Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Киномания 2009
Автор: Shtrak   
Дата:   15-10-09 11:31

Потривам доволно ръчички, да видим кво е сътворил Саура[smile]

За 23-ти път Националният дворец на културата е домакин на филмовата панорама Киномания. Киномания ще се проведе от 13 ноември до 3 декември 2009. В 3-седмичната програма традиционно са включени горещи премиери, фестивални хитове, ексклузивни премиери, класически филмови шедьоври.

За първи път в предстоящото издание на филмовата панорама ще има отделни секции с детски кинофилми, късометражно кино от цял свят и подбрани шедьоври, събрали в едно театралната и киносцена.

Всички филми от програмата на Киномания 2009 могат да се видят в НДК - Зала 1, Люмиер, Дом на киното, Одеон.Продажбата на билети за филма, с който се открива 23-тото издание на Киномания „Аз, Дон Жуан”, както и за всички филми от програмата на панорамата започва на 30.10.2009 г. в билетния център на НДК. Цените на билетите са 8 и 10 лева, както и специално намаление за ученици и пенсионери на цена от 6 лева.

На 13 ноември в зала 1 на Националния дворец на културата се открива 23-та световна кинопанорама с българската премиера на най-новия филм на режисьора Карлос Саура - „Аз, Дон Жуан”. Лентата е преклонение пред оперното изкуство и една от най-известните Моцартови опери – „Дон Жуан”. В центъра на разказа обаче не е Моцарт, а неговият либретист Лоренцо да Понте. Поетът е евреин, но сменя вярата си и се покръства заради женитба. Известно време е свещеник, но заради разгулния си живот властите го прогонват от Венеция. Във Виена Да Понте се запознава с придворния композитор на австрийския император Антонио Салиери. Среща се и с младия Волфганг Амадеус Моцарт. С идеята да провали Моцарт Салиери предлага новодошлия поет и развратник да стане либретист на новата опера на Моцарт. Но талантът и сантименталните лутания на Да Понте във Виена ще допринесат за успеха на Моцарт и от съвместната им работа ще се роди едно от най-смелите и прекрасни творби – операта „Дон Жуан”.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: pileshtar   
Дата:   15-10-09 14:14

Къде може да се види програма на филмите..., доста хубави неща се чуват! Ларс фон Триер в комбинация с Уилям Дефо...нямам търпение![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Киномания 2009
Автор: didesignbg   
Дата:   12-11-09 10:48

тъкмо щях да пускам тема и се сетих, че може и да има[smile]
Ето ги филмите

http://kinomania.bg/
Не остана[smile]
По между другото, сайта е едно добро доказателство, защо не бива да даваме на плакатисти да правят уеб.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Lalinda   
Дата:   12-11-09 10:53

Какво означава "не бива да даваМЕ"?

Кой да не дава - дизайнерите ли?
Тук не всички са дизайнери, и слава Богу.
[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   12-11-09 10:57

вярно, че това си е един доста агресивно шарен сайт, но ще си го разгледам с кеф довечера [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   12-11-09 11:00

чеше си главата и гледа сайта


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: didesignbg   
Дата:   12-11-09 11:04

Кои да не даваме? Очевидно тези които си поръчваме някой да ни прави сайт.[smilie3]
Ако се опиташ да прочетеш някаква информация, ще разбереш, че критиката ми не е към външния вид, а към ползваемостта.

Стига с тея глупости, темата е кино.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   12-11-09 11:08





Публикацията е редактирана (12-11-09 12:12)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dessisslawa   
Дата:   12-11-09 11:13

Сайтът на Киномания е убийствен. Една минута четене и трябва да ходя на очен лекар.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Frida   
Дата:   12-11-09 11:51

вай какъв дизайн?!?!? [smilie10] [smilie10] [smilie10]

аз не че разбирам от дизайн, ама ... [smilie8]


didesignbg, вярно е, че темата е кино ...

триер и дефо - убийствена комбинация. страх ме е да го гледам обаче ... последния триер се разревах около 20 минути преди края на филма и ревах около 40 минути след края му ...

саура винаги ми е бил скучен [smilie2]



Публикацията е редактирана (12-11-09 11:57)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: captainme   
Дата:   12-11-09 12:00

в графичния дизайн,както и във всяка сфера на креативноста си има тенденции.Този сайт е малко last year, но на мен ми харесва. нали целта е да комуникира добре все пак...

http://www.off-corso.nl/
подобно,нали? има мноооого други подобни примери.

а това за "плакатистите" не го разбирам.сигурно се дължи на "специфичността" на обучението по графичен дизайн в бг.[beer]



Публикацията е редактирана (12-11-09 12:03)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   12-11-09 12:11

все тая.., стига спам...:)))



Публикацията е редактирана (12-11-09 12:12)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   12-11-09 12:16

бе стилистиката е ясна, има добри, има и лоши примери, този според мен е от вторите... Линкът, който си дал не може да се сравнява изобщо с този на киноманията по никой параграф... както и да е, нека темата е за събитието [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Frida   
Дата:   12-11-09 12:32

вие двамцата предстанете да пишете и после да се редактирате ... [smilie9]

пиша отговор и после гледам поста го няма [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   12-11-09 13:09

Фрида, бой по каската...друго не помага


Та споделете харесахте ли си вече филми?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.