Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Някой познава ли жив човек, спечелил от тото?
Автор: Diandimov   
Дата:   16-11-09 07:00

Във връзка с една друга тема - при мен в "California lottery" джакпота винаги започва от $7 000 000. И няколко пъти е стигал до 50 -60 или повече милиона.

Нормално пада всеки 4-5 седмици, със стойност 20-30 милиона.

Обаче някой някога виждал ли е човек, който е спечелил такива пари?
Защото аз - нито тук, нито където и да било - не съм.

Дори тук, във Вегас, има легенди как еди- кой си бил спечелил на Megabucks или тото, и как били катастрофирали и умрели... Много такива и различни истории.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   16-11-09 07:35

Аз познавам един човек, мой съученик, чието семейство спечели 15 000 лева от тотото. Беше някъде в началото на 80-те години в Сливен. Тогава в тотопунктовете слагаха снимки на спечелилите. Тяхната достата дълго време стоя на витрината. [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: next_time   
Дата:   16-11-09 07:58

аман от измами[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tonal   
Дата:   16-11-09 08:14

не познавам,
но познавам човека, който участва в писането на сотфтуера за тотото.
Той не говори много, но ми каза да не си губя времето с това.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мара   
Дата:   16-11-09 08:57

аз познавам. не е печелил голяма сума еднократно, ма си имаше някви ситеми и живееше само от това. казваше се чичо джони, беше пенсионер, ма и преди да стане пенсионер, от тото си е докарвал по над заплата месечно. човекът почина нчкъде в средата на 80-те и оттогава финансовият статус на семейството видимо се промени. така и не беше казал на никой как точно играе, ма беше с някакви системи. твърдеше, че ми трябвали 10 години да ги усъвършенства. аз тото не играя изобщо, така че не моа да го разбера. требе да е нещо кат форекс пазара[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   16-11-09 09:16

90-те мой близък родина удари 5-ца, 10 000 тогавашни пари.

Познаваме и човек, ударил 6-ца, но още преди това.

А по въпроса защо си крият имената вчера си говорихме как ако аз примерно взема 3 000 000 от тотото, на път за София, където май трябва да ги получа, вече ще съм купил самолетни билети, ще ме чака такси към летището и ще съм си взел 2 коли с въоръжена охрана от доверени хора [smilie18]

Вие чувате ли се какви ги плещите? Ще спечели някой 3 000 000 и ще си каже името по ТВ-то?
Те за 200 000 ще му отвлекат семейството...

Той онзи италианец, който колко милиона удари, само се знае от кое село е, ама като идеш там който и да питаш все не знае кой е пича с парите... Щото знае, че ако си подаде главата ще му направят живота черен разни донове с увлечение към черни коли и струни от пиано [smile]

Та никога не знаеш...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: alsash   
Дата:   16-11-09 09:22

аз......1975, седмица преди казармата...четворка = 64 лв.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: matataupa   
Дата:   16-11-09 09:34

Аз, познавах, Първият Тото- милионер( така го нарекога по медиите).

Тодор Бонев мисля беше- от Русе. Почина. Беше съученик на майка ми.[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   16-11-09 09:37

Да. Съученик на баща ми и семеен приятел. Шестица от 6 от 49. Милион и нещо беше. Не съм сигурен за годината но някъде около 1992 - 1994. В момента няма помен от тези пари. Живее си по същия стар начин. :)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cocoon   
Дата:   16-11-09 09:40

Баща ми е спечелил две 6-ци някъде около 90-та година.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: evelinster   
Дата:   16-11-09 09:40

90-те един семеен приятел спечели шестица, мисля че са към 100 000 днешни пари - човека си купи чисто нов опел омега и се разведе. В момента май кара такси

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   16-11-09 09:41

Ако спечеля милион от тотото не бих ви казал.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: alsash   
Дата:   16-11-09 09:44

я бе,....то ще си личи![smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: promis   
Дата:   16-11-09 09:45

То и за друго е хубаво да не казват - представете си колко забравени роднини изведнъж ще се сетят за вас [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: evelinster   
Дата:   16-11-09 09:49

Asahi като почнеш да пускаш 39mpx семпли, ще те хванем, че си милионерин [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Ginka   
Дата:   16-11-09 09:53

Баща ми спечели около 20 000 лв. и купи дини на [beer] целия блок[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ninikolov   
Дата:   16-11-09 09:58

Аз. Последните 25 години веднъж съм пуснал фиш. Това ми е загубата. Осталото ми е печалбата.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: J0R0   
Дата:   16-11-09 10:00

Един мой познат живее от тотото.
Всъщност от тото 1, а сега от Еврофутбол.
Следи първенствата, прави разни комбинации, но голяма сума не е печелил.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   16-11-09 10:32

Аз съм печелил три пъти - петици !!!

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

За 3 месеца .

[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Lalinda   
Дата:   16-11-09 10:41

Да, един колега на майка ми бе спечелил шестица от тотото.
А и дъщеря му ми е колежка.

В края на студентството си пусках фишове след всеки изпит и в продължение на четири последователни седмици печелех тройки (от тотото [smilie3], на изпитите си печелех все шестици - то е, защото се явявах по дънки, нищо че се считаше за неприлично - просто провеждах социален експеримент). После сесията свърши и престанах да пускам - тотопунктът беше точно пред Първи блок и студентите редовно си пускаха там тотото, пък излязохме във ваканция и отидохме на ски...
[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Roo   
Дата:   16-11-09 10:43

Учителят ми по психология живее за Еврофутбол. Явно му се получава, 4 пъти е хващал джакпота[smile]
Веднъж искаше ние(класа) да му измислим мачовете и беше обещал ако спечелим да пише 6-тици на всички и да ни води на екскурзия в Гърция на негови разноски[smilie18]
...ама не хванахме[smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: zizero   
Дата:   16-11-09 10:48

tonal Любо ли познаваш ? [smilie18]

Баща ми е печелил две петици в една година, но и двата пъти я бяха ударили още около 1000 човека и спечелената сума и двата пъти беше около 200 300 лв

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: morpher   
Дата:   16-11-09 10:53

Майка ми спечели 5ца веднъж. Уж парите се деляха, но другите 6-7 души с 5ци взеха повече от нея(те около 600, тя 400).

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Gruyu   
Дата:   16-11-09 10:54

на жената първи братовчед от Търговище спечели навремето 10 000лв от "10 от 10" на тото1, по социалистичесто бяха много пари, обаче се въобрази, че може да живее от тотото и за 6 месеца ги натика обратно в тотопункта срещу тях

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   16-11-09 10:57

Автор: Lalinda
Дата: 16-11-09 10:41

"... защото се явявах по дънки, нищо че се считаше за неприлично - просто провеждах социален експеримент)."

Lalinda не се облича модерно. Тя провежда социални експерименти.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.