Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Коледата на itilien
Автор: zizero   
Дата:   29-12-09 10:44

http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2009-12-29&article=307322

Отговори на това съобщение
 Re: Коледата на itilien
Автор: tnt   
Дата:   29-12-09 10:49

хех! Кой ли е "отскочил" да му вземе интервю?

Отговори на това съобщение
 Re: Коледата на itilien
Автор: asahi   
Дата:   29-12-09 10:58

Е как кой? Лично Анна ГЕОРГИЕВА, то си пише.

Отговори на това съобщение
 Re: Коледата на itilien
Автор: Lalinda   
Дата:   29-12-09 11:40

"А коледно настроение... По принцип не чувствам Коледата като нещо кой знае колко специално. Ден почти като останалите, само дето всички се счупват от пазаруване", разказва впечатленията си българинът."



Личи си, че е минал през школата "Мразя Коледа" на съфорумците си...

[smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Коледата на itilien
Автор: emovla   
Дата:   29-12-09 11:43

Хе били сме почти колеги, само тая минутка за реклама на Джонсон не я разбрах кво търси в цялата статия :)

Отговори на това съобщение
 Re: Коледата на itilien
Автор: gecata   
Дата:   29-12-09 12:22

Иван от великотърновското село Миндя тръгна да опознае света на автостоп през октомври.
[smilie18] [smilie18] [smilie18]
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Коледата на itilien
Автор: tnt   
Дата:   29-12-09 15:16

А тази статия
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2009-12-29&article=307323

кой я е писал, че ми струва попрекопирана от на итилиен сайта [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Коледата на itilien
Автор: anete   
Дата:   29-12-09 15:43

Как не им е неудобно така нагло да крадат ?! Все пак не става дума за многотиражка в окръжен град или някой жълт пасквил, Стандарт е национална медия .
Наистина е крайно време някой да бъде осъден за такова нещо.

Отговори на това съобщение
 Re: Коледата на itilien
Автор: joro35   
Дата:   29-12-09 16:20

Когато си бездарен некадърник, това ти остава- да крадеш [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Коледата на itilien
Автор: мара   
Дата:   29-12-09 16:25

добре, де, може да са се спазарили те да му ползват материалите и да му дават по някой лев. ако е така-лошо няма. дали не е по-добре първо все пак да допускаме, че НЕ СА в издънка...че да не се налага после да си плюем в суратя. щот винаги мое да запцуваш някой[smilie5] никога не е късно...ако се налага.

Отговори на това съобщение
 Re: Коледата на itilien
Автор: zizero   
Дата:   29-12-09 16:46

"В момента се чувствам доста добре и общо взето нищо от България не ми липсва", сподели за "Стандарт" авантюристът.

Явно мацката наистина е отскочила до Андите

[smilie18] [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (29-12-09 16:47)

Отговори на това съобщение
 Re: Коледата на itilien
Автор: tnt   
Дата:   29-12-09 17:14

Маро, изреченията във втората статия, дето цитирах са едно към едно със сводката от блога му... някак на прекопирано ми съ чини с вестникарско заглавие ... инак нямам против да са се споразумяли

Отговори на това съобщение
 Re: Коледата на itilien
Автор: itilien   
Дата:   13-01-10 19:06

Опа, най-накрая имам 4итав нет от бая време насам.

Статията на Анна е наред, тя ми писа мейл, в който ме помоли да и разкажа какво 6те правя по коледа, за да напи6е кратка статия. Предала е думите ми 4рез цитати и са верни.
Въпреки това статията и е куца, за6тото има много неверни и измислени не6та... особено самуна от 10000 песос :) О6те не съм сре6тнал толкова скъп хляб. Има и други глупости написани, като например 4е 6те прекарам коледа на 6околад и бадеми и 4е нямам хляб, съ6то така рута 40 изоб6то не е в планината, а насред равнината, ама карай. Останалото го е сглобила от един стар мейл който и бях пратил преди да замина.

Другата статия оба4е, за Огнена земя е изцяло открадната. На вси4кото отгоре няма и име на автор, така 4е не е ясно кой я е откраднал.
Откакто търновската Борба бе6е ре6ила 4е може да ми копира сайта дори без да ме пита, не съм давал на никого разре6ение да го прави.
Единственият сайт, на който има 4асти4ни копия на разказите ми е пътепис.ком (май така се казва6е), който е некомерсиален и с 4ийто собственик сме се рзбрали о6те преди да тръгна. Няколко 4овека ми писаха да искат да публикуват 4асти от пътеписите ми,но о6те след слу4ая с Борба, ре6их, 4е искам вси4ките ми материали да се намират единствено на сайта ми () с изклиу4ение на ве4еспоменатия сайт.

Засега никой не ми е предлагал пари или спонсорство сре6ту материали.

Отговори на това съобщение
 Re: Коледата на itilien
Автор: tnt   
Дата:   13-01-10 19:08

За много години, Итилиене! Все хубави емоции и бърз стоп ти желая [smilie24] [smilie24] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.