импи, а ако забегнеш с парите ? [smile]

Да си купиш ново апаратче? [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Новата клинична пътека на Здравната каса -
Автор: Императорът.   
Дата:   29-03-10 16:28

Аз? Че аз обикновено нямам контакт со сухото на хората - те сами си ги внасят.


А и аз съм най-честният човек на светът. [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Новата клинична пътека на Здравната каса -
Автор: netLady   
Дата:   29-03-10 17:11

[smilie25] новата клинична пътека ще бъде заменена от новата електронна здравна карта. За улеснение на населението вместо електронна здравна карта може да се ползва кредитната карта.

Отговори на това съобщение
 Re: Новата клинична пътека на Здравната каса -
Автор: Императорът.   
Дата:   29-03-10 17:13

Аз нямам кредитна карта [smilie2] Само четири дебитни... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Новата клинична пътека на Здравната каса -
Автор: alex1954   
Дата:   29-03-10 18:07

"Джъмбо -
Лалиндова - ти знаеш ли колко пари имаш в Здравната каса и какво можеш да получиш насреща им? Не знаеш - защото парите ти потъват в общата яма и дотам, а ще получиш нещо, само ако има клиническа пътека за тебе, оцеляла след опашките неосигурени или държавно осигурени... ако не ще си платиш пак - както Джъмбо каза."


-Няма и да разберете колко пари имате досега от внесените, защото тези милиарди от осигуровки на хората държавата ги прибира и си ги върти в разни банки за лихви. Ако всеки си има собствена осигуровка, сам ще си върти лихвите.И държавата няма да може да се докопа до тях.Затова няма да сменят тази система на здравно осигуряване.


Отговори на това съобщение
 Re: Новата клинична пътека на Здравната каса -
Автор: Императорът.   
Дата:   29-03-10 18:14

Така е. [smilie24] [smilie2]

По закон парите от здравните осигеровки трябва да отиват само за здравеопазване, но Тиквата и Джуджето директно си казват, че ще пълнят бюджетът с тях... де се е чуло и видяло бандюги закони да спазват?



Публикацията е редактирана (29-03-10 18:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Новата клинична пътека на Здравната каса -
Автор: nsirakov   
Дата:   29-03-10 19:08

Джъмбо... .казах ДАНО НЕ СЕ РАЗБОЛЕЕШ не говроя за настинки и грип

а за истински болести... от които се и умира... и които струват по един Д3х на ден ако не си осигурен....

ма вие сте велики фотографи... мое си плащате 100%

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Новата клинична пътека на Здравната каса -
Автор: Императорът.   
Дата:   29-03-10 19:20

Д-р Сираков - никой не е против Здравното осигуряване като принцип.

Но всеки здравомислещ човек е против здравното осигуряване в този му вид.

По-горе, след предизвикателството на Лалиндова, обясних разликата между частните човекозастрахователни компании и държавното здравно осигуряване - да не говорим за безмилостният контрол и високите критерии, на които са подложени човекозастрахователите. Не протестирам против тях - така и трябва да бъде, но често се шегувам мрачно с клиентите си, че ако Комисията по Финансов Надзор контролираше така и Здравната каса, отдавна трябваше да обяви дейността и и самото и съществуване за незаконно.



Разбира се, вместо да вземе решителни мерки за стабилизиране на здравната система и НЗОК, включително за разследване дейността на всичките и ръководители досега (защото съм сигурен, че биха били открити ЧУДОВИЩНИ кражби и злоупотреби), какво прави престъпното правителство, начело с Нискочелата Тиква и хер Симеон Флик? - Разбира се - обявяват война на далеч по-честните застрахователни компании - защото дори мутренските Евро инс, Лев инс, Стотинка инс и всякакви други "инс"-ове, са далеч по-коректни от НЗОК, която те рекетира ежемесечно само за да те изнудват докторите да плащаш отново, ако се разболееш !!!

Чули сте може би за новата идея на онова мръсно джудже - да се обложат застрахователните компании с данък не върху печалбата, а върху ОБОРОТИТЕ. Няма значение, че някои застрахователи работят на загуба, няма значение, че реално те ИНВЕСТИРАТ в икономиката на тая държава !!! В същото време бамките, явно защото са по-бедни, не попадат под ударите на тоя нов закон.


Бе... каквото и да кажа, все ще е малко. В моментът най-големият ми стимул да живея е, за да надживея Тиквата. Пукването му ще ми достави свръхчовешко удоволствие - предпочитам го като такова дори пред секс със Серена Уилямс.

Отговори на това съобщение
 Re: Новата клинична пътека на Здравната каса -
Автор: nsirakov   
Дата:   29-03-10 19:23

ми сменете системата.. нямам против това

но призивите тук що да плащам като не се разболявам са най-малкото смешни

Отговори на това съобщение
 Re: Новата клинична пътека на Здравната каса -
Автор: Императорът.   
Дата:   29-03-10 19:28

Не - призивът е "Що да плащам, след като, ако се разболея, ПАК ще плащам?"

Ето в Холандия здравното осигуряване е 100% частно, държавата само контролира и то строго, здравните вноски са много по-нисък процент, но холандската здравна система е призната за най-добрата в Европа.

Отговори на това съобщение
 Re: Новата клинична пътека на Здравната каса -
Автор: netLady   
Дата:   29-03-10 19:43

Смисъла на осигуряването е в солидарността. А иначе и частното осигуряване може да се източва като държавното. Номера е да се създаде механизъм, който да не го позволява. А холандците да дойдат малко на обмяна на опит - ще ги светнем [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Новата клинична пътека на Здравната каса -
Автор: Императорът.   
Дата:   29-03-10 19:46

Солидарност - да, ама само между плащащите.

Иначе все едно ти, аз, д-р Сираков и Ехов да отидем нейде на пикник - с купени от нас прасе, вино и сирене... и щом още седнем, да дойдат двама чиновници, един ушев и четирима "роми", да ни избутат и да изплюскат всичко пред очите ни, а за нас да останат някакви огризки, трохи и празни бутилки.

Отговори на това съобщение
 Re: Новата клинична пътека на Здравната каса -
Автор: georgi969   
Дата:   29-03-10 19:55

Императорът-радвай се че правиш добро.Че си здрав и твойте вноски ,колкото и малки да са помагат на някой нуждаещ се.
Бъди добър християнин.Нали си християнин?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.