Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 ДЕМО на игри за PSP
Автор: vladod   
Дата:   09-03-10 12:13

Някой може ли да ми съдейства със съвет откъде могат да се дръпнат ДЕМОТА на игри за PSP, че да видя дали си заслужава да си ги купя.
Благодаря предварително [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ДЕМО на игри за PSP
Автор: navy   
Дата:   09-03-10 12:14

Какъв тип игри, защото някои на ПС определено по добре... стоят [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: ДЕМО на игри за PSP
Автор: vladod   
Дата:   09-03-10 12:22

За дете на 9 годинки - нещо да се стрелят, да карат някакви коли или камиони, нещо като приключения. За ПС може да са по-добри, но да си играят на ПСП-то на улицата или в училище.

Отговори на това съобщение
 Re: ДЕМО на игри за PSP
Автор: navy   
Дата:   09-03-10 12:27

Определено стрелбите са за ПС [smilie7]

По принцип хората препоръчват ХВОХ 360, защото игрите се кракват лесно и т.н. и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: ДЕМО на игри за PSP
Автор: 798099   
Дата:   09-03-10 12:41

Най-добре е, ако изобщо не му купиш PSP. Повярвай ми, говоря от личен опит. И моят син го получи за 9-ия си рожден ден, защото не можах да разубедя майка му. За два месеца се видиоти до такава степен, че едва го вкарах в пътя. Игрите са само стрелби, гоненици с коли и кървища. Единственото изключение е една игра на футбол.

Доколкото знам, на много места могат да "хакнат" конзолата срещу 60-80 лв., така че да си сваляш игрите от нета. Та, ако все пак си се "решил", потърси в някой от сайтовете за игри - там ще намериш информация.

Аз си реших проблема - след серия двойки в училище просто прибрах PSP-то и толкова...Е, има и още - обещах на майка му, че ако му го даде тайно от мен, ще й го счупя в главата.


Отговори на това съобщение
 Re: ДЕМО на игри за PSP
Автор: vladod   
Дата:   09-03-10 12:45

Не може да няма - всички приятели имат. Новите игри ги продават по 30-40 лева, не е проблем да ги купя, но искам да видя първо какво представляват, все пак /това, че не са смислени, ми е ясно/.

Отговори на това съобщение
 Re: ДЕМО на игри за PSP
Автор: navy   
Дата:   09-03-10 12:51

Абе... може да няма [smilie7]

Моите деца на съответно 8-ми и 2-ри клас и изобщо не са залепнали за ПС-то.
Въпреки, че на каката купих нетбук, тя влиза твърде рядко в него и с радост установявам, че го ползва по предназначение.

Вързала си таблета, рисува това онова, има 2-3 игри, такива логически, тях играе...
Снощи седнала с една тетрадка и отворила нетбука, търси в гугъл теми по литература да преписва от тук-таме ха ха ха, ей, по мое време нямаше такова нещо [smilie7]

Малката сяда от време на време на големия ПС, домашния. Той е за по яки игри, защото е бая мощен и с добра видеокарта. Но там само след като си напише домашните и си изсвири нещата по пиано, които са и дали.
И после се мята на Г-форсе, много яка игричка хе хе хе, вчера и сложих и последната Алиса, добра игра е.

Аз си играя на Фалаут, или на Батълфиелд, Бед къмпани 2, за втори път ще я превъртя, няма такава ненормална игра!

Но... никога никой от нас не играе повече от час, час и половина на ден... дори понякога през ден.

Виж, не игрите развалят децата, а лошото възпитание. То ако реши... може да си цъка по цял ден на ГСМ-а и пак да вади двойки.
Хубаво е ако имаш възможност да му купиш на детето, но му купи хбокс 360, по добро е [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ДЕМО на игри за PSP
Автор: vladod   
Дата:   09-03-10 12:55

Да уточня - за плей стейшън портабъл беше въпроса ми.

Отговори на това съобщение
 Re: ДЕМО на игри за PSP
Автор: dareway   
Дата:   09-03-10 12:55

тук има доста неща за псп ...

успех


Отговори на това съобщение
 Re: ДЕМО на игри за PSP
Автор: 798099   
Дата:   09-03-10 12:56

Напълно подкрепям navy относно Х-бокса.

Проблемът е, че искат PSP, защото може да се носи. Събират се по 2-3 деца и се състезават кой е по-добър в една и съща игра.

Отговори на това съобщение
 Re: ДЕМО на игри за PSP
Автор: navy   
Дата:   09-03-10 12:56

Въй, не обърнах внимание, сори за спама [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ДЕМО на игри за PSP
Автор: vladod   
Дата:   09-03-10 12:57

Благодаря, dareway [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ДЕМО на игри за PSP
Автор: navy   
Дата:   09-03-10 15:43

Случи ми се страхотно съвпадение...
С приятел обядвахме и без изобщо да споменавам за тази тема той ми съобщава, че имал плейстейшън портабъл и смятал да го вземе да играят на курс-а, докато чакали [smilie18]

Сони обаче добре си защитават продуктите, чипа с кода е в батерията, за да се хакне трябва хардуерно да се пипа и т.н. и т.н.

Но пък плейстейшъна бил голяма мания [smilie18]

Кви пари е един такъв + хакването [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: ДЕМО на игри за PSP
Автор: navy   
Дата:   09-03-10 15:53

Е, не... НЕ НЕ, просто... не...

https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/oyud7028.JPG
https://photo-forum.net/static/forum/2010-03/mrqy3088.JPG

http://www.maxconsole.net/content_img/gdd.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: ДЕМО на игри за PSP
Автор: navy   
Дата:   09-03-10 15:57

[smilie7]

http://psp-bg.net/forum/viewtopic.php?f=23&t=21480&sid=4ecb09c02fe6de72a146b9b3b7ece987

Отговори на това съобщение
 Re: ДЕМО на игри за PSP
Автор: 798099   
Дата:   09-03-10 17:36

navy, цената за "хакване" варира между 60 и 80 лв., но изгубих телефона на "специалиста"! Мисля, обаче, че можеш да питаш във всеки магазин за GSM-и, без разбира се, тези, свързани с операторите.

Отговори на това съобщение
 Re: ДЕМО на игри за PSP
Автор: navy   
Дата:   09-03-10 17:41

Е, не, виж... след като имаш ПС у дома с десетки игри, удобството на мишката и т.н. да седна да купувам такава джаджа в тази криза... мерси, не виждам смисъл.
Това е за моментите когато чакаш, пътуваш във влак, самолет, вечер в някой хотел не ти се спи и т.н. ако нямаш компания, изобщо не мисля на този етап, но просто ми стана интересно [smilie7]
И ме засърбяха за момент пръстите...

Отговори на това съобщение
 Re: ДЕМО на игри за PSP
Автор: vinoirakia   
Дата:   09-03-10 18:32

http://psp-bg.net/forum/viewtopic.php?f=23&t=5706
хакването е 20 лв.
после сваляш игри от Замунда или Арена и си живееш

Отговори на това съобщение
 Re: ДЕМО на игри за PSP
Автор: evelinster   
Дата:   09-03-10 20:30

Стига да не е най-новата версия 3004 с последния фърмуер (каквито са всички които се продават по магазините), можеш да си го хакнеш и сам. Има доста обяснения из нетя. Хардуерното пипане в батерията е прекъсване на една писта и възстановяването и после.
https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/kdke7538.JPG
https://photo-forum.net/static/forum/2010-03/ngyu5375.JPG

http://gallery.techarena.in/data/500/SlimPandoraBattery.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: ДЕМО на игри за PSP
Автор: TheBossBG   
Дата:   10-03-10 13:18

Има и софтуерно хакване вече. Моят син е от прекараните, ПЦПто му не може да се хаква(понеже без да пита взел и си ъпдейтнал фърмуеъра). Един негов приятел му даде някакво старо ПЦП да се учи да хаква. Изчете половината форуми и воала, ПЦПто бачка без да му е пандоризирана батерията. [smilie5] Ако някой иска подробна информация как го е направил, мога да дам скайп на момъка.


Отговори на това съобщение
 Re: ДЕМО на игри за PSP
Автор: navy   
Дата:   10-03-10 20:31

Езех едно ПСП на заем за една вечер да си поиграя...

Голяма мания е наистина!

Далече е като качество спрямо една истинска игра за голямо ПС или голям плейстейшън, но концепцията ми харесва. Това е точно джобен фън!

Страшно шавливо, адекватно, няма забивания, игрите са чудесно направени за него, и ралита, и боища... размазвам се на Текен 6 простооо....

Ако е в раницата на едно дете... то това може да създаде предпоставки за забележки в училище от страна на учителите...
Едвам бих се въздържал да не го извадя и да поцъкам на слушалки ха ха ха или да пусна скайпа или да гледам филмче!

Сони са уцелили точно сегмента с този продукт. Евала [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ДЕМО на игри за PSP
Автор: special_k   
Дата:   11-03-10 13:29

Loco Roco е играта [smile] от 6 до 66 годишни и се кефят.


Иначе влез в замунда/арена/ и ги гледай по сийд - има и трейлъри

Отговори на това съобщение
 Re: ДЕМО на игри за PSP
Автор: navy   
Дата:   11-03-10 14:14

Ха ха ха, жив да си... Поко Рокото е МАНИЯЯЯЯ.... ха ха ха ха... малееее... май заради тая игра мое си купя ПъСъПъ ха ха ха... пфууууу....

Отговори на това съобщение
 Re: ДЕМО на игри за PSP
Автор: special_k   
Дата:   11-03-10 14:23

Аз си свалих саудтрака на Локо Роко [smilie5]

Пеят на някакъв измислен за играта език

Японците са ненормални

Отговори на това съобщение
 Re: ДЕМО на игри за PSP
Автор: navy   
Дата:   11-03-10 15:36

Respect [smilie24]

http://www.youtube.com/watch?v=Tpuo34_WFoU

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.