Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 „Българите са тъпи задници!“
Автор: netLady   
Дата:   26-02-10 17:13

„Българите са тъпи задници!“ Много гадно звучи, но съм на път да се съглася [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: „Българите са тъпи задници!“
Автор: мара   
Дата:   26-02-10 17:17

абе, то некой наште писания тука за тъпите американци някой ако ги блог-не, те ще ни се обидят со смърт[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: „Българите са тъпи задници!“
Автор: biso   
Дата:   26-02-10 17:22

и предниците им са тъпи даже

Отговори на това съобщение
 Re: „Българите са тъпи задници!“
Автор: n1x0n   
Дата:   26-02-10 17:25

... истината си е истина...

Отговори на това съобщение
 Re: „Българите са тъпи задници!“
Автор: arakiss   
Дата:   26-02-10 17:28

че то си е написано ясно, блог на "частна теория на НЕвероятностите" [smilie19]
дет се вика, никой не мой да ни плюй тъй, както можем сами [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: „Българите са тъпи задници!“
Автор: Императорът.   
Дата:   26-02-10 17:34

Ами прав е, трябва не само да се обиждаме, но и да се замислим малко - защото ако имахме манталитетът на гърците, не стачки - революция щяхме да вдигнем.

Заболя ме от прочетеното, но прав е човекът.

[smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: „Българите са тъпи задници!“
Автор: мара   
Дата:   26-02-10 17:38

ако имахме манталитета на гърците, да сме смазАле от бой:
първо-автора на блога
второ-цитирания грък
трето-всеки попаднал ни грък.
[smilie5]

аааама ха!

Отговори на това съобщение
 Re: „Българите са тъпи задници!“
Автор: Тед   
Дата:   26-02-10 17:38

Как може да ми ги давате за пример – попита той – те се правят на толкова хитри, а всъщност са най-простите в Евросъюза. Кой друг народ ще търпи, докато му обясняват, че трябва да закрият болниците, но щели да им осигурят хеликоптери, ами те са големи будали! Кой нормален човек, би повярвал, че четири хеликоптера, ще успеят да поемат работата на 40 закрити болници, трябва да си ужасно тъп, за да го приемеш за истина.

Или пък, да сметне за достатъчно, че няма да се отглеждат ГМО още пет години, но след това може, даже сега ще приемат закона, та да е готов, и като изтекат годините - хоп, и ще се ширнат едни ми ти поля с генно-модифицирана царевица. По плитко скроена измама не съм чувал, а те й повярваха, ебати тъпаците.[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: „Българите са тъпи задници!“
Автор: biso   
Дата:   26-02-10 17:39

охххх, не ми говори за гърците моля .....
по-мързелив и претенциоцен народ не...ма

Отговори на това съобщение
 Re: „Българите са тъпи задници!“
Автор: Тед   
Дата:   26-02-10 17:40

Българите! Та те се делят на групи и групички, всеки се изживява както водач на нацията, ама тя нацията им се топи. Техните синдикални лидери са путьовци – орденоносци, получили най-високото отличие от управляващите, затова че държат хората си мирни. И вие ще ми ги давате за пример. Та при тях колчем се съберат 30 човека накуп и им пратят полицията да ги пребие, а останалите седят отстрани и гледат сеир. По смотана нация не познавам

Отговори на това съобщение
 Re: „Българите са тъпи задници!“
Автор: wiseacre   
Дата:   26-02-10 17:41

Бе, Тед,
Ти вярваш ли, че НИЕ (българите) вярваме?

[smilie19]
-------------------
трудно се намира по-диво племе от българите,
съвсем съм уверен



Публикацията е редактирана (26-02-10 17:44)

Отговори на това съобщение
 Re: „Българите са тъпи задници!“
Автор: мара   
Дата:   26-02-10 17:48

"диво" не е точната дума[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: „Българите са тъпи задници!“
Автор: fff   
Дата:   26-02-10 17:52

Защото острите задници не са удобни.

Отговори на това съобщение
 Re: „Българите са тъпи задници!“
Автор: Императорът.   
Дата:   26-02-10 18:02

...даже човекът ни е спестил много неща.

Кой друг народ би хранил тълпа държавни чиновници, които за благодарност да му се зъбят и да го правят на мамун? (виж съседната тема).
Кой друг народ би хранил най-многобройната сган ушеви торби, които ще проявяват пълно пренебрежение към задълженията си - да му бранят животът и имотът?
Кой друг народ би хрантутил 1 000 000 отказващи да работят "роми", търпейки бандитизъмът им безогледен, мръсотията и наглостта им и би обявявал за "нетолерантен" всеки, който дори намекне, че това е ненормално?
Кой друг народ послушно би си плащал данъците, при положение, че "държавата" отказва да изпълнява задълженията си към данъкоплатците?
Кой друг народ покорно би плащал винетки и пътни данъци, за да си троши колите в кратери, по-големи от повечето лунни такива? (виж другата съседна тема)
Кой друг народ би търпял политици като нашите?


И щом ние сме задници - какво чудно, че си избираме политици-аналопродавци?


Трябва да си променим коренно манталитетът и да започнем да си търсим правата, ако искаме да живеем като нормални хора в нормална държава - туйто.

Отговори на това съобщение
 Re: „Българите са тъпи задници!“
Автор: the_drug   
Дата:   26-02-10 18:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: „Българите са тъпи задници!“
Автор: asahi   
Дата:   26-02-10 18:46

През последните 3-4 месеца нямам за какво да им завиждам на гърците. Към юни месец мога да им позавидя за морето, но заслугата не е тяхна.

Отговори на това съобщение
 Re: „Българите са тъпи задници!“
Автор: Тед   
Дата:   26-02-10 18:57

Българите са до толкова тъпи, да мислят че всичко е случайно и всичко се е осрало тотално от само себе си.
Това е тоталната заблуда. Не знам защо и как /конспирации ли са, Франкенщайн ли е/.../ но няма абсолютно нищо случайно.
Във всяка една сфера - каквато и да си избереш --- всяка е тотално насрана, но забележете Умишлено!!! Не, не е случайно!!! Нарочно е така. Защо е така ? - ами отговори много. Но е така- Нарочно е направено.

Другия вариант да не е нарочно, е да сме тотално тъпи. Аз тоз вариант го изключвам, по метода на изключването. Да речем 10% от обществените отношения да са наред - пак има светлина...Но те са 100% тотално НАРОЧНО объркани. Да сме 100% тотално тъпи...аз лично го изключвам като вариант.
За пари ли? За много ли?..... не знам.

Не сме Африканци и не живеем в Африка.
Да отидеш да видиш ко праят съседите и да копираш поне малко == за кво има толкова агенти и разузнавачи нагоре-надолу..всичко се знае, а те търсят Осама..да го търсят...

Отговори на това съобщение
 Re: „Българите са тъпи задници!“
Автор: explorer   
Дата:   26-02-10 18:59

Абе гърците такива-онакива, има ли значение, важното е че това, което е казал, е вярно. За наше огромно съжаление.


Отговори на това съобщение
 Re: „Българите са тъпи задници!“
Автор: djogata   
Дата:   26-02-10 19:09

Еми, к'во да ви кажа - статийката е измислена от българин - или както писаха по-горе - никой не може да ни оплюе така, както ние сами можем [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: „Българите са тъпи задници!“
Автор: dinkoff   
Дата:   26-02-10 19:10

Ми прав е човека - тъпи парчета сме си. А че част от горе писалите реагират остро си е напълно в реда на нещата. Нищо от старата ни слава на нетърпелив и войнствен народ не е останало (освен по форумите, където сме най-най). Всеки гледа да си спаси собствения задник и не го е еня за комшията.


Отговори на това съобщение
 Re: „Българите са тъпи задници!“
Автор: boyanb   
Дата:   26-02-10 19:33

koe си е така, така си е..

.. ама па тия византийци поне са толко хитри, така качествено са фалирали ...[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: „Българите са тъпи задници!“
Автор: Rand   
Дата:   26-02-10 19:48

Хитрата сврака, с двата крака. Хитрите гърци, с двата крака...в лайната. [smilie19]

https://photo-forum.net/static/forum/2010-02/xucm9122.JPG
http://i46.tinypic.com/n2lso4.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: „Българите са тъпи задници!“
Автор: ivenchev   
Дата:   26-02-10 19:49

То ... лайната май ние ги ручаме ... [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: „Българите са тъпи задници!“
Автор: autosvet   
Дата:   26-02-10 19:51

Византийска им работа.

Отговори на това съобщение
 Re: „Българите са тъпи задници!“
Автор: alsash   
Дата:   26-02-10 20:23

....ааа...задниците не са тъпи българи!.....[smilie8]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.