Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Добре дошъл в България
Автор: kkkolelo   
Дата:   16-03-10 16:56

Гледах снощи повече от половината шоу, имаше страхотни попадения и най - важното - какво мислят другите за нас

Андрю от Уелс е с праз - нац. символ на Уелс - през вековете в битките с англичаните да се различават се кичели с праз [smilie5]
.......... фрагмент, в който отговаря на задавания към всички въпрос: Какво харесва и не харесва в българите:

Андрю от Уелс


Ганайка от Карлово - http://vbox7.com/play:3e288ef2 [smilie18]

Сириец, от 25 год в България нямащ нищо общо с фанатични и религиозни араби за политиците ни: Иван Костов силна личност и лидер, най-кадърния, но не е честен. Жан Виденов - най-честния, но некадърен ... [smilie5]

посредата на следващия фрагмент е;

Грък от 10 г в България, вече със собствено арх. бюро: Гърците били консервативни и задръстени, българите много разкрепостени и свободни ... 14' на фрагмента ;


http://vbox7.com/play:3ad1fa47

[smilie10] [smilie11] [smilie5] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Добре дошъл в България
Автор: Ginka   
Дата:   16-03-10 17:02

шоуто ми хареса.за първи път да харесам нещо, където участва и "господин" Трифонов[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Добре дошъл в България
Автор: Императорът.   
Дата:   16-03-10 18:15

Сириецът ного правилно ни е оценил лидерите - да. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Добре дошъл в България
Автор: Lalinda   
Дата:   16-03-10 18:40

Като раздух на спътника си как българинът ходи на шопинг и мол в чужбина, ми каза да ви кажа, че си купува обувките в България...
Също и костюмите...
Мога да потвърдя.
[smilie3]
За моя изненада, в един от магазините по Графа дори прекроиха панталоните на костюма, тъй като бе малко широк в талията... Костюм в цвят блед цитрин.

Намира българите, отделно взети, за чудесни хора, но смята, че на общата маса й липсва civisme.

За повечето хора на възраст над 60 г., мъже, подозира, че са ченгета (очевидно, с известно право) и ги нарича апаратчици...

Общо взето, опитът му с българските институции е плачевен: измами, неизпълнени обещания... Виж, всички искат да бъдат поканени във Франция, я на стаж, я на специализация, я дори да почетат там лекции!

Никога не отговарят на e-mail-и, дори за да благодарят, че са получили това, което са искали от него...

Харесва езерото в Дружба и разходките из Витоша, когато снегът е дълбок.

Копривщица, не зная защо, нарече village. В Стария Пловдив хареса къщите с кафяви и черни фасади, голяма ексцентрика в естетическо отношение, но блестящи на слънцето, без да са тъжни.

И горещите извори на плажа на Св. Св. Константин и Елена.

Кухнята, освен супите, не му допада. Случвало се е да връща вина в ресторантите, след като ги опита, но не от суета. Просто са били ужасни.

Пастите с маслен крем и изкуствена сметана намира за ecoeurants, тоест обезсърчаващо отвратителни, но кой ли от вас ги харесва...

Таратор и боза не понася.

Жените му се струват нито по-красиви, нито по-грозни от тези някъде другаде по света...

***

За Варненския бряг казва, че приличал на Лазурния в началото на миналия век... Но май не го е виждал застроен (това бе отзив от края на миналия)...

Впрочем, изненадва се колко много млади и не съвсем млади хора от културните среди говорят приличен френски език...

***

В началото, като пристигаше в София, винаги питаше какви ИЗЛОЖБИ има в града.

Отдавна не пита, тъй като знае, че няма никакви... Уви.

От народната музика харесва пиринската, а Теодосий, ей Богу, нашия културен посланик на фолклора ни, не го харесва...

Харесва няколко китайски ресторанта в София, но няма да ви казвам кои са... И още един, до телевизията, където го познават от години... Заради супите им!
[smilie24]
Тепанякито им обаче не е кой знае какво...

Не мисля, обаче, че хареса много Търново и Арбанаси или пък Трявна, не зная защо (сигурно заради тоалетните в търновския университет)... Виж, Мелник и Рожен без виното им му допадат.

А, да, голям фен е на ракиите, които не зная защо, за себе си е определил като дамски - au gout parfume - Сливенска Перла, Бургаските мускатови и т. н.

На тръгване обаче винаги си купува Зубровка. Добре, че вече я има и в нашия супер, нищо че на летището, хаха, е дори по-евтина...
[smilie21]

***

Най-странното е, че българите и особено българките, независимо от възрастта си, много го харесват.
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Добре дошъл в България
Автор: slivenski   
Дата:   16-03-10 18:49

Шоуто беше добро. Интересно е да се види какво мислят чужденците за нас... Не че ми пука особено де... Абе ташак да става. [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Добре дошъл в България
Автор: ejel   
Дата:   16-03-10 18:58

Lalinda:


Харесва няколко китайски ресторанта в София, но няма да ви казвам кои са... И още един, до телевизията, където го познават от години... Заради супите им!

Тепанякито им обаче не е кой знае какво...

___________________________

Брей, тия китайски ресторанти като почнат с японски манджи, та чак Спътника им се дзвери...
[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Добре дошъл в България
Автор: SLR   
Дата:   16-03-10 19:04

"че си купува обувките в България...
Също и костюмите..." - да не казвам голяма дума, ама допреди няколко години шиехме едно поне 70 процента от френските костюми, че и униформи[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Добре дошъл в България
Автор: slivenski   
Дата:   16-03-10 19:08

Чувал съм, че китайската храна в Европа и САЩ няма нищо общо с китайската храна в КИТАЙ! [smilie21] [smilie21] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Добре дошъл в България
Автор: asahi   
Дата:   16-03-10 19:14

Китайците са гъвкави готвачи. Приспособяват храната към местния вкус. Пробвал съм китайски в Париж - съвсем различно е и като вкус, и като грамаж.

Отговори на това съобщение
 Re: Добре дошъл в България
Автор: ejel   
Дата:   16-03-10 19:15

Сигурно затова някои българки я свързват с японската[cool] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Добре дошъл в България
Автор: ejko   
Дата:   16-03-10 19:22

Жена ми ходи от време на време в Китай и казва че хич не е вкусно. На 6-7 ден се свиквало, но вкусно никога не ставало :)))
А тук си яде китайско без проблеми.

Отговори на това съобщение
 Re: Добре дошъл в България
Автор: slivenski   
Дата:   16-03-10 19:26

Не знам китайско ли е, корейско ли е, ама мога да ям китайска храна нон-стоп... [smilie5]

И пица обичам... Всъщност, китайската и италианската храна са ми любими, поне тези, дето ги сервират у нас, щото не съм ходил нито в Италия, нито в Китай... Обаче при вида на китайско ставам звяр... [smilie9] [smilie9]

И китайките ме кефят... Ама не съм ял... [smilie25] [smilie6] [smilie25] [smilie6] [smilie5] [smilie21]



Публикацията е редактирана (16-03-10 19:29)

Отговори на това съобщение
 Re: Добре дошъл в България
Автор: ejel   
Дата:   16-03-10 19:42

Не знам китайско ли е, корейско ли е, ама мога да ям китайска храна нон-стоп...
___________________

И аз така си мислех, но ми се случи да го правя цяла седмица за обяд и определено ми писна от китайско...

Корейската храна май не е толкова разпространена, особено в България, а и чувам, че е различна...[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Добре дошъл в България
Автор: slivenski   
Дата:   16-03-10 20:00

Има един корейски ресторант в Бояна... Пак маат ориз на поразия и те... [smilie18] [smilie18] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Добре дошъл в България
Автор: explorer   
Дата:   16-03-10 20:01

Китайските готвачи в Бг са китайци, но не и готвачи.


Отговори на това съобщение
 Re: Добре дошъл в България
Автор: dinkoff   
Дата:   16-03-10 20:28

Мдаа. И аз снощи попаднах случайно на "шоуто" и от доста време насам ми хареса [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Добре дошъл в България
Автор: look   
Дата:   16-03-10 20:51

умрях от смях ,чак събудих детето в другата стая,много ми хареса.Много са яки и откровенни.Особенно тоя от Уелс и от Гамбия жената.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Добре дошъл в България
Автор: asahi   
Дата:   16-03-10 21:02

Корейско съм ял в Москва. Не става.
Турската кухня ми допада. Няма много разлики с българската.

Отговори на това съобщение
 Re: Добре дошъл в България
Автор: slivenski   
Дата:   16-03-10 23:13

Сега пак го гледам това шоу... И падам да се хиля... Хем ми е смешно, хем ми е малко тъжно... Но общо взето ме кара да се чувствам добре, че има хора, които са избрали да живеят в България... Явно не е чак толкова зле... Или всъщност има места по-света, където е значитено по-трудно да се живее... Ние сякаш не си ценим много страната... И аз честичко попържвам държавата... Абе... Аре наздраве. [beer] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Добре дошъл в България
Автор: feliz   
Дата:   16-03-10 23:41

И аз го гледах днес. Сладури бяха тия виетнамци, дето не могат да им познаят възрастта.[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Добре дошъл в България
Автор: IvoZafirov   
Дата:   16-03-10 23:55

Еееееееее! Признавам си, че от мнооого време не се бях веселил така гледайки телевизия!
Големи сладури имаше! А някои ме и трогнаха искрено!

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Добре дошъл в България
Автор: boreto   
Дата:   16-03-10 23:58

И аз, повлиян от темата, гледах днес шоуто. Най ми хареса лафа на англичанина, дето бил професионален войник 15 годинии и после си сменил професията. Като го попитаха защо, отговори че му се сторило неприемливо хора, които не са му били представени, да стрелят по него.
[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Добре дошъл в България
Автор: IvoZafirov   
Дата:   17-03-10 00:07

абе тия дето им превеждат бледнеят пред другите скици дето шпрехат на родна реч [smilie5]

Най-ме изкефи единия арабин как шпрехаше на меко щото бил от Бургас [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Добре дошъл в България
Автор: slivenski   
Дата:   17-03-10 23:21

Ндаааа... Тази вечер един египтянин направо ме разби... [smilie21] [smilie21]

България, вика, ми даде неща, които никога нямаше да мога да постигна в Египет. Даде ми работа, приятели, жена, прекрасни деца... Аз съм щастлив в България... [smilie8] [smilie21] [smilie21]

Много положително настроен... [smilie24]

Всичко е до нагласата явно... И на Луната да иде човек, пак си остава същият, какъвто е бил...

Отговори на това съобщение
 Re: Добре дошъл в България
Автор: georgi969   
Дата:   17-03-10 23:28

Интересното е че хора от по-развити държави им харесва да живеят тук,а на нас не.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.