Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Регистрация на предплатени СИМ карти
Автор: Crimble   
Дата:   07-01-10 16:19

Регистрирахте ли си картите вече? Аз моята категорично отказвам да я регистрирам, но още не са ми спрели издходящите обаждания. Дали не беше поредната партенка това? [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Регистрация на предплатени СИМ карти
Автор: marchello   
Дата:   07-01-10 16:19

ми аз я регнах още първия ден [smilie8] даже в офиса не знаеха как става, та ме забавиха [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Регистрация на предплатени СИМ карти
Автор: vinse   
Дата:   07-01-10 16:23

Имам една дето не я ползвам ама номера и е хубав и я регнах. До февруари месец май ще може да се приемат обаждания и СМС от тия дето не са регнали после - край.

Отговори на това съобщение
 Re: Регистрация на предплатени СИМ карти
Автор: cicomanco   
Дата:   07-01-10 16:25

И що си толкоз ми ти категоричностен?

Отговори на това съобщение
 Re: Регистрация на предплатени СИМ карти
Автор: Lalinda   
Дата:   07-01-10 16:28

Моята си е регистрирана от няколко години насам.

Днес обаче ме изненадаха с това, че уж договорът ми изтичал, пък той изтича след два месеца... И таксата се вдигала от 5 на 6.90 лв., но пък съм щяла да получа 300 минути "безплатни разговори"!

Викам им, че и 100 минути не мога да изговоря за 5 лв. и че не виждам кой кретен има нужда да говори 300 минути на месец от телефона си! А едната се прави на обидена и ми вика: Вие сега какво, смятате хората, които говорят по 300 минути на месец за глупави ли! Ами да, викам й, нали чувам какво ми дуднат на главата в автобусите, още щом седнат, за да си изхабят натрапените им от вас минути! Това българинът е готов мозъка си да изпече, ама да не се мине!

И ви вика оная ми ти девойка или госпожа, че работела по 12 часа на ден и не можела да се види с родителите си и затова си говорела с тях по телефона!
Ами, кретенско е, викам й, намерете си работа за 8 часа, не е мой проблем да ме изнудвате с планове за 300 минути!

А тя ми отговаря, че като не искам да говоря 300 минути, да си говоря от домашния телефон! Имали и такива планове!

Ох, виждам, че си имам работа наистина с кретени, рекох й, и си тръгнах...

Да им имам политиката на работа с клиенти...

А, да, та отваряли договорите за преподписване сега, защото някои от клиентите (кретените, поправих я) искали да си купят нови телефони и да се възползват от промоциите им...

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Интересно как като страна по договор, който не е изтекъл, решават да преподпишеш още сега, та да ти набутат планове, които не искаш и телефони, от които със сигурност нямаш нужда?

Отговори на това съобщение
 Re: Регистрация на предплатени СИМ карти
Автор: NeDDRaG   
Дата:   07-01-10 16:32

имаше оня ден репортаж по темата по някоя телевизия. Спират ги поетапно, просто не ти е дошъл реда.

Отговори на това съобщение
 Re: Регистрация на предплатени СИМ карти
Автор: Crimble   
Дата:   07-01-10 16:37

cicomanco написа:

> И що си толкоз ми ти категоричностен?


Щото не понасям милиционерщини. Свикнал съм да съм свободен. Пък и когато съм в БГ дали ще говоря на роуминг или ще плащам на МТЕЛ - все същото като пари. Защо пък да плащам на МТЕЛ, които на всичкото отгоре да могат да ме следят не само с кого говоря, но дори и къде се намирам, а?

Отговори на това съобщение
 Re: Регистрация на предплатени СИМ карти
Автор: harvester_vn   
Дата:   07-01-10 16:42

Lalinda, нещо си се объркала ми се струва. Става въпрос за предплатените карти, а такава няма как да си регистрирала преди години поради простата причина че досега те НЕ СЕ РЕГИСТРИРАХА по никакъв начин.

Отговори на това съобщение
 Re: Регистрация на предплатени СИМ карти
Автор: cicomanco   
Дата:   07-01-10 16:42

Ми ако си постоянно извъм страната , ко те грее тогава.....Картата с която говориш по роуминга , да не би да е предплатена?
Пък и толкоз ли много имат интерес към теб службите , че да те касае кого слушат и кого не.....Ако е така , едва ли щеше да пишеш тук![smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Регистрация на предплатени СИМ карти
Автор: e-mil   
Дата:   07-01-10 16:48

Лалинда е твърде заета да определя кой е кретен и затова си въобразява предплатени карти с договор и такса. [smilie5]

Впрочем 300 минути разделено на 22 работни дни е по 13 минути на ден. Има хора, които изговарят два-три пъти по толкоз... имам предвид работещи хора, а не скучаещи лелки.

Отговори на това съобщение
 Re: Регистрация на предплатени СИМ карти
Автор: autosvet   
Дата:   07-01-10 16:53

Каква свобода ти дава повече това, че не ти е регистрирана предплатената карта от това, че ти се води партида за тока в апартамента. Аз имам две карти на договор и не се чувствам по-малко свободен. Решат ли от ММР-то да следят мишле като теб надали точно това ще ги спре.

Отговори на това съобщение
 Re: Регистрация на предплатени СИМ карти
Автор: Myth   
Дата:   07-01-10 16:57

Лали изключително зле си, ама съвсем сериозно, първо, СТАВА ВЪПРОС ЗА ПРЕДПЛАТЕНИТЕ КАРТИ, второ, ЗАЩО СИ МИСЛИШ, че света се върти според твоите разбирания, и това че ти няма с кой да си кажеш 2 думи на кръст, не означава, че и другите са така, който и колкото иска ще си говори, това не го прави кретен, освен това хората ги ползват и за работа тия телефони. Изобщо коя си ти, че да категоризираш всички различни от теб, като кретени?

Отговори на това съобщение
 Re: Регистрация на предплатени СИМ карти
Автор: Amigo   
Дата:   07-01-10 16:58

главата ми се надува от безсмислените тъпотии, които си плямпат и тийнейджъри, и възрастни из градския транспорт по 20 минути[cool] точно като малоумни си пържат мозъците, за да дрънкат безсмислици с безплатните си минути [cool] [smilie23] два дена ползвах градски транспорт и от първата до спирката, на която слязох, се намираше по някой идиот до главата ми, който да си дудне тъпотиите [smilie23] разбирам да ползваш телефона за работа или за съвсем кратко да се чуеш с детето си, ама с Цура, Мура с още 100 кретенки да си дрънкате тъпизмите и да ви слушат в трамвая... [cool] [smilie23]



Публикацията е редактирана (07-01-10 16:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Регистрация на предплатени СИМ карти
Автор: NeDDRaG   
Дата:   07-01-10 17:05

Crimble написа:

> cicomanco написа:
>
> > И що си толкоз ми ти категоричностен?
>
>
> Щото не понасям милиционерщини. Свикнал съм да съм свободен.
> Пък и когато съм в БГ дали ще говоря на роуминг или ще плащам
> на МТЕЛ - все същото като пари. Защо пък да плащам на МТЕЛ,
> които на всичкото отгоре да могат да ме следят не само с кого
> говоря, но дори и къде се намирам, а?


Някои бъркат свобода със свободия. Ама както и да е. После питат е как не могат да намерят кой се е обаждал? (За телефонни измами става дума). А иначе пак могат да те подслушват. И пак ще знаят кой си. Стига да им попаднеш в полезрението.

Отговори на това съобщение
 Re: Регистрация на предплатени СИМ карти
Автор: Myth   
Дата:   07-01-10 17:10

Amigo, много си ми симпатичен, ама не си прав в случая, вярно не е много приятно наистина, но в края на краищата, всеки има право да говори по колкото си иска, сега друг е въпроса, че има места на които хората все пак би следвало да се съобръзяват с другите, поне малко от малко, въпрос на възпитание е, което пък не значи, че нямат право да говорят в рейса или трамвая, но ...

Отговори на това съобщение
 Re: Регистрация на предплатени СИМ карти
Автор: cicomanco   
Дата:   07-01-10 17:13

Ми да си говорят на м бе! Изпържен ум![smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Регистрация на предплатени СИМ карти
Автор: Amigo   
Дата:   07-01-10 17:14

Аз не съм против правото на всеки да говори колкото си иска! Но е изключително дразнещо да слушаш безсмислиците на някой до главата си 20-30 минути - това имам предвид. [smilie8] Все пак човек трябва да се съобразява като е в публично превозно средство. [cool] Аз лично си ползвам телефона изключително по работа или ако трябва да се чуя с някой приятел за 1-2 минути макс, с когото трябва да се уговорим нещо или пък не сме се чували отдавна. [smilie8] А иначе джиесемът действително пържи мозъка. [smilie25] [smilie8] То някои и без това нямат много от него. [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (07-01-10 17:16)

Отговори на това съобщение
 Re: Регистрация на предплатени СИМ карти
Автор: asahi   
Дата:   07-01-10 17:17

Дали да не почнем да звъним на Лалинда, та да посвикне с телефонното общуване?

Отговори на това съобщение
 Re: Регистрация на предплатени СИМ карти
Автор: Myth   
Дата:   07-01-10 18:13

Asahi ти д ане си мазохист бре?

Отговори на това съобщение
 Re: Регистрация на предплатени СИМ карти
Автор: 798099   
Дата:   07-01-10 21:32

Господи, колко мъка има в тази Лайнинда, Господи!!!


Отговори на това съобщение
 Re: Регистрация на предплатени СИМ карти
Автор: fonnayden   
Дата:   07-01-10 21:36

След телефонния тероризъм и обиране на наивни пенсионери е належащо. Аз се регистрирах за 5 минути.......

Отговори на това съобщение
 Re: Регистрация на предплатени СИМ карти
Автор: Todd   
Дата:   07-01-10 22:00

Абе щото не питат мен .Ако ме питат ....говоренето по телефона с купони !!!

По 3 купона на човек на месец!

Ша ви кажа аз едни карти и едно безмислено бърборене .....[smilie19]


Ама верно 99% от много говорешите безработни дрънкат само щуротии по телефоните ей !!!

Ко беше казал поета ?

И говориме глупости важно вирнали нос !!!

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Помня един случай някога кога немаше мобилни и пред кабинките се трупаха опашки ...[smilie5]

Пускам една мадама пред мен ...нали съм кавалер [smilie19]

А тя като започна - Миме това , Миме онова ...

Викам и : - Алоо , ко прайм ?

А тя ми се дзвери [smilie18]

Амам сбърка човека ....бе изхвърлена немедлено от кабинката заедно с антуража си ....

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Регистрация на предплатени СИМ карти
Автор: fff   
Дата:   07-01-10 23:28

Кой колко си говорел по работа, с приятели, кой бил кретен заради безплатните си минути... [smilie10]
Абе хора що не си гледате собствените нужди ми класифицирате останалите за техните?
Толкова негативизъм само за някакво си дрънкане по телефон [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Регистрация на предплатени СИМ карти
Автор: djogata   
Дата:   07-01-10 23:53

Амигув, ми като те дразнят тези в градския транспорт, премести се в друга държава - в много държави е забранено да се говори изобщо по телефона в градския транспорт, а в Дания примерно във влаковете (най-масовият градски транспорт са бързите локални влакове) има "тиха зона", където е забранено да се вдига какъвто и да било шум (като в библиотека). [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Регистрация на предплатени СИМ карти
Автор: Crimble   
Дата:   08-02-10 04:38

Моята карта още си работи [smilie25] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.