Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Виждали ли сте циганин в учебна кола? .....но сте виждали много таксиметрови....
Автор: lumix   
Дата:   26-03-10 11:50

"Виждали ли сте циганин в учебна кола?"
Попита ме преди малко един таксиметров шофьор.
Замислих се и си признах, че не съм виждал.
"Но сте виждали много цигани таксиджии, нали?"
- Да виждал съм.
- ".....та знаете ли колко струва, книжката, лиценза и т.н.?"
- Амии незнам. - отговорих

Вие знаете ли? Аз вече знам! [ezik]


Отговори на това съобщение
 Re: Виждали ли сте циганин в учебна кола? .....но сте виждали много таксиметрови....
Автор: c41   
Дата:   26-03-10 11:54

Дреме ми. Аз при циганин, не се качвам.[smilie24] [ezik]


Отговори на това съобщение
 Re: Виждали ли сте циганин в учебна кола? .....но сте виждали много таксиметрови....
Автор: lumix   
Дата:   26-03-10 11:56

Аз съм се качвал щото таксито беше на 1280, аз от къде да позная отвън? [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Виждали ли сте циганин в учебна кола? .....но сте виждали много таксиметрови....
Автор: c41   
Дата:   26-03-10 11:59

Познава се [smilie5] Много им личи някак си...


Отговори на това съобщение
 Re: Виждали ли сте циганин в учебна кола? .....но сте виждали много таксиметрови....
Автор: IvoZafirov   
Дата:   26-03-10 11:59

И аз при мангета не се качвам, но да вярно е пълно е с такива таксиметрови, а учащ се до сега не съм видял.

Отговори на това съобщение
 Re: Виждали ли сте циганин в учебна кола? .....но сте виждали много таксиметрови....
Автор: asahi   
Дата:   26-03-10 12:03

Аз два дена подред се качвам при един Манго с "Такси за 1 евро". Само дето не предложи да ми лъсне обувките.

Отговори на това съобщение
 Re: Виждали ли сте циганин в учебна кола? .....но сте виждали много таксиметрови....
Автор: imitev   
Дата:   26-03-10 12:06

Недейте да обобщавате - навремето офиса ни беше в СБА - доста цигани си изкараха курсовете за Б и С по нормалния начин...

Отговори на това съобщение
 Re: Виждали ли сте циганин в учебна кола? .....но сте виждали много таксиметрови....
Автор: Myth   
Дата:   26-03-10 12:06

Когато аз карах курса преди години имаше двама. Така че да виждал съм.

Отговори на това съобщение
 Re: Виждали ли сте циганин в учебна кола? .....но сте виждали много таксиметрови....
Автор: Amigo   
Дата:   26-03-10 12:11

Министър: Купуват се 20 000 шофьорски книжки годишно [smilie8]

Около 20 хиляди шофьорски книжки се продават годишно в България на черния пазар, съобщи министърът на транспорта Александър Цветков по bTV.

Според него въведените промени в начина на провеждане на шофьорските изпити ще прекъснат корупционните схеми.

През последните 4-5 години не е направен дори и най-плахия опит черният пазар на книжки да бъде спрян, след като за никого не е било тайна, че книжка се купува по втория начин, допълни транспортният министър.

"За пет години, по 15 000 - 20 000, виждате каква цифра става. Една книжка средно се купува не по-малко от 300 лева, така че виждате мащабите на това явление", каза Цветков.

"Смело мога да твърдя, че това е най-ниската стойност на официалната статистика, не ми се иска да цитирам по-големите числа, защото са наистина плашещи", допълни министърът.

Според Цветков в черния пазар на шофьорски книжки са участвали много хора от цялата страна.
[smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Виждали ли сте циганин в учебна кола? .....но сте виждали много таксиметрови....
Автор: Императорът.   
Дата:   26-03-10 12:11

Ами нищо ново не ми казваш... То и няма как законно да вземе книжка някой, дето срича, вместо да чете.


Има и мургави таксиметри ВЪОБЩЕ без книжка и това го знам от циганин бакшиш, по-възрастен човек, такси още от Тошово време, който си бе окачил шофиорската книжка на видно място.


Учудва ли ви, като знаете в коя държава живеем?

[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Виждали ли сте циганин в учебна кола? .....но сте виждали много таксиметрови....
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   26-03-10 12:17

За циганин не знам, но аз при таксиджия като цяло не се качвам.

Отговори на това съобщение
 Re: Виждали ли сте циганин в учебна кола? .....но сте виждали много таксиметрови....
Автор: lumix   
Дата:   26-03-10 12:20

Този бакшиш, който ме вози каза че книжката струва 300-350лв....но това са ментета и лесно се разпознавали стига някой да иска да ги разпознае!
"Оригинална" т.е. не разпознаваема е 800лв....но там и личната ти карта е сменена с истинска.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Виждали ли сте циганин в учебна кола? .....но сте виждали много таксиметрови....
Автор: Todd   
Дата:   26-03-10 12:21

Не се возя на таксита , рейсове и влакове .... вече повече от 25 години ...

Като пуснаха тролеят тук се качих да го пробвам веднъж от една до друга спирка ...

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Виждали ли сте циганин в учебна кола? .....но сте виждали много таксиметрови....
Автор: jekopj   
Дата:   26-03-10 12:29

Циганин в учебна кола не съм виждал.
Бързам ли,не подбирам кой кара таксито,важното е да стигна навреме...друго е,ако ще ме вози повече време.
Иначе,книжки си купуват и българи и цигани,и това за мен са глупави и безотговорни хора.Като цяло,престъпниците са точно в тази категория /глупави,безотговорни,нагли,лакоми/,като се изключат тези с белите якички,но те крадат на едро,не се занимават с подобни дреболии.[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Виждали ли сте циганин в учебна кола? .....но сте виждали много таксиметрови....
Автор: Императорът.   
Дата:   26-03-10 12:30

Тия дето ПРОДАВАТ книжки трябва да влизат в затворът - за 8 години минимум.

Отговори на това съобщение
 Re: Виждали ли сте циганин в учебна кола? .....но сте виждали много таксиметрови....
Автор: mitadoc   
Дата:   26-03-10 13:00

А циганин с очила?

Отговори на това съобщение
 Re: Виждали ли сте циганин в учебна кола? .....но сте виждали много таксиметрови....
Автор: IvoZafirov   
Дата:   26-03-10 13:25

Бе то и да има няколко дето чинно си карат курсовете значение няма. На кацата с мед една лъжица лайна и е достатъчна...

То и сред българите има читави хора ама...

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Виждали ли сте циганин в учебна кола? .....но сте виждали много таксиметрови....
Автор: Gruyu   
Дата:   26-03-10 13:40

преди 20г. карах курса с един циганин - Сашо се казваше,много неграмотничък горкия, умирах от смях с него - пишеше "шифиора" и колко други бисери, на листовките опраска 60-70 грешки при 5 грешки от 3 листовки. Бях сигурен, че никога няма да вземе книжка, но след 5-6 месеца го виждам в една Жигула, и го питам - как стана номера, а той - остай се, едно агне и колко вино и ракия заминаха, ако знаеш

Отговори на това съобщение
 Re: Виждали ли сте циганин в учебна кола? .....но сте виждали много таксиметрови....
Автор: gorskio   
Дата:   26-03-10 14:04

Първо за да запише курса трябва да има диплом за основно образование, 90 процента нямат, [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Виждали ли сте циганин в учебна кола? .....но сте виждали много таксиметрови....
Автор: Императорът.   
Дата:   26-03-10 14:09

Да - пръво промяна на законът - книжки само на хора с образование.


И пълно разследване на такива със съмнителни книжки.


Грую - какво се чудиш? Пък те и изпитващите на такива разчитат - много им дреме, че пущат убийци по улицити.


[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Виждали ли сте циганин в учебна кола? .....но сте виждали много таксиметрови....
Автор: gorskio   
Дата:   26-03-10 14:12

По сега действащия закон НЕ МОЖЕ БЕЗ ОСНОВНО- демек и то е купено (фалшиво)

Отговори на това съобщение
 Re: Виждали ли сте циганин в учебна кола? .....но сте виждали много таксиметрови....
Автор: alsash   
Дата:   26-03-10 14:26

добре де.....ама с основно образование или без хич...как книжка?

Отговори на това съобщение
 Re: Виждали ли сте циганин в учебна кола? .....но сте виждали много таксиметрови....
Автор: bugys   
Дата:   26-03-10 14:33

А да попитам прави ли книжката (изкаран курс) водача на МПС по-добър шофер? Защото като си спомня какъв джигит бях веднага след като взех книжка (истинка законна както си му е реда) да ви кажа не бих искал да съм близо до себе си [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Виждали ли сте циганин в учебна кола? .....но сте виждали много таксиметрови....
Автор: vassilk   
Дата:   26-03-10 14:36

Виждал съм жена -шИфьор на такси.

Отговори на това съобщение
 Re: Виждали ли сте циганин в учебна кола? .....но сте виждали много таксиметрови....
Автор: Императорът.   
Дата:   26-03-10 15:41

Ами книжката като не прави шофиорът дай всеки да се качи на колата - може-не може да кара... нали има правилник и шофиорът ТРЯБВА да го знае !!! Е, как кафявият, дето не може да се подпише, е научил правилникът?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.