Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Добър Кардиолог в София?
Автор: zizero   
Дата:   20-11-09 11:08

Здравейте,

Може ли да ми препоръчате добър кардиолог, който да ми направи пълен преглед, да е съвестен и да не си претупва работата.

Да работи със здравната каса, че си имам направление от личната лекарка до края на Ноември.

Мерси
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: c41   
Дата:   20-11-09 11:09

За Бацова махала ли става въпрос или за Бургас?


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: zizero   
Дата:   20-11-09 11:10

Моя грешка, съжалявам.

За София.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: iPonche   
Дата:   20-11-09 11:12

Зизи, спам идва малко, ама да ти пожелая успех и дано всичко да е наред! [smilie3]

Аз не познавам кардиолози, за да ти помогна [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: c41   
Дата:   20-11-09 11:13

По добре иди с направлението в някоя от големите болници. Личния лекар ще е написал за какво те праща. Инъче с познатите е кофти, кой по напред ще псуваш после....[beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: zizero   
Дата:   20-11-09 11:15

c41, сигурно така ще направя, заплюл съм си ВМА, но реших да питам, ако все пак на някого му се е налагало да ходи и е останал доволен от даден лекар.

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: zizero   
Дата:   20-11-09 11:16

Ипонче, би трябвало всичко да е окей, то по-скоро нещо като контролно-профилактичен преглед.

Мерси [smile]

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: iPonche   
Дата:   20-11-09 11:18

ВМА и на мен ми препоръчаха! Виж и правителствена болница имат!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: atrifonov   
Дата:   20-11-09 11:25

знаете вие, знаете- ВМА

zizero във ВМА-Софиа не ги познавам кардиолозите, но ако ти се идва до Пловдив във Вма-Пловдив където работя мога да те свържа с добър кардиолог[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: zizero   
Дата:   20-11-09 12:39

atrifonov, благодаря за предложението, но мисля , че е излишно да идвам чак до Пловдив при положение , че и в София има добри специалисти. Просто трябва да разбера кои са [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: victory13   
Дата:   20-11-09 12:41

брех, че за кардио не се ли ходи в 3-та градска [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   20-11-09 13:27

Национална кардиологична болница

http://www.hearthospital.bg/kontakti.php

Но да кажа... Преди три-четири години имах някакъв проблем... По моя преценка беше от нерви... А и те така ми обясниха, но... Отидох в горната клиника, прегледаха ме, направиха ми 30 секундна ЕКГ и ми казаха, че е на нервна почва и нищо ми нямало...

Питаха ме какво работя. Аз им казах, че работя на стол. Те ми казаха да се движа повече.

Сега... Може и да са прави, но очаквах по-внимателно и професионално отношение и обяснение какъв точно ми е проблемът.

По техен съвет, започнах да спортувам по малко и нещата се оправиха... Но все пак... [smilie21] [smilie21]

Та, можеш да отидеш там... Станция Вардар на Метрото... [smilie24] [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   20-11-09 13:30

Д-р Иво Петров от Токуда, доколкото съм чувал [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Lalinda   
Дата:   20-11-09 20:43

От стрес наистина можеш да си докараш сериозни проблеми, най-вече сърцебиене...

Вероятно проблемът ти е не бил толкова от това, че си работил на стол, а че умствената дейност е по-уморителна от физическата...

Добре са ти казали да спортуваш... и се движиш, може да го постигнеш и със събиране на боклук - номерът е да е всеки ден!

Не бих се изненадала, ако си бил притеснен след някоя спешна поръчка за превод от някое величество... Пиеш кафе, за да продължиш, а не си даваш сметка, че сърцето ти ще се пръсне, ако не станеш от компютъра...

От писане по форуми човек не се уморява - уморява се именно от отговорностите си.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   20-11-09 21:02

zizero, почвай да спортуваш!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: zizero   
Дата:   20-11-09 21:51

asahi, на къде повече ? Сряда, Петък, Събота и Неделя - кънки на лед по час и 30 минути, като в Събота веднага след кънките ходя да играя и баскетбол час и 30.

От към спорт съм добре, ама от време на време чувствам няква гадна тежест и дискомфорт в тая област. За това искам да ходя да ме видят.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   20-11-09 22:00

Ами спри се малко де !!!

Спорта не е панацея . Ако е много убаво и попа ще спортува .

Коне са коне па пак не бягат безкрайно - на третият километър спират .


Да си видял здрав спортист ????? Също като спортна кола - все в бокса !!!

[smilie19]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.