Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Хаити
Автор: юнга   
Дата:   24-01-10 01:30

Хаити, може би е мярка за общество, за гражданско общество, за осъзнато общество и т.н.
Току що се прибирам от кръчма и какво да гледам- по кабеларките вървят сериали, а хората по цял свят събират пари за Хаити.
Толкова ли ни уби административно командната ни система, че останахме без сърца?

Отговори на това съобщение
 Re: Хаити
Автор: exo99   
Дата:   24-01-10 01:32

По Канала даваха концерта в помощ на Хаити.

Отговори на това съобщение
 Re: Хаити
Автор: atrifonov   
Дата:   24-01-10 01:33

Нашите псевдозвезди да вземат и те да направят един благотворителен концерт

Отговори на това съобщение
 Re: Хаити
Автор: юнга   
Дата:   24-01-10 01:42

Приятели, разберете, един среден български град е изчезнал за минута- 220 000, за сега.
Останалите, живи, са без покрив, храна и грижи.
Ние си слушаме чалгата, гледаме си сериалите и си крием задните части под юргана, докато останалата част от света , се е впрегнала да помага.
Дали ще ни бъде?

Отговори на това съобщение
 Re: Хаити
Автор: matataupa   
Дата:   24-01-10 01:48

защо не, юнга, защо не. Според Дарвин успяват не най- силните, а най- приспособимите. Е хайде, кажи ми по висша форма на приспособимост от това на хората да се срива светът им- за миг, твоят свят да се срива- от както се помниш, а ти да вдигаш чаша и да биеш сервитьорката по поклащащия се в ритъма на бесна чалга задник. Да мезиш и да не ти пука[smilie5]

Айде наште. Хаити е далеч- докато се наканя да ида до там ще го вдигнат с чужди помощи[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Хаити
Автор: юнга   
Дата:   24-01-10 01:53

Убеден съм, че Хаити е далеко, но вярвам, че Господ е наблизо.

Отговори на това съобщение
 Re: Хаити
Автор: matataupa   
Дата:   24-01-10 01:55

Тук ме биеш с 1 във вяра[smilie24]

Късмет[smilie24] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Хаити
Автор: юнга   
Дата:   24-01-10 02:15

Равни. Фитка.
[beer] [beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Хаити
Автор: ivan_kadiiski   
Дата:   24-01-10 10:54

Ние не си помагаме между нас си та ше мислим за хората от Хаити [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]
Гледам репортаж и там четирима мажаги налагат едно дете да му вземат и малкото храна за която примерно ти си дал пари (примерно казвам) ! И там работата е много зле [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Хаити
Автор: iPonche   
Дата:   24-01-10 12:58

Аз вчера изявих желание да си вземем дете от Хаити, ама гаджето не иска [smilie2]

На времето даваха така дечица, но не помня от коя страна беше и аз съм била малка. Тогава поисках от мама да вземем у нас дете от тези страни, но така и не се реализира това [smilie2]

Имайте го предвид, ако имате възможност за подобна крачка

Отговори на това съобщение
 Re: Хаити
Автор: ivan_kadiiski   
Дата:   24-01-10 13:10

а дали детето ще го иска това [smilie8] [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Хаити
Автор: Lalinda   
Дата:   24-01-10 14:37

В Хаити и преди земетресението е имало 350 000 деца сираци.

Интересно защо не си искала да ги осиновиш преди земетресението, а сега искаш да ги осиновиш... показно?

И това ли е част от адреналина?

***

При чуждестранно осиновяване си длъжна, между другото, да възпитаваш детето и в духа на родината му...
Готова ли си на това?

***

юнга, цялата мрежа е пълна с адреси, на които можеш да изпратиш помощ за Хаити.
Защо ти е необходимо да го правиш именно като българин? И то показно?

Отговори на това съобщение
 Re: Хаити
Автор: тьма   
Дата:   24-01-10 14:43

Аз бих взела дете - независимо откъде, но няма да мога да му дам нужното откъм финанси, затова питам Лали и юнгата - защо не вземете дете от Хаити?


Отговори на това съобщение
 Re: Хаити
Автор: tonevjr   
Дата:   24-01-10 14:46

Lalinda,какви са тея глупости да осиновиш дете показно...представи си,хората може и да не знаят,че има 350 000 сираци.Просто сега разбират и това не е показност,защото просто сега ще станат дори много повече и има още по-голям смисъл!

И какво значи да дариш показно....на това по белите държави му викат да привлечеш вниманието на хората към проблема и да събереш повече дарения с твоят пример.

А с типично българското ти недоверие,мрънкане и ПОКАЗЕН негативизъм няма да нахраниш децата там.[smilie23]

Колко мъка...БОЖЕ![smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Хаити
Автор: tantris   
Дата:   24-01-10 15:09

Хайде на таитянчетата! Че нашите циганета не са достатъчно църни!

Отговори на това съобщение
 Re: Хаити
Автор: мара   
Дата:   24-01-10 15:26

тантрис, таити и хаити са 2 отделни щата[smilie5]
тьма, децата са оцелели от земетръса, ужасен късмет ще имат ако сега попаднат при тебе [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Хаити
Автор: тьма   
Дата:   24-01-10 15:31

маро, аз мога да им дам топлинка, ако не друго[ezik]


Отговори на това съобщение
 Re: Хаити
Автор: ivan_kadiiski   
Дата:   24-01-10 15:33

Не ми се искаше да го казвам ама го споменахте вече.Тия там ми изглеждат на наще цигани ! Дано не прозвучи прекалено гадно .

Отговори на това съобщение
 Re: Хаити
Автор: stoyan_5   
Дата:   24-01-10 15:40

Република Хаити (на френски: République d'Haïti) е държава разположена в западната част на остров Испаньола. Той се намира в Карибско море, като по-голямата му източна част е заета от съседната Доминиканска република. Столица е Порт о Пренс. Населението наброява 9 035 536 души (2009)[1].

Името на страната има древен индиански произход. Дадено му е от коренното население - Ayiti означава Планинска земя. Републиката е най-бедната държава в западното полукълбо и е една от най-бедните, нестабилни и неуправляеми страни в света. Цялата история на Хаити от създаването на държавата до днес е съпътствана от глад, стихийни бедствия и държавни преврати.

Отговори на това съобщение
 Re: Хаити
Автор: ivan_kadiiski   
Дата:   24-01-10 15:56

Имам добра идея ! Я дайте да съберем някой лев и да изпратим наще цигани там [smilie8] [smilie8] кво ще кажете май е добра идея [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Хаити
Автор: stoyan_5   
Дата:   24-01-10 16:06

няма какво да краднат от там

Отговори на това съобщение
 Re: Хаити
Автор: ivan_kadiiski   
Дата:   24-01-10 16:10

е нищо [smilie5] ние да ги пратим там па те да се оправят [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Хаити
Автор: stoyan_5   
Дата:   24-01-10 16:13

Ми добре![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Хаити
Автор: ivan_kadiiski   
Дата:   24-01-10 16:18

[smilie18] [smilie18]
Бях сигурен че ще ви хареса идеята [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Хаити
Автор: мара   
Дата:   24-01-10 16:41

аз викам, че след като едно дете е оцеляло след земетръса, не мое да има толкоз лош късмет, че да попадне на тьма[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.