Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 What the bleep do we know
Автор: Sierva   
Дата:   27-11-09 22:48

Знае ли някой дали този филм го има някъде със дикторски глас , а не със титри . Искаме да го пуснеме на едно събитие с деца от 13 до 17 години и си мислех , че може и д аго има някъде преведен. Все пак по National geographic на българки понякога превеждат филмите с диктор

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   27-11-09 22:54

Аз не съм попадал на него преведен, а и не мисля, че са го давали по National geographic..., де да знам.
А и за 13-14 годишните това си промиване на мозъци. Пo добре нещо абстрактно от типа на Waking Life, макар че на него пък ще откъртят.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   27-11-09 22:55

абе сега като се замисля, не е лесна твойта, в тая възрастова група, все ще ви отсвирят на 90%, макар, че 10% си заслужават де...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Sierva   
Дата:   27-11-09 23:05

ot 13 do 17 godishni deca , ne zabravqite 4e te na tazi vuzrast ve4e sa seksualno aktivni!!!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   27-11-09 23:10

How Far Down the Rabbit Hole Would You Like to Go??!??!
Потърсих, но не намирам нищо с дублаж. Аз нямах предвид, че не са сексуално активни, а че ще им е скучно.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Sierva   
Дата:   27-11-09 23:14

izmislili sme go , preceneno e , shte ima diskusii , shte puskame filma na 4asti...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: gosho.dechica.com   
Дата:   28-11-09 03:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: gosho.dechica.com   
Дата:   28-11-09 07:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: gosho.dechica.com   
Дата:   28-11-09 07:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.