Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 БОЙКО БОРИСОВ ПИШЕ НА КРАСЬО ЧЕРНИЯ
Автор: asahi   
Дата:   09-11-09 21:37

БОЙКО БОРИСОВ ПИШЕ НА КРАСЬО ЧЕРНИЯ

Уважаеми господин Красьо,
По обясними причини се налага да се свържа с Вас писмено, защото не се знае кой хубостник подслушва и мен.
Върви после обяснявай, че сме се говорили за държавни работи.
А аз точно по държавна работа Ви пиша.
Крайно време е и Вие с Вашия талант да дадете нещо на държавата – не само да вземате.
Ако следите медиите, сигурно сте разбрали, че имаме един проблем. Трябва да намерим достойно място на Румяна Желева в Брюксел. Хубаво е да стане комисар по енергетиката, още по-добре – по присъединяването. Та да подскочат онези, дето тепърва ще се присъединяват. Сещаш се за кои става дума.
Мъчи се нашата дипломация, мъча се и аз, звъня на този и онзи в Брюксел, но нещо се правят на разсеяни.
Мисля си, че само пишкин момче като теб може да се оправи с онези тулупи – между нас казано. Приложено ти изпращам телефоните на Барозу, на Оли Рен и всички комисари, от които нещо зависи. Почвай ги, както си знаеш – първо по телефона, после разговори на кафе и т.н.
Работата е държавна, а държавата, знаеш, пари няма. Можем да ти дадем, колкото ти е тарифата за един апелативен прокурор. И орден, разбира се, за заслуги към държавата. Плюс командировъчните за двама души. Така че можеш да вземеш и Магда.
Сигурно ми имаш телефона, звъни ми обаче от автомат. И се представи като Красьо Белия – за да заблудим тези, които подслушват.

Министър-председател
Бойко Борисов


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   09-11-09 21:38

абе ББ стои мирно пред Митьо Очите, пък за Красьо не знам... [cool]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Ruth   
Дата:   09-11-09 22:13

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boyanb   
Дата:   09-11-09 22:24

https://photo-forum.net/static/forum/2009-11/pjlv0091.JPG
http://photo-zona.net/images/user21929/album13458/preview/1257798172_iufb3331_untitled.JPG



[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.