Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 деаа и тъпото копеуе съм
Автор: НАСОО   
Дата:   17-06-09 12:06

бащата ми звъни вчера от Метро...алоуууу аз съм тука да си купя малък лаптоп, ма е пълно с тъпаци и немогат да ми кажат кой да взема.. аз по инерция - взимай най-евтиния, нали си мисля че той ще го ползва само с една програма и нема значка... уаааааааааааа като го донесе [smilie10] [smilie10]ми то нема хард... acer aspire one 110 а на сичкото отгоре и с ЛИНПУС[smilie10] Требва да кача е тази програма.. ко да правя?? черпя [beer] [beer] не искам да виждам компове един месец[smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: деаа и тъпото копеуе съм
Автор: ChiTsuJo   
Дата:   17-06-09 12:07

Нда, евтини са, защото нямат виндовс

Отговори на това съобщение
 Re: деаа и тъпото копеуе съм
Автор: Todd   
Дата:   17-06-09 12:09

Ми качи му де ....тука мойте ора се оправят с тия калкулатори .И си бачкат с вин !!!

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: деаа и тъпото копеуе съм
Автор: kaiser.soze   
Дата:   17-06-09 12:10

върни го в магазина.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Славов   
Дата:   17-06-09 12:10

Бе кво ти пука, аз си взех подобна барака преди 2 год. и си бачка още .....[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: деаа и тъпото копеуе съм
Автор: НАСОО   
Дата:   17-06-09 12:17

бачкат с Вин другия модел дето е с Хард, тоя с флаша сички го плюват че Вина неможе да откъсне.. тва ми е крайния вариант- по точно пред последния, крайния е както казва Кайзера.. Вчера опитвах да я пусна с Вин емулатор wine-core но нещо не баца. Тръгна да си инсталва драйвери - точно от което се опасявах и заби.. Crossover ми излиза на квадратчета а аз с тоя шибан Линукс незнам как да си настроя езиците[smilie2] мъкааа ... а иначе с Линпуса е пушка. Тръгва за 10сек.. и с най-лекия Вин нема да постигна тоя резултат. Та ми се щеше ако може да се подкара програмата под Линпуса-вчера четох че бил орязана версия на Федора дистрибуция ако некой разбира от нея да свирка.. Иначе ще кача Вин и ако му е тежко ще одя да го сменям[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: деаа и тъпото копеуе съм
Автор: Todd   
Дата:   17-06-09 12:19

Тоя с флашката бачка бре ..... нали съм го виждал .Даже ного се чудих дали да си купя един .Те си се продават с Линукс .

Ама крива инсталацията нещо ма детските се оправят ...


Отговори на това съобщение
 Re: деаа и тъпото копеуе съм
Автор: evelinster   
Дата:   17-06-09 15:33

Ако не стане с линукса, форматирай харда на FAT32 и тогавай качвай xp. заради ntfs работят бавно прозорците на тея флаш драйвове

Отговори на това съобщение
 Re: деаа и тъпото копеуе съм
Автор: NeDDRaG   
Дата:   17-06-09 15:42

Сглоби сли линка и прочети.

http://www.mobiew.com/%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1
%82%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0
%BD%D0%B0-windows-xp-%D0%BD%D0%B0
-asus-eee-pc-32/

Отговори на това съобщение
 Re: деаа и тъпото копеуе съм
Автор: НАСОО   
Дата:   17-06-09 16:15

[smilie11] това го видях и в оригинал, а и в един чужд форум от който ми се вижда го е превел нашия човек, но то е за инстал на Вин, а на мене това ми не е проблем.. даже мислех директно това да направя, но е тоя тука ме разколеба http://hardwarebg.com/reviews.php?read=117 и се забих в подкарването на Вин приложението под Линпус..което май няма да стане[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: деаа и тъпото копеуе съм
Автор: rw   
Дата:   17-06-09 16:23

И аз като

Автор: kaiser.soze
Дата: 17-06-09 12:10

върни го в магазина.


И вземи друго, което ще върши работа - напълно законно е и е предвидено за такива случаи точно.

Отговори на това съобщение
 Re: деаа и тъпото копеуе съм
Автор: asahi   
Дата:   17-06-09 16:36

Имам имидж с Уиндоус за Асус ЕЕЕ 901.

Отговори на това съобщение
 Re: деаа и тъпото копеуе съм
Автор: НАСОО   
Дата:   17-06-09 22:07

[smilie8] същия го направих да бутва от усб и го мъча вече втори час[smilie2] ше се напия[smilie21] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: деаа и тъпото копеуе съм
Автор: NeDDRaG   
Дата:   17-06-09 22:17

НАСОО написа:

> [smilie11] това го видях и в оригинал, а и в един чужд форум от
> който ми се вижда го е превел нашия човек, но то е за инстал на
> Вин, а на мене това ми не е проблем.. даже мислех директно това
> да направя, но е тоя тука ме разколеба
> http://hardwarebg.com/reviews.php?read=117 и се
> забих в подкарването на Вин приложението под Линпус..което май
> няма да стане[smilie2]

Ми ще ти трябва задължително Windows емулация някаква. Щото се оппира в края на краищата до API функции, които там няма как да ги има. Хеле пък, ако е писано на майкрософтско развокно средство... Имат си недокументирани апита и те си ги ползват, ама....

Отговори на това съобщение
 Re: деаа и тъпото копеуе съм
Автор: vasko123   
Дата:   18-06-09 01:48

въпросната програма работи под wine, поне преди известно време я пробвах.
само че:
-ако е версията със заглушка по-скоро няма да стане (заради драйверите на заглушката)
-по памет, производителноста беше отврат и не ставаше за реална работа.

Така че, най-добре е да се инсталира Windows.

Отговори на това съобщение
 Re: деаа и тъпото копеуе съм
Автор: НАСОО   
Дата:   18-06-09 10:51

ако заглушка=хардуерен ключ - пробвах и нестава.. Линукс, Линпус, Федора и т.н. да ме фанат за .. докато има безплатен Вин нема и да си помисля за тях[smilie24]

evelinster [smilie24] [beer] [beer] евала пич.. [smilie11] верно под фат е осезаемо по бързо отколкото нтфс. Вчера го пробвах и под двата с уиндоуса за Асус [smilie18] Сега си баца много добре даже[smilie10] А да са таковам у тъпака да вервам на некви неща от Нета.. ко си бех качил Вина още първия път - оххоооооо да го бех и забравил вече, а аз тръгнах да права бози от лин вин и т.н.[smilie23]

[beer] [beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.