Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Един 'фанал златната ....
Автор: roussinoff   
Дата:   11-02-10 18:11

..рибка. 1 желание. Да свършва винаги заедно с жена му. Докато се прибере, три пъти свършил [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Един 'фанал златната ....
Автор: Amigo   
Дата:   11-02-10 18:13

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Един 'фанал златната ....
Автор: nastradin2   
Дата:   11-02-10 18:13

Да не е фанал златната пОтка, бре[smilie10] [smilie10] [smilie10] Тю! Пак ме превариха...[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Един 'фанал златната ....
Автор: Todd   
Дата:   11-02-10 18:13

Ха ха .... http://localizator.hit.bg/

И тва така ...


Отговори на това съобщение
 Re: Един 'фанал златната ....
Автор: Amigo   
Дата:   11-02-10 18:16

а представяш ли си да има такава жена [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie18] [smilie18]

Англичанката Мишел Томпсън получава по 300 оргазма ежедневно, тя страда от изключително редкия “синдром на постоянното сексуално удоволствие”, пише БГНЕС.

Първоначално, може би много жени биха завидяли на Мишел, но при нея сублимните моменти са постоянни, неконтролирани и не са в резултат от сексуално стимулиране. При всички случаи става въпрос за тежко нарушение”, обяснява доктор Керъл Купър, невролог и сексолог, която изследва синдрома за постоянно сексуално удоволствие. Жените, които страдат от този синдром имат сериозни проблеми, те не могат да работят и трудно си намират партньор.

“Оргазъм докато чистя? Това за мен е най-нормалното нещо”, споделя Мишел пред британските медии. “Най-трудно е да се скрие, когато съм на обществено място. Веднъж разговарях с продавача в супермаркета, когато получих и не успях да се сдържа”, разказва още тя.

След 10 години в продължение на непрестанни ежедневни оргазми Мишел разбира, че има още една жена, на която лекарите са дали същата диагноза на редкия синдром. За съжаление учените все още нямат отговор на въпроса каква е причината за това и не могат да предложат лек за синдрома на сладкото удоволствие. “Все още не знаем какво предизвиква този синдром, възможно е да е свързан с нарушения в тази част на мозъка, която изпитва удоволствието”, предполага д-р Купър.
[smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Един 'фанал златната ....
Автор: roussinoff   
Дата:   11-02-10 18:17

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Един 'фанал златната ....
Автор: nastradin2   
Дата:   11-02-10 18:18

Миго - бърже ми давай адреса на тая! Ако го обича мек - ша я спукам от сеХ[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Един 'фанал златната ....
Автор: alsash   
Дата:   11-02-10 18:19

“Оргазъм докато чистя? Това за мен е най-нормалното нещо”......да я поканя та да се скъса...

Отговори на това съобщение
 Re: Един 'фанал златната ....
Автор: Amigo   
Дата:   11-02-10 18:23

alsash написа:

> “Оргазъм докато чистя? Това за мен е най-нормалното
> нещо”......да я поканя та да се скъса...





[smilie24] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Един 'фанал златната ....
Автор: jivkojj   
Дата:   11-02-10 18:24

Слона накарал мухата да му влезе в хобота и да излезе отзад.
- Кеееффф!! - казал си той. - Хайде още веднъж, моля!
Минала мухата пак.
- Кеееффф!! - казал си той. - Хайде още веднъж, моля те, за последно!
Влязла мухата, а слона си залепил хобота за задника и въздъхнал:
- Еххх, вечен кеееееффф!!!!!!!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.