Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Ще простят ли децата на бащите си?
Автор: lipostok   
Дата:   26-03-10 10:42

Попитах в една друга тема, но реших да го пусна и в отделна:

Ще простят ли децата на тези бащи, които не са успели да се накрадат за поколения напред, че да им осигурят бляскавото тунеядно бъдеще?

И още нещо:

Ще имат ли угризения тези, чиито бащи са натрупали пари по криминален начин?

Отговори на това съобщение
 Re: Ще простят ли децата на бащите си?
Автор: lipostok   
Дата:   26-03-10 10:44

И още нещо:

Така успешните крадци, дали учат децата си да бъдат като тях самите?


Отговори на това съобщение
 Re: Ще простят ли децата на бащите си?
Автор: navy   
Дата:   26-03-10 10:44

Пука им ...

Отговори на това съобщение
 Re: Ще простят ли децата на бащите си?
Автор: Императорът.   
Дата:   26-03-10 10:48

Хм - всички западни аристократи (и старите "аристократи по кръв" и новите - аристократи на капиталът) са имали деди разбойници и крадци. [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще простят ли децата на бащите си?
Автор: niagara   
Дата:   26-03-10 10:49

по втория въпрос.... [smilie8]

научи мечето на месо, пък после му кажи да ходи в трънките за глогинки[smilie5] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще простят ли децата на бащите си?
Автор: vga   
Дата:   26-03-10 10:49

Нека споделя нещо от собствен опит. Имах 2 годишна връзка с едно момиче, което е дъщеря на наскоро влезнал в новините мъж, с вече бивш висок пост в държавата. Той се въртя по арести, насам натам, но го оправдаха. И си трайкаше около година. Сега тя ми разправя, че щели да си правят вила на морето, заминавали със съпругата му за Индонезия на почивка тия дни, купил си CLS... все едни такива дето не му отговаряха чак толкова на длъжността. А иначе е чудесен човек! Наистина! Съвестен, разбран, щях да се радвам да съм му зет [smilie5]

Но на темата - на нея не и пука откъде той е събрал парите за всичко това. Напротив, кефи се, че ще имат къща на морето. Може би там има и малко по-сложни отношения, защото него все го нямаше по работа и т.н. Но както и да е, мисля си че на децата не им пука. Е, тя е на 21 години, може и да и запука в един момент, ама няма да съм до нея та да разбера :))

Отговори на това съобщение
 Re: Ще простят ли децата на бащите си?
Автор: lipostok   
Дата:   26-03-10 10:51

Имаше един филм "Покаяние" на времето, ама той е за други народи и епохи!

Отговори на това съобщение
 Re: Ще простят ли децата на бащите си?
Автор: Frida   
Дата:   26-03-10 10:52

Дали човек ще надрасне това да обвинява родителите си за своите неуспехи е въпрос на лично съзряване. Не всеки може да поеме отговорност за своя живот. Понякога е по-лесно да се живее живота на жертва на някой друг, вместо да се поеме риска ... "олеле, татко ми провали живота", "политиците са виновни", "живея в скапана държава" ... Човек престава да е жертва, когато реши да не е жертва. [smilie6]

Оф, явно изобщо не съм разбрала темата ... какво сте се загрижили за морала на чуждите деца. Възпитайте вашите да не крадът и да не гледат в чуждата чинийка, а да се борят с живота честно и почтено.



Публикацията е редактирана (26-03-10 10:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Ще простят ли децата на бащите си?
Автор: Todd   
Дата:   26-03-10 10:54

И в отношението родители деца не сме като света ...

Това е неква щуротия - ще ми се сърди детето че не съм направил това или онова .

Аре у леву ... да фаща пътя и да си прави каквото си иска ...

Това са некви нашенски истории....

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Ще простят ли децата на бащите си?
Автор: boreto   
Дата:   26-03-10 10:57

Frida
[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Ще простят ли децата на бащите си?
Автор: ilchoni   
Дата:   26-03-10 10:59

vga [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще простят ли децата на бащите си?
Автор: CanoniO   
Дата:   26-03-10 11:02

Todd[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще простят ли децата на бащите си?
Автор: lipostok   
Дата:   26-03-10 11:02

Ха! Тезата за "чуждата чинийка" е много удобна някому! На бившия ми шеф например, който от парите заработени от подопечния му клон раздаваше половината на себе си и другата половина на останалия персонал. На цялата целокупна крадлива пасмина й е особено удобна тезата!

Отговори на това съобщение
 Re: Ще простят ли децата на бащите си?
Автор: CanoniO   
Дата:   26-03-10 11:04

Липосток, бившият ти шеф е пич, има и по-лоши математици. Делят на едно, че най лесно се дели.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще простят ли децата на бащите си?
Автор: Frida   
Дата:   26-03-10 11:07

Темата за чуждата чинийка касае прокуратурата, а не домашното възпитание. Ние не можем да влезем в чужда къща и да възпитаваме чужди деца.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще простят ли децата на бащите си?
Автор: lipostok   
Дата:   26-03-10 11:17

Темата не е за домашното възпитание! За друго е!

Отговори на това съобщение
 Re: Ще простят ли децата на бащите си?
Автор: asahi   
Дата:   26-03-10 11:21

Относно дедите - или се гордеем с тях, или си траем. Човек не може да избира родителите си и да ги съди за минали деяния. Наследството обаче може да тежи за вбъдеще, без значение какво е.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще простят ли децата на бащите си?
Автор: Rustygun   
Дата:   26-03-10 11:22

lipostok,

НЯМА ДА ИМ ПУКА! Ще крадат и крадат, както дядовците,бащите и братята им! Ще крадат и ще си тъпчат де що дупка имат по себе си! И внуците им ще крадат, защото ние им даваме да крадат![smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще простят ли децата на бащите си?
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   26-03-10 11:23

А на майките си?

Отговори на това съобщение
 Re: Ще простят ли децата на бащите си?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   26-03-10 11:58

Фрида [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще простят ли децата на бащите си?
Автор: Amigo   
Дата:   26-03-10 12:07

аз нямам такива угризения [smilie8] [smilie6] но като се замисля, може би щеше да е по-добре да имам, пък те май не пречат кой знае колко [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще простят ли децата на бащите си?
Автор: ALBIREO   
Дата:   26-03-10 12:08

ALBIREO [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще простят ли децата на бащите си?
Автор: enDLESSdark   
Дата:   26-03-10 12:23

Късно е да бъдат съдени за каквото и да е било.И все пак си мисля ,че хората които са неспособни да отгледат,възпитат,да създадат атмосфера на мир,любов и разбирателство в дома не трябва да създават деца ,деца които
да страдат заради идиотизма на родителите си.
От всичко за което могат да бъдат съдени едни родители материалното е на последно място по важност.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще простят ли децата на бащите си?
Автор: Frida   
Дата:   26-03-10 13:08

А какво да кажем за родители, които създават прекрасна, нормална здравословна среда за децата си, отглеждат ги с много любов и ги възпитават в честност, но примерно тайно крадат (от държавата, от фирмата, от клиентите).

Как ще се почувствате вие, ако разберете, че баща ви е крал яко от държавата? Ще го обвините ли, ще го намразите ли, ще се отречете ли от него?



Публикацията е редактирана (26-03-10 14:40)

Отговори на това съобщение
 Re: Ще простят ли децата на бащите си?
Автор: lipostok   
Дата:   26-03-10 13:44

Да, точно за това ставаше въпрос в темата! Или поне беше едно от нещата. Но едва ли ще получиш/м отговор, а и няма нужда, всичко е много лично. Достатъчно е да предизвикаш размисъл!



Публикацията е редактирана (26-03-10 13:45)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.