Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Българско училище спечели $100 хиляди от HP
Автор: HP   
Дата:   02-11-09 10:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sen_shui   
Дата:   02-11-09 10:43

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: darksorrow   
Дата:   02-11-09 10:53

ако и половината отидат за школото, ще е добре [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: HP   
Дата:   02-11-09 13:08

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: CanoniO   
Дата:   02-11-09 13:40

Те го даваха по телевизията този кабинет за 100к $... Изглежда много яко...

Ето го:

http://www.btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=144082

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   02-11-09 13:48

хубава новина[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: IDA   
Дата:   02-11-09 19:24

Новината наистина е добра! Поздравления за победителите!

Дано не съм прав, но според мен, този начин на обучение ще обезграмоти и олигофренизира учениците още повече. Едно е да слушаш, гледаш и си водиш записки, като по този начин запазваш концентрация през целия урок, а после четеш, каквото сам си написал, спомняш си, какво си видял, осмисляш информацията и я запомняш. И съвсем друго е да разчиташ само на аудио визуални възприятия и да се разсейваш, знаейки, че урока го имаш в компютъра. А после, я го погледнеш, я не и той минал и заминал, а в главата ти нищо не останало. Тази геометрична фигура от филмчето, например, как ще я нарисуваш, когато никога не си се и опитвал да го правиш? Как ще напишеш някакъв текст, когато никога не си се опитвал да пишеш? Как ще направиш елементарна сметка, когато никога не си смятал? Само с гледане и разсейване, просто няма да стане. Трябва да се развиват и мозъчни и асоциативни умения. Трябва и сам да направиш нещо, за да запомниш и затвърдиш информацията и след това да съумееш да приложиш наученото.

Едно време и като ученици и студенти учехме почти само по записки. Учебниците рядко ги ползвахме. И смея да твърдя, че научавахме в пъти повече, отколкото днешните ученици и студенти, които разчитат на компютъра или се обучават по начина показан във филмчето.

Пак казвам, дано не съм прав! Иначе и аз си падам по нововъведенията и особено високите технологии.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: hash   
Дата:   02-11-09 21:19

ИДА, не си прав, спокойно :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.