Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Полицаите.....
Автор: lionski   
Дата:   09-11-09 15:10

http://www.dnes.bg//obshtestvo/2009/11/09/vij-se-kakyv-si-nedonosenik-be-sha-te-smaja.80456

Не искам да го коментирам, но съм възмутен!!!


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: likeduh   
Дата:   09-11-09 15:15

грозна картинка.....половината държава се е самозабравила...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: matataupa   
Дата:   09-11-09 15:17

Хммммммм, а преди да се вбеси полицая какво е станало?

https://photo-forum.net/joro/emoticons/A49.gif


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   09-11-09 15:18

какъв е случаят все пак? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivanov_id   
Дата:   09-11-09 15:23

Не бива да се прибързва с изводите. Ако е някоя мангуста, която съда девет пъти поред освобождава "поради липса на доказателства" и той за десети път е отишъл да прави едно и също престъпление какви мерки предлагате?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   09-11-09 15:25

Хе хе ... че тоя да не е мутра та ще се държат кротко с него ???

Открихте топлата вода !!!


Такова е положението - на умряло куче нож вадят и като видят некой намазан пеливанин свалят гащите и се гъзят ....

Къф полицай - това си е милиционер !!!

Полицай е професия - милиционер е манталитет !!!

Аз полицай в Бг не съм срещал....

[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: matataupa   
Дата:   09-11-09 15:35

Оффф, след коментара на Иванов почти съжалявам за поста си.

Ами ако е някой лумпенизиран псевдонационалист, с патологични изблици на неконтролируем бяс и за пореден път е създавал проблеми; за когото законите не могат да бъдат приложени по споменатите по- горе причини?

Всичко може да е, познавам доста полицаи.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kaiser.soze   
Дата:   09-11-09 15:36

haha, щяли да проверяват от мвр дали е истина.

не знам какво да кажа. нямам думи. 5 пъти започвах да пиша и трия.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivanov_id   
Дата:   09-11-09 15:47

Мататаупа, като познаваш много полицаи знаеш ли за случай националист да е бит от полицаи в районното? На улицата полицаите не може да не развъртят палките, защото така им нареждат, ама в районното да бият националисти още не съм чувал. Може би ти ще ни просветиш? [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: autosvet   
Дата:   09-11-09 15:47

Още първият път като взе да мрънкя трябваше да захапе кубинката.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivanov_id   
Дата:   09-11-09 15:51

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: likeduh   
Дата:   09-11-09 15:51

a utre докато подобнмо ченге разбере , че ти не си мрънкал , а те е изпреварил с кубнката...
полицая не е нивото което осъжда и наказва, а мрънкането в никоя държава не се наказва...,иначе 1/2 ФФ да е налапал кубинките

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: hery   
Дата:   09-11-09 15:53


Димитър Стоянов от "Атака" - депутат при това, беше бит в 5-то РПУ.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: autosvet   
Дата:   09-11-09 15:56

Абе аз си нямам проблеми с полицаите. Защо ли? Ами зная как да се държа и не правя лоши неща.
Въпросният мангал най-вероятно е започнал да се заяжда и да заплашва, човек не избухва така от нищото.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivanov_id   
Дата:   09-11-09 15:58

Ама не е така бе, хора! Поставете се на мястото на полицая, на който му е заповядано: "Охранявай местопроизшествието!" И след 10-15 минути налитат тълпи от зяпачи и папараци. ПОЛИЦАИТЕ МНОГОКРАТНО ПРЕДУПРЕЖДАВАТ И ПРИЗОВАВАТ КЪМ СПАЗВАНЕ НА РЕДА! И когато 1001-ят идиот се навре не където трябва, съвсем логично е да отнесе някоя палка или кубинка по наглата муцуна. ОБАЧЕ!!! Има ли случай, в който българските полицаи ДА БИЯТ РЕПОРТЕР В РАЙОННОТО?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: iPonche   
Дата:   09-11-09 16:00

Aз съм имала проблеми с полицаи, нанесоха ми средна телесна повреда и нямах пари за медицинско, доколкото спукан палец на лявата ръка е средна повреда.

Случи се докато ми държа ръцете на гърба, за да не видя как 3 коли катаджии от НЕСЕБЪР са бутнали приятеля ми на асфалта и го ритат с кубинки посред лято 2005 или 2006 беше. Натискаха ми главата в колата през прозореца на колата от външната страна, а лицето ми беше почни на стелките вътре.

Помолих го да ме отпусне, защото ме боли, но той натисна още по-силно и в този момент имах чувството, че се изпускам от страх и в гнева си насъбрах сили изправих се, обърнах си главата назад към него както ме държеше и почти му отхапах месо от левия бицепс.

Кой е прав и кой е крив не знам, но нямат право!!!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: chill   
Дата:   09-11-09 16:02

Автор: iPonche
Дата: 09-11-09 16:00

... почти му отхапах месо от левия бицепс.
---
Bitch!































Майтап де. [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: iPonche   
Дата:   09-11-09 16:04

Чил [smilie3] [smilie24]

resident evil съм аз [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivanov_id   
Дата:   09-11-09 16:04

Автор: iPonche
Дата: 09-11-09 16:00

почти му отхапах месо от левия бицепс. [smilie10] [smilie10]


Тогава не съм бил в Несебър и не знам кой е крив, и кой - прав, обаче ако на мене някой "почти ми отхапе месо от левия бицепс", после ще му избия почти всичките зъби от устата.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: iPonche   
Дата:   09-11-09 16:04

Е, аз бях достатъчно умна и избягах [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: iPonche   
Дата:   09-11-09 16:05

АКО НЯКОЙ МИ ПОСЕГНЕ ФИЗИЧЕСКИ ОТНОВО В ТОЗИ ЖИВОТ ЩЕ МУ ОТКЪСНА И ТОПКИТЕ!!!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: matataupa   
Дата:   09-11-09 16:06

Да се засиля да Ви давам примери за полицаи, биещи хора, които са виновни и НЕОСЪДИМИ, ще трябва да пиша няколко дена.

Да ви давам примери за полицаи, които са били нападнати и са се защитавали, а после са съдени от нападателите, защото законите могат да се търкалят като камъчета в тенджара- също мога до утре...

Примери за превишаващи правомощията си полицаи- също толкоз- все видени неща и неща, които са ми разказвали от първа ръка- хора , ня които мога да вярвам.

Затова не защитавам никого, но този клип е от средата , не забелязвате ли. Първата част я няма [smilie8]

А относно Лумпени, набити в районно, Иванов, мога и поименно да ти изброявам, мога и с конкретни примери, нима смяташ, че не заслужават да бъдат набити[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: netLady   
Дата:   09-11-09 16:09

kakво значи "не където трябва"? Кой го определя?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: seaman58   
Дата:   09-11-09 16:13

Какъвто престъпника, такъв и полицая. Мангалчето се изживява като биг бос, а полицая като топ ченге. Донякъде е разбираема реакцията на куката, ако 2 дена не е спал за да вкара на топло един боклук, ама нали затова уж е професионалист, а тук нищо префесионално, обикновена махленска разправия .... Даже със зяпачите, вяло опитваш се да прекрати данданията колега че и "видео оператор" абе кокошкарска работа.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: autosvet   
Дата:   09-11-09 16:22

Така де ако още първият път беше изял кубинката, оператора нямаше да има време да зареди камерата, мрънкача щеше да се свестява 1 час, полицаят да не вдига кръвно, колегата да не се занимава с глупости. И света щеше да е чудесно място.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.