Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 [smilie25]
Автор: mitadoc   
Дата:   25-03-10 00:33

Ми то няма какво да се обяснява.Понеже съм нов и не съм се срещал с гореспоменатото състояние,но се задълбочавам малко по малко във фотографията-да знам какво ме очаква.[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Продължение на идиотщините:Имали ли сте полюции с обект фотографска техника?
Автор: kompa   
Дата:   25-03-10 00:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Продължение на идиотщините:Имали ли сте полюции с обект фотографска техника?
Автор: mitadoc   
Дата:   25-03-10 00:39

Ако го напиша-ще споделиш ли?[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Продължение на идиотщините:Имали ли сте полюции с обект фотографска техника?
Автор: mitadoc   
Дата:   25-03-10 00:39

Тва в чашите е мляко с канела[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Продължение на идиотщините:Имали ли сте полюции с обект фотографска техника?
Автор: mayflowerbg   
Дата:   25-03-10 07:14

polish my lens, girl [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Продължение на идиотщините:Имали ли сте полюции с обект фотографска техника?
Автор: мара   
Дата:   25-03-10 07:32

майо [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Продължение на идиотщините:Имали ли сте полюции с обект фотографска техника?
Автор: danvan16   
Дата:   25-03-10 08:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Продължение на идиотщините:Имали ли сте полюции с обект фотографска техника?
Автор: tnt   
Дата:   25-03-10 09:35

Админът е задрямал май [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Продължение на идиотщините:Имали ли сте полюции с обект фотографска техника?
Автор: dePhil   
Дата:   25-03-10 09:49

mitadoc,

Абе, момче...

ОК - не можеш да снимаш, ОК - не можеш да си позволиш по-читава техника, ОК - и двете са ти проблем, защото си амбициозен и жаждеш изява.
ОК - нов си.

Вкарай го това време и енергия в гледане на снимки, питане на авторите, борба с фотошопа, ако щеш.

Изявявай се като "нов, който иска да се научи да снима", защо се пънеш да си "новия форумен идиот"?!

Отговори на това съобщение
 Re: Продължение на идиотщините:Имали ли сте полюции с обект фотографска техника?
Автор: Todd   
Дата:   25-03-10 09:52

Автор: dePhil
Дата: 25-03-10 09:49

....Изявявай се като "нов, който иска да се научи да снима", защо се пънеш да си "новия форумен идиот"?!


На който ще му духнат по опашката ...[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] скоро ...


Отговори на това съобщение
 Re: Продължение на идиотщините:Имали ли сте полюции с обект фотографска техника?
Автор: steeens   
Дата:   25-03-10 10:07

[smilie18] [smilie18] [smilie18] Що така го нападате човека?И техниката му си е достатъчно читава.[smilie5]
Утре е петък все пак, за Митака мож да е почнал по-рано.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Продължение на идиотщините:Имали ли сте полюции с обект фотографска техника?
Автор: acklay   
Дата:   25-03-10 12:47

С идиотщини не е ли по-лесно, отколкото със знания?! Щото аз като гледам отстрани ми се струва така. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Продължение на идиотщините:Имали ли сте полюции с обект фотографска техника?
Автор: mitadoc   
Дата:   25-03-10 14:35

Де Фил,вкарвам енергия във всичко.За коментара ти относно техниката ми и начина ми на снимане-оставям другите,които са гласували,те да си кажат.Колкото дали искам да съм шут-не,просто винаги съм си бил забавен,но не за всеки.

Отговори на това съобщение
 Re: Продължение на идиотщините:Имали ли сте полюции с обект фотографска техника?
Автор: snoopoff   
Дата:   25-03-10 14:35

коментарите под клипчето на майфлауър:


Musehead85 (22 hours ago):
ha I think that's his sista!

brokendreamsblvd (1 day ago):
That Canon-boy's never get a real woman :D

Real men use Nikon!
For example the F-2! :D

antalagy (2 days ago):
rotfl. at least iam a pentax

Отговори на това съобщение
 Re: [smilie25]
Автор: mitadoc   
Дата:   25-03-10 15:13

Искам да се извиня на всички,на които им беше смешно.Извинявам се и на тези,на които не им беше смешно.Извинявам се на тези,на които им откраднах шоуто и не си изживяха 5-те минути слава,но ме обвиниха,че с държание,различно от нормалното,се опитвам да прокопсам.Добавям-не е важно пътуването,важна е целта.Поне аз така мисля.
Бъдете живи и здрави.Аз откривам всеки ден приятни и точни хора тук,за което съм доволен.Уча се,винаги изслушвам съветите,дръг въпрос е дали ще ги реализирам на практика.Забавлявам се и разпускам,защото това е свободното ми време и ми е хоби.Нямам намерение да изместя никой мастит фотограф с таланта си,затова не се плашете.Така,че все още не разпродавайте тела и стъклария.Но и няма да се оставя да ме нападат.
Утре е петък,нали?
Ще го мислим тогава...

Отговори на това съобщение
 Re: [smilie25]
Автор: ivodam   
Дата:   25-03-10 15:15

Аз не разбрах къф е проблемът, но съм достатъчно завеян, така че това нема значение [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: [smilie25]
Автор: мара   
Дата:   25-03-10 15:17

първо - мнооо си лесен[smilie5] сал с 2 думи и та отказаха[smilie18]
второ - важно е пътуването.
трето- понякога е важна и целта.
четвърто...няма четвърто[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: [smilie25]
Автор: tantris   
Дата:   25-03-10 15:21

Иво и аз не вденах, ама после прочетох оригиналното заглавие на темата[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: [smilie25]
Автор: ivodam   
Дата:   25-03-10 15:23

tantris: Ъхъ скука... Довечера съм на един Матеус Пасион, дано го направят горе-долу добре, да се поразмажа, че баси и скуката... [smilie2] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: [smilie25]
Автор: Lalinda   
Дата:   25-03-10 15:34

Казах ти да оставяш интервал след препинателните знаци, а не оставяш...

По-лесно е да го научиш, отколкото да си купиш и използваш нова техника.

Защо не слушаш?

Впрочем, държанието ти изобщо не е "по-различно". Напротив, съвсем като това на останалите е.

[smilie7] [smilie7] [smilie7]

Ако ме послушаш и наистина вложиш парите си в самолетен билет и пътуване, ще разбереш какво исках да ти кажа.

Отговори на това съобщение
 Re: [smilie25]
Автор: mitadoc   
Дата:   25-03-10 15:38

Стига бе,хора-препинателни знаци,интервали-слагайте цаките и толкова.Вестниците с препинателни знаци ли са?[smilie5]
Не съм се отказал,просто не искам неприятности с управата[smilie5]
Колкото до билета-пътувам 1-2 пъти годишно до някое място с жената.Бяхме в Мадрид,Билбао,сега заминавам за Будапеща,лятото ще сме пак до Испания,надявам се Валенсия,Толедо,Алхамбра,Севиля...
Аз казах-невинаги слушам-овен съм все пак.

Отговори на това съобщение
 Re: [smilie25]
Автор: ivodam   
Дата:   25-03-10 16:16

Кво е тва цаки?

Отговори на това съобщение
 Re: [smilie25]
Автор: mitadoc   
Дата:   25-03-10 16:18

Цайси[smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.