Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 какво ми се случи
Автор: vertikalniq   
Дата:   19-06-09 10:12

Излизам си аз от нас сутринта и чувам двама да си говорят : " Абе ти видя ли на паркинга некъв с камион помлял 11 коли ". Тръгвам с лек бяг към паркинга където е и моята кола. И кво да видя първите няколко коли са за моргата. Заобикалям ги да видя и моята (Сърцето ми вече биеше с 2141246 удара в мин.) и ..... леко одраскана, фиу! Само малко бронята и предния капак. Идва полицията с дознатели и т.н. и "ми нии нищу ни мой да напраим, тоя е избягал". Запалиха патрулката и наобратно. След 1 час идва друга патрулка единия слиза и: "Тоя гу намерихми, обърнал се е с камиона на 1 км по-надолу по пътя". Аз ги питам какво да направя за да ми покрие щетите, а те викат "Ти си трай,тея с помляните коли да ходят да се оправят"
Равносметката: 11 ударени коли и един трактор. 4 коли не стават за нищо повече. Другите подлежат на ремонт. Аз трябва да дам около 300лв за моята. А онзи сега отрезнява в болницата с охлузвания.
Не знам дали да се ядосвам или да се смея.

Отговори на това съобщение
 Re: какво ми се случи
Автор: Todd   
Дата:   19-06-09 10:14

Застраховка !!!!!!


[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: какво ми се случи
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   19-06-09 10:23

Искай протокол от КАТ , ако все още са там. Ще ти е по-лесно пред застрахователя, а ако нямаш каско ще имаш право да си търсиш правата от неговата гражданска отговорност.

Отговори на това съобщение
 Re: какво ми се случи
Автор: Vinsent   
Дата:   19-06-09 10:24

Късмет! [smilie2]
Все пак щастие в нещастието! [smile]

Преди 4 години, в 3 часа през нощта спирам между паркирали коли и си поръчвам кафе в едно кафене. 5 мин по-късно на един паркиран автобус му отказват спирачките. Тръгва назад, смачква две коли, моята, 3-тата не успява да премести, но едната ми страна - помляна яко! [smilie2]
И тогава си казах: лош късмет, но и щастие в нещастието! А ако бях първа кола?! [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: какво ми се случи
Автор: ejko   
Дата:   19-06-09 10:45

Не знам тея застраховки не покриват ли такива неща все пак!

Отговори на това съобщение
 Re: какво ми се случи
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   19-06-09 10:57

Ежко , покриват , но без протокол от КАТ за виновността на камиона не знам до колко ще му признаят щетата. Ето тук може да се прочете малко. А за каското е добре да има пак протокол, защото те си искат парите пак от гражданска отоговорност на виновния.


Отговори на това съобщение
 Re: какво ми се случи
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   19-06-09 11:23

Протокол от КАТ задължително!

Дори да не са ти издали там на място, полицаите със сигурност са записали данните на пострадалите автомобили и можеш да отидеш с колата на място в КАТ за да съставят протокола.

А завалийката с камиона ще си "купи" сега 11 автомобила...

Отговори на това съобщение
 Re: какво ми се случи
Автор: n1x0n   
Дата:   19-06-09 12:17

Дори да не са ти издали там на място, полицаите със сигурност са записали данните на пострадалите автомобили и можеш да отидеш с колата на място в КАТ за да съставят протокола.

Не разчитай на това - викай КАТ да дойдат и да ти съставят лично на теб протокол за паркинг щета. Хич не те интересуват другите дали и как ще се оправят.

Ако ти откажат категорично да дойдат - да ти дадат по телефона входящ номер, с който /в 7 дневен срок/ можеш да си получиш протокола в КАТ.

Отговори на това съобщение
 Re: какво ми се случи
Автор: vertikalniq   
Дата:   21-06-09 17:35

мерси за съветите ама нямам сили да се боря с тия застрахователи. А тия от кат мен не са ме писали в списъка с пострадалите коли "Абе то тоя с две драскотини кой ще се занимава с него, я виш колко смляни коли има, тоя ще се оправи". Мина ми яда вече, само искам да му видя физиономията на тоя дето ще си купи 11 коли :). Снощи го давали по новините, сръбски тираджия, не ми е ясно само защо се е няврял с тира в нашия квартал.

Има ли хора от форума от кв. Прослав, Пловдив ?

Отговори на това съобщение
 Re: какво ми се случи
Автор: autosvet   
Дата:   21-06-09 18:28

Ходи в КАТ и пускай една молба до директора да ти се издаде протокол, като обясниш, че полицаите са идвали два пъти на място. Много хитреят пловдиските катаджии в подобни ситуации. Това си е ПТП с материални щети и са длъжни да ти издадат протокол. Ако нямаш каско отиваш при застрахователя по гражданска на камионджията.
Сега видях, че е сърбин тогава ще трябва да ходиш до националното бюро зелена карта.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.