Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 търся квартира в София
Автор: veval   
Дата:   16-02-10 17:15

Двустаен за мен, майка ми и кучето.
Не правим шумни сбирки, не пием, избягваме да пушим вкъщи, само на тераса/балкон и т.н, снимаме с Канон.
По възможност в близост до парк/градина, в кварталите - Изток, Изгрев, Мусагеница, Дианабад, Младост 1, Лозенец в частта към площад "Журналист", Гео Милев евентуално в частта близка до Плиска.
Предпочитам необзаведен апартамент или само с бяла техника. До 200 евро ако е празен и до макс 250 ако има бяла техника

тел.: 0889 553295
vesi@mail.bg
icq: 68300104


Отговори на това съобщение
 Re: търся квартира в София
Автор: ivodam   
Дата:   16-02-10 17:21

Има един двустаен, който май ще го пускам скоро, след около месец, ама е в центъра, на Екзарх Йосиф, срещу кръчмата Веслец, на 200 м от ЦУМ. Ама свирни, ако все пак те заинтересува.

Отговори на това съобщение
 Re: търся квартира в София
Автор: NeDDRaG   
Дата:   16-02-10 17:21

В тези райони на тази цена...

Отговори на това съобщение
 Re: търся квартира в София
Автор: 798099   
Дата:   16-02-10 17:30

www.imoti.net

Отговори на това съобщение
 Re: търся квартира в София
Автор: veval   
Дата:   16-02-10 17:46

ivodam, благодаря, но като цяло най-важното ми е майка ми и животинката да имат хубава градинка в която да се разхождат спокойно. В центъра е доста натоварено в това отношение...
NeDDRaG, може да се заблуждавам, но на тази цена видях няколко добри предложения в имот.бг и все пак реших и тук да пробвам, не съм първата, а ми се струва, че хората преди това са имали успех търсейки така...
798099, полезна забележка, благодарко, вчера пристигнах НА софията и това не го бях виждала, както и трамвай [thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: търся квартира в София
Автор: 798099   
Дата:   16-02-10 17:53

Успех![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: търся квартира в София
Автор: Gruyu   
Дата:   16-02-10 17:57

и не забравяй, че реални сделки стават на цена различна от обявената[smilie3] , 200 евра са си 200 евра, особено в тая криза, пък и София да не е Париж, айде холан!

Отговори на това съобщение
 Re: търся квартира в София
Автор: ejko   
Дата:   16-02-10 17:59

250Е си е нормална сума..., предполагам, че ще намериш, но си е нервна работа това търсенето на квартира..., зареди се с търпение и успех[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: търся квартира в София
Автор: asahi   
Дата:   16-02-10 18:06

За наеми не очаквай сериозни отстъпки. Приготви си първоначално 3х обявената сума заради комисионни и депозити.

Отговори на това съобщение
 Re: търся квартира в София
Автор: veval   
Дата:   16-02-10 18:07

мерси хора, добре е поне че имаме покрив над главата си, та не бързаме да се местим. Но положението вкъщи го изисква рано или късно :)
А тези агенции с липсата им на снимки на апартаментите ме ядосват много [smilie9], сложили ми снимки на некви плочки или на тръбите в банята [smilie22]


Отговори на това съобщение
 Re: търся квартира в София
Автор: exo99   
Дата:   16-02-10 18:52

Вземи си софиянец [smile]

Ама и куче и тъща......[smile]

Успех в търсенето [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: търся квартира в София
Автор: ejko   
Дата:   16-02-10 18:58

Е то аз като съм софиянец, та все едно има къде да живея... и аз по квартирите бродя, така че това не е гаранция:)))

Отговори на това съобщение
 Re: търся квартира в София
Автор: Императорът.   
Дата:   16-02-10 19:14

Вевалова - за половин минута ти намерих оферти за двустайни домове на перфектно и спокойно място - и то за 125-175 еврокинта, и то обзаведени.


200 еврокинта за празен дом в тая криза - щедра си - дума да няма... [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: търся квартира в София
Автор: veval   
Дата:   16-02-10 19:19

ежко, същата работа и аз :)
импе, съмняват ме оферти без визуализация, има нещо гнило [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: търся квартира в София
Автор: Императорът.   
Дата:   16-02-10 19:20

Не може да има гнило на всичките обяви... [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: търся квартира в София
Автор: MorelloBlossom   
Дата:   16-02-10 19:30

вярно оферти без визуализация малко съмнително, ама реших да звънна на една такава като си търсех квартира и ето на - тази седмица се пренасям вече
ето сайта на агенцията: http://www.mig91.imot.bg/apages.cgi?idu=mig91&f0=1&f1=2&f2=1&f3=1


Отговори на това съобщение
 Re: търся квартира в София
Автор: tofo   
Дата:   16-02-10 19:36

Ако се интересуваш от яко читава брокерка- свирни на ЛС. [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: търся квартира в София
Автор: Императорът.   
Дата:   16-02-10 19:37

Е, някои простаци не могат да се научат - че фотосите продават.

Отговори на това съобщение
 Re: търся квартира в София
Автор: Императорът.   
Дата:   16-02-10 20:45

Мале-мале - яко паднали наемите, сега загледах... е, ако държиш на посочените райони на София, ще се одръстиш повече - но вариантът който аз ти дадох, е за мен много по-добър - дори и да работиш в Източна или Югоизточна София - нали имаш сгоден и бръз транспорт...

Отговори на това съобщение
 Re: търся квартира в София
Автор: cicomanco   
Дата:   16-02-10 21:58

Аве за кво ви е таа София бе....???.....[smilie23]
Басиму и зора начи.....

Отговори на това съобщение
 Re: търся квартира в София
Автор: veval   
Дата:   16-02-10 23:08

ъ? къф е проблемация тука?
принципно щото всеки си има причини като приятели, родители и подобни, нарушаващи саможивството и себеугодничеството елементи, да кажем [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: търся квартира в София
Автор: darksorrow   
Дата:   17-02-10 11:49

и за по-малко от тая сума можеш да си намериш абсолютно прилични неща, повярвай ми.

за Лозенец мога да ти дам телефон на една печена брокерка, ако се интересуваш, но тя работи точно за тоя квартал, а и ми се струва, че търсиш директно от собственик?

Отговори на това съобщение
 Re: търся квартира в София
Автор: veval   
Дата:   17-02-10 12:49

не, нямам нищо против печените брокери, особено с картофки [smilie18]
Имам против само такива дето им казваш непреходен примерно, а те те водят в такъв където през хола се влиза в едната стая, от нея в другата и от нея в банята, случвало ми се е [smile]
Давай я, щом си върши работата качествено [smilie25] 10х

Отговори на това съобщение
 Re: търся квартира в София
Автор: d256h   
Дата:   17-02-10 12:58

Ще уплътняваш задръстванията значи...[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: търся квартира в София
Автор: veval   
Дата:   17-02-10 13:12

[smilie11] тези квартали съм ги избрала точно за да не уплътнявам задръстванията...
всичките са по метрото, даже някой са ми и за ходене пеша, не знам що така реши?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.