Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Малко пикантни парламентарни клюки
Автор: Amigo   
Дата:   18-11-09 01:04

[ezik] [ezik] [smilie5] [smilie5]

Лесбо-скандалчета в ГЕРБ [smilie3] [smilie5]

Пикантна клюка плъзна из кулоарите на ГЕРБ и се разнася из цялото Народно събрание. Председателката на парламента Цецка Цачева живеела с жена и двете споделяли не само общ дом, но и други били почитателки на Сафо. Другата обитателка на „остров Лесбос” била не коя да е, а Искра Фидосова. Говори се, че двете с Цачева имали връзка, която умело прикривали от обществото, но вече започнало да се шушука.

Обратните наклонности на Цецка Цачева всъщност не би трябвало да учудват. Тя винаги е била разкрепостена и разтропана жена, виждали сме и гащите, виждала сме я да гуляйства, знаем и за миналото й и разгулния й живот. Какво като е решила да се отдаде малко на нежна женска страст?!

Всъщност миналото на Искра Фидосова също не е никак чисто. Дори е почти толкова мръсно, колкото и бельото на шефката на парламента. Председателката на правната комисия преди време беше замесена грандиозен скандал с имотни измами. Бойко дори я привика в кабинета си да дава обяснения. От кантората й било издадено фалшиво пълномощно на престъпната група за имотни измами, която правеше фалшиви продажби в София.

Но да се върнем към лесбо-скандала в ГЕРБ. Както се вижда и от снимките двете са си лика прилика, отиват си момичетата. Пък и очевидно подобни наклонности в партията на Бойко не са нещо ново. Преди време беше избухнал скандалът относно връзката между Меглена Тачева и Душана Здравкова

[smilie8] [smilie6] [smilie6]


http://razkritia.com/%d0%b3%d1%80%d1%8a%d0%bc%d0%bd%d0%b0-%d0%bb%d0%b5%d1%81%d0%b1%d0%
be-%d1%81%d0%ba%d0%b0%d0%bd%d0%b4%d0%b0%d0%bb-%d0%b2-%d0%b3%d0%b5%d1%80%d0%b1/

https://photo-forum.net/static/forum/2009-11/qddw6631.JPG
http://razkritia.com/wp-content/uploads/ceca_cacheva.jpg


https://photo-forum.net/static/forum/2009-11/dfry3360.JPG
http://razkritia.com/wp-content/uploads/Iskra-Fidosova.jpg




Я дайте и вий някоя пикантна клюка [smilie3] [smilie5] [smilie5]

[smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: gbdesign   
Дата:   18-11-09 01:06

Комунягите от край време компрометират хората с долнопробни слухове. Всички сме чували че Филип Димитров е педерунгел а Костов циганин...даже вече всички вярват в това. Като ти излезе име...и ходи обяснявай че нямаш сестра[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   18-11-09 01:09

Абе за единия от споменатите знам някои нещица директно от колеги, така че... [smilie3] [smilie5] [smilie5] но няма да ги кажа, разбира се [smilie5] [smilie5] та на някои слухове може да се вярва с по-голяма сигурност [smilie3] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: black_swans   
Дата:   18-11-09 01:10

Нямаш милост, мамка му. Тъкмо си измих зъбите, вече по гащя, с предусещане за хубав сън.... [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   18-11-09 01:10

[smilie18] [smilie18] айде ся, кой спи по това време [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: gbdesign   
Дата:   18-11-09 01:12

То винаги от колеги, познати и приятели се "научава" и те са били "свидетели"...голяма секта са вервай ми! И аз съм присъствал на не едно и две "случайни" места и съм видял не един и двама другари какви ги вършат ама на такива места колеги не присъстват за да разказват после[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   18-11-09 01:12

убо де... свиркай си [smilie5] [smilie5] важното е клюки да има и да са по-пикантни [ezik] [ezik] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Safira   
Дата:   18-11-09 01:13

black_swans [smilie18]


А бе, да пра'ят що знаят. Хич не мога да ги мисля [smilie5] [cool] Пък и... какво толкова впечатляващо [smile]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: gbdesign   
Дата:   18-11-09 01:14

Че те продават най-оборотният вестник...хората обичат пикантни истории около познати имена...истината не е от особено значение[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: black_swans   
Дата:   18-11-09 01:15

Пуших на терасата, така, както си бях по кюлоти. Стафидосаха ми се половите белези. Дано това прогони сигурните кошмари от тази среднощна твоя подлост, Амиго [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   18-11-09 01:16

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: drdelian   
Дата:   18-11-09 01:19

Ан така,и аз чакам с легена на терасата някоя звезда,обаче само съседа си фърли фаса,ма ш с прибирам,нищо не пада [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Safira   
Дата:   18-11-09 01:21

хахахха, луди хора [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   18-11-09 01:22

drdelian
Дата: 18-11-09 01:19

Ан така,и аз чакам с легена на терасата някоя звезда,обаче само съседа си фърли фаса,ма ш с прибирам,нищо не пада


[smilie18] [smilie18] ам то и без това с тоя цанон у таз тъмница ептен нищо няма да фанеш [smilie18] [smilie18] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: black_swans   
Дата:   18-11-09 01:24

Аз фаса не го хвърлих - глътнах го.
Как бих могъл да понеса инак цялата (политико-държавническа) тежест на тези съвременни Свободи, повели нашия храбър народ?



Публикацията е редактирана (18-11-09 01:25)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: drdelian   
Дата:   18-11-09 01:26

Да бе,аз канона таз вечер нема го вадя - земе го нацели нещо,после къде ш търса нов,само никони по магазинти останаа [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   18-11-09 01:28

[smilie5] [smilie5] абе някой няма ли по-пикантна снимка на гащичките на бившата червена партийна членка Цецка [smilie3] [smilie5] [smilie5]



Публикацията е редактирана (18-11-09 01:28)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: black_swans   
Дата:   18-11-09 01:29

Ти какво искаш сега? [smilie9] Освен да гълтам фасове, да излезна отвън и да изпия резервоара ли? [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   18-11-09 01:30

[smilie18] [smilie18] оди лягай бе, утре ще ги гледаш [smilie8] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Safira   
Дата:   18-11-09 01:31

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: drdelian   
Дата:   18-11-09 01:36

Утре ше ги дават ли пак,че таз вечер измръзнАх...то и списъка с желанията се се удължава,пък и нещо не пада нищо [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Safira   
Дата:   18-11-09 01:45

Не, че темата е затова, ама я да ви разкажа един виц [smilie5]

Един фермер отива сутринта в кръчмата и гледа друг да се налива с ракия.
- Що пиеш толкова отрано?
- Абе, някои неща не можеш да ги обясниш.
- Как така?
- Отивам сутринта да доя кравата. Тъкмо напълних котлето, кравата вдигна десния крак и го ритна. Ядосах се и й завързах десния крак за десния стълб.
- Е, и?
- Тъкмо пълнех котлето пак, кравата вдигна левия крак и го ритна. Ядосах се, взех друго въже и й завързах левия крак за левия стълб.
- Е, и?
- Кравата замахна с опашката и пак разсипа млякото. Понеже нямах повече въжета й стегнах опашката с колана за напречната греда.
- И какво стана?
- Някои неща не можеш да ги обясниш. В този момент ми паднаха гащите и жена ми влиза в обора...

Та и с клюките така[smile]

[beer]



Публикацията е редактирана (18-11-09 01:59)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lionski   
Дата:   18-11-09 12:36

Тия червените съвсем изтрещяха! [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: IvoZafirov   
Дата:   18-11-09 12:44

Простотии...

а за такива "убавки лелки" хамериканците имат една думичка bulldagger

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   18-11-09 12:44

амче тъй де, то в червения лагер само такива има [smilie18] [smilie18] тя и Цецето едно време е била червена, после й посинял задникът, а най-накрая се окичила с герберче [smilie3] нищо чудно и сексуалните й предпочитания да са като партийните [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.