Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Кака вече преговаря с Дядо
Автор: юнга   
Дата:   25-04-09 10:37

http://novini.dir.bg/2009/04/25/news4355024.html

Отговори на това съобщение
 Re: Кака вече преговаря с Дядо
Автор: Amigo   
Дата:   25-04-09 10:51

викам си коя ли е тая кака [smilie18] [smilie18] [smilie18] пък и Дядо [smilie5] [smilie5] реших, че пак е някаква комунизка завера [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кака вече преговаря с Дядо
Автор: C41   
Дата:   25-04-09 11:21

Тамън, та нашто момче да си играе централен нападател...[smilie5] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Кака вече преговаря с Дядо
Автор: ejko   
Дата:   25-04-09 11:33

Ако шитнат Роналдо, тогава на Бербатката ще му се стъжни малко. Тогава вече ще му броят головете, а това не е на добре:)))

Отговори на това съобщение
 Re: Кака вече преговаря с Дядо
Автор: kkkolelo   
Дата:   25-04-09 12:52

Ами Митко играе според обстоятелствата. Като има изявени 3-4 голмайстори, няма да се "надцакват". Мисля, че много стриктно спазва "заръките" на дедо си да "захранва" с пасове, по творчески трябва да ги прилага. Гледам поредния разбирач-драскач в GB го обявил за трансф. провал N 1. Много скоро такива като него ще се срамуват от "експертните" си мнения...
... Сега ми хрумва, че Кака ако доди в МЮ, то ще бъде с Карло А. ...

Отговори на това съобщение
 Re: Кака вече преговаря с Дядо
Автор: юнга   
Дата:   25-04-09 13:02

Автор: Amigo
Дата: 25-04-09 10:51

викам си коя ли е тая кака [smilie18] [smilie18] [smilie18] пък и Дядо [smilie5] [smilie5] реших, че пак е някаква комунизка завера [smilie18] [smilie18] [smilie18]


[smile] [smile] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Кака вече преговаря с Дядо
Автор: carl_cox   
Дата:   25-04-09 13:21

абе доста странни новини напоследък от МанЮ ...това с КАКА ми се струва малко странно и много не ми се вярва да стане, но кой знае?

От няколко години всички прожектори са насочени към английското първенство и тимове, и нищо чудно Кака да се стреми към някакъв такъв тип израстване...за мен Кака не би паснал на МанЮ, но това си е мое мнение.

друга интересна новина е, че ТЕВЕС вероятно ще напусне Юнайтед, като Рафа Бенитез(Ливърпул) веднага побърза да дразни сър Алекс и е предприел стъпки и сондажи за привличането му в Ливърпул [smilie5] Ако дойде при нас ще съм доста доволен :) макар че шансът това да стане е супер малък :)

а иначе късният мач днес МанЮ-Тотнъм очаквам да е доста интересен :)


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.