Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Насилие над хората
Автор: hristov2256   
Дата:   27-05-09 15:53

Днес, както си вървя с един приятел към училище внезапно от някакъв ъгъл изкача едро момче ( на около 19/20 години 80-85кг ), на пръв поглед много надрусан. Тръгва към нас и започва да ни бута... продължаваме по пътя си, като не обръщаме внимание на въпросното лице. След 5 секунди, човека тръгва да ни удря, защитихме се, все пак бяхме 2ма човека, набихме го едно хубаво, след което вече като е паднал на земята продължихме по пътя си, за да не създаваме повече драми. След малко пича звъни по телефона и тича след нас, това, което чухме от разговора беше "Ей братле, аз съм Тошката, вземи брат ти и ела...(непозната улица), че някви ****** се правят на интересни", в този момент стигнахме училището и влязохме вътре. Човека не можа да ни види, че сме от училището и някъде сам се изгуби.

Защо има такива хора, които единствената цел им е насилието над останалите, дори по-малки от тях. 2пъти са ме ограбвали, когато бях 7ми клас, но този път не го спестих на никой (боя).

Къде отиде доброто старо време, когато свободно се разхождах по улиците, стоях до късно играейки футбол насред площада...
Как може човек да е спокоен, когато се разхожда из парка да поснима собствените си деца...

Отговори на това съобщение
 Re: Насилие над хората
Автор: feliz   
Дата:   27-05-09 16:17

няма спокойствие вече[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Насилие над хората
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   27-05-09 23:52

80-85 кг - едро? За момиче може ...

Отговори на това съобщение
 Re: Насилие над хората
Автор: anatas   
Дата:   28-05-09 00:41

Хората са комплексирани и насилието над другите им дава усещането, че са нещо повече. Родителите (в частност бащите) са виновни, че не доставят необходимата доза пердах на отрочетата си в подходящия момент, за да не станат келеши с перспектива за престъпници...


Отговори на това съобщение
 Re: Насилие над хората
Автор: autosvet   
Дата:   28-05-09 00:43

Ами докато колегите от 2-ри взвод правят отцепка на района. Ние 4-ма от първи си играем на снайперисти, а останалите на разузнавачи докато тези от 3-ти стоят в резерв ако се наложи да се оправяме с някой такъв. И всеки ден се въртим. Най-обичам скачането с парашут в тила на врага на подривна мисия винаги е интересно и завършва с илюминации.

Иначе на въпроса - тактическата ви грешка е била, че не сте му завързали ръцете и краката със собственият му колан.



Публикацията е редактирана (28-05-09 00:44)

Отговори на това съобщение
 Re: Насилие над хората
Автор: white   
Дата:   28-05-09 09:20

Че как тъй сте го набили, пък той после можел да ходи, че и да говори на всичко отгоре [cool] Трябваше да постъпите, като авджии и на изпроводяк да му ударите по една мазна патка [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Насилие над хората
Автор: Todd   
Дата:   28-05-09 09:24

Къв бой кат после може да говори !!! Я му строши зъбите !!!

Тръгва към нас и започва да ни бута... продължаваме по пътя си, като не обръщаме внимание на въпросното лице. След 5 секунди, човека тръгва да ни удря, защитихме се,


Тва кво е ??? Що го чакате толкоз ....

[smilie19] [smilie19] [smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Насилие над хората
Автор: ejko   
Дата:   28-05-09 10:27

hristov2256, щом още ходиш на училище не знам за какви спокойни времена говориш. Преди 12-13 години и мен ме биеха около училище, а преди 15-17 някъде беше, когато ми взимаха дрехите, часовниците и т.н., когато ходех по улицата. Та мисълта ми е, че "спокойните времена" си ги изпуснал, поради късно раждане. Аз имам спомен от тях, но и тогава се е ядяло бой, да знаеш!

Отговори на това съобщение
 Re: Насилие над хората
Автор: slivenski   
Дата:   28-05-09 10:27

Нда... Трябвало е да го приведете в безпомощно състояние и да му обезвредите жесеема... [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Насилие над хората
Автор: iVoZaFiRoV   
Дата:   28-05-09 15:53

Сливенски!!!! [smilie10] Радетел за насилие!!!

Нали уж беше против крутите мерки?

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Насилие над хората
Автор: Stoychev   
Дата:   29-05-09 22:33

[smilie2] [smilie2] [smilie2]
Дали нож е решението, дали бокс... (говорихме си за това в една друга тема)


Отговори на това съобщение
 Re: Насилие над хората
Автор: IvoZafirov   
Дата:   29-05-09 22:42

Не. Бой по п*тката с черпака е решението

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Насилие над хората
Автор: мара   
Дата:   29-05-09 22:45

хм...аз ходя с един вермахт в метални бомбета и чакам да дойде някой да го пребия. ми ня. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Насилие над хората
Автор: Ruth   
Дата:   29-05-09 22:53

Мен лично откровението "набихме го едно хубаво", както и "след което вече като е паднал на земята продължихме по пътя си, за да не създаваме повече драми" не ми се връзва с носталгията по спокойните времена и хич не ми звучи излязло изпод клавиатурата на тиха, кротк и незлоблива душа, ама иначе съм напълно съпричастна към проблема, щото сигурно е кофти да те бутат, докато си вървиш мирно по пътя.

Отговори на това съобщение
 Re: Насилие над хората
Автор: IvoZafirov   
Дата:   29-05-09 22:56

Напротив точно с това се връзва. Навремето ако си търсеше боя си го получаваше и ноу бед филингс. А сега е телефони, събиране на 10 човека от махалата и пребиване на 1-2 за да си върнеш дето тебе са те набили щото си си изкарал боя.

Отговори на това съобщение
 Re: Насилие над хората
Автор: JesusChristSuperStar   
Дата:   29-05-09 22:58

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Насилие над хората
Автор: Ruth   
Дата:   29-05-09 23:12

Не бе, аз наистина разбирам проблема и съчувствам, ама като се абстрахирам от съчувствието и остава това "наритааме го едно убаво и он спре да мърда, ма проговори!"[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Насилие над хората
Автор: IvoZafirov   
Дата:   29-05-09 23:19

Ми лошо няма

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Насилие над хората
Автор: white   
Дата:   29-05-09 23:25

IvoZafirov написа:

> Напротив точно с това се връзва. Навремето ако си търсеше боя
> си го получаваше и ноу бед филингс. А сега е телефони, събиране
> на 10 човека от махалата и пребиване на 1-2 за да си върнеш
> дето тебе са те набили щото си си изкарал боя.

Иво незабравяй, че бой и еб*не не се връща [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Насилие над хората
Автор: hristov2256   
Дата:   29-05-09 23:43

Ам това, че съм ученик не значи че преди 10 години като си играех в махалата не беше спокойно, ела сега да видиш какво е [smilie18]

Не ни даде душичката да го набием повече, защото не беше на себе си някак си... после и ние си задавахме този въпрос "абе що не си го донабихме". Майната му на случката, въпроса ми беше, защо има такива неща :)

Мерси, че се включихте в темата, а да и не ме съжалявайте [cool]



Публикацията е редактирана (29-05-09 23:44)

Отговори на това съобщение
 Re: Насилие над хората
Автор: Lalinda   
Дата:   29-05-09 23:48

После се чудим защо деца наръгват с нож други деца...

Така ли смятате да възвърнете спокойствието в квартала си? С бой?

Отговори на това съобщение
 Re: Насилие над хората
Автор: hristov2256   
Дата:   29-05-09 23:51

Ти прочете ли какво е станало ? Аз си вървя по улицата, идва някъв наркоман и почва да ме налага, к'во да седя и да го гледам ли ? Или да бягам и да пищя и да чакам някой чичко да излезе и да го набие? Аз да кажа, че докато го сритвахме оня 5 коли седяха около нас и никой не си мръдна пръста, а се криха като мишки, камо ли да чакаш помощ.

Отговори на това съобщение
 Re: Насилие над хората
Автор: Stoychev   
Дата:   29-05-09 23:55

Само една забележка - трябвало е да се обадите на полицията. Естествено, след като го наблъскате хубавичко. [smilie25] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Насилие над хората
Автор: exo99   
Дата:   29-05-09 23:55

Лалинда,

Боят не помага само на грънците, ОТИ ги троши!!!

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Насилие над хората
Автор: hristov2256   
Дата:   30-05-09 00:00

Стойчев, преди 4 години близо, в 7ми клас ме обраха точно до училището, до инцидента имаше патрулка която гледаше много интересно, след като се свърши вече, униформения чичко ме попита какъв е проблема...
Истината е, че трябва да се оправяме с думи, а не с бой. Ама понякога трябва да хвърлиш бой на някого, за да му дойде акъла (макар, че се съмнявам че на повечето им идва, ама нали така се разправя), не го пожелавам на никой това, стряскането не е приятно.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.