Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Да го наградят с орден Стара Планина...
Автор: юнга   
Дата:   24-04-09 10:33

След като се бори за живота си така, че закла двама в гръб и рани трети също в гръб.
След като си боядиса косата от страх.
След като не се призна за виновен.
След като не трябва да вярваме на очите си, защото снимките не били доказателство в съда.
Се оказа, че "той е интелигентно момче с тънко чувство за хумор. "Това е човек, надраснал примитивността на надъхан спортист с празно самочувствие, което не намира друг начин да се изрази освен с демонстрация, и то на сила. За жалост днес така наречената "чиста спортна младеж" е олицетворение на мутренската култура, на чалгата и правото на по-силния. Всички, включително и аз, сме били свидетели на наглото държание и демонстрации на безсмъртие от страна на спортисти на групички, особено на прословутите хокеисти"
Защо пък да не му дадат и орден?
Херувим някакъв.
И от добро семейство на заместник-председател на областната организация на БСП в града и трети в листата на Коалиция за България на предстоящите избори от многомандатен избирателен район. Преди влизането му във властта се е занимавал с частен бизнес в областта на селското стопанство, който е развил успешно и майка работеща в Център за работа с деца.

Не разбирам защитниците.
Какво ли би се получило, ако лично отидат да обяснят на родителите и близките на убитите, как убиецът е "надраснал примитивността на надъхан спортист с празно самочувствие"?

Отговори на това съобщение
 Re: Да го наградят с орден Стара Планина...
Автор: Todd   
Дата:   24-04-09 10:37

требе да го застрелят .......

и баща му , и майка му и целият им род .

[smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Да го наградят с орден Стара Планина...
Автор: ffwd   
Дата:   24-04-09 10:39

И цялата им партия с метастазите си.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: JesusChristSuperStar   
Дата:   24-04-09 10:44

Много кофти случка, не мога да коментирам![smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Да го наградят с орден Стара Планина...
Автор: black_swans   
Дата:   24-04-09 10:48

Съзирам дългите ръце на Костов [smilie23]
Валерия да не се мота с пантофите си, ами да напише нещо сързераздирателно

Отговори на това съобщение
 Re: Да го наградят с орден Стара Планина...
Автор: юнга   
Дата:   24-04-09 10:49

Случката не коментирай!
Коментирай как 50 човека могат да напишат и да се подпишат под писмо в подкрепа на убиеца, което съдържа следното:
"Това е човек, надраснал примитивността на надъхан спортист с празно самочувствие, което не намира друг начин да се изрази освен с демонстрация, и то на сила. За жалост днес така наречената "чиста спортна младеж" е олицетворение на мутренската култура, на чалгата и правото на по-силния. Всички, включително и аз, сме били свидетели на наглото държание и демонстрации на безсмъртие от страна на спортисти на групички, особено на прословутите хокеисти"
Това като призив да избиваме спортисти ли да го разбираме?
Радост, че са останали един -двама по-малко ли?
Не знам.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: JesusChristSuperStar   
Дата:   24-04-09 11:00

м/у другото това за спортистите не е далеч от истината, обикновено такива групички от спортисти не рядко са ми разваляли настроението по дискотчеки и нощни заведения. С прибавка на алкохол стават доста агресивни, всички мацки им принадлежат, всички други са утрепки, щом не могат да правят задно салто на дансинга и т.н и т.н.
Написано е доста арогантно да, но и да се поставим от другата страна.
Имало е случай в които аз съм попадал и ако съм имал нож в мен, да говорите и за мен сега така.

Ако някой ми счупи чаша в главата (ако наистина е било така) не ще го наръгам, ами ще го търсят да сглобяват!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Да го наградят с орден Стара Планина...
Автор: zizero   
Дата:   24-04-09 11:02

JesusChristSuperStar значи си същия боклук [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Да го наградят с орден Стара Планина...
Автор: Todd   
Дата:   24-04-09 11:05

JesusChristSuperStar прав си !!!

Само че разликата между мен и тоя тъпак ще е тая че бих го гледал в лицето докато му режа гърлото ....

Огромна разлика - нищо ти няма а ги ръгаш в гръб !!! Що ???


Отговори на това съобщение
 Re: Да го наградят с орден Стара Планина...
Автор: JesusChristSuperStar   
Дата:   24-04-09 11:08

zizero написа:

> JesusChristSuperStar значи си същия боклук [smilie23]


ти си пристрастен, съжалявам.

Аз съм бил ритан от спортисти и ти казвам, че ако съм имал нож и аз съм щял да извърша подобна глупост, момента на безпаметен афект е ужасен, не оправдавам никой и не искам да мисля за този случай повече.
Случаяа е страшно неприятен, но понякога ужасени от крайния резултат забравяме да търсим първопричината.
Никой няма право да се държи с мен като с животно, ако искаш ела ми разбий една чаша!

Отговори на това съобщение
 Re: Да го наградят с орден Стара Планина...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   24-04-09 11:08

Аз съм потресен как след почти 3-но убийство може някой да защитава човека, който го е извършил пък бил той и най-интелигентния на света. След като можеш да наръгаш трима души в гърба най-хладнокръвно си просто един долен боклук, който не заслужава ама изобщо да живее.

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Да го наградят с орден Стара Планина...
Автор: JesusChristSuperStar   
Дата:   24-04-09 11:09

Todd написа:

> JesusChristSuperStar прав си !!!
>
> Само че разликата между мен и тоя тъпак ще е тая че бих го
> гледал в лицето докато му режа гърлото ....
>
> Огромна разлика - нищо ти няма а ги ръгаш в гръб !!! Що ???
>

Прав си!
Стига да можеш да, в случая е пример на безпаметен афект, тогава не мислиш за нищо, а се държиш като побесняло животно!

Отговори на това съобщение
 Re: Да го наградят с орден Стара Планина...
Автор: JesusChristSuperStar   
Дата:   24-04-09 11:12

Алкохола е в голяма степен е виновен и типа нервна система на човека.

Не защитавам никой, нито единия - нито другия!

Всеки сам си носи кръста!

Аз не бих се подписал на писмото, просто признавам, че съм изпадал в такава дива ярост.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   24-04-09 11:14

Естествено, че трябва да го разстрелят.

Отговори на това съобщение
 Re: Да го наградят с орден Стара Планина...
Автор: tofo   
Дата:   24-04-09 11:15

И ръгаш другите в гърба? Съвсем различно е от случая, когато някякъв гръмна футболиста, само че през вратата на собствения си автомобил.[smilie23]



Публикацията е редактирана (24-04-09 11:16)

Отговори на това съобщение
 Re: Да го наградят с орден Стара Планина...
Автор: kkkolelo   
Дата:   24-04-09 11:16

Най мразим издевателствата над личността във всичките и форми, с риск да си изпрося боя съм се застъпвал прим. за беззащитна жена, която един юнак налага на улицата и повечето подминават безучастни ... но да убиеш двама е неадекватна реакция отвсякъде. Понякога това може и да е реакция от страх, малодушие (дет кучето притиснато до стената, ставало лъв). Може и малко повече факти по случая да се дадат, щом от записите са видели номера на таксито, значи са с добро качество ...

Отговори на това съобщение
 Re: Да го наградят с орден Стара Планина...
Автор: zizero   
Дата:   24-04-09 11:16

https://photo-forum.net/static/forum/2009-04/rppm7987.JPG
http://images.ibox.bg/2009/04/22/iliiiian/430x362.jpg


Не мислиш ли, че ако ти строшат чаша в лицето или те пребиват от бой, ще има някакви белези ? А ако те пребиват и ги наръгаш, това трябва да стане в корем, крак, сърце и прочее, а не в гръб..

Отговори на това съобщение
 Re: Да го наградят с орден Стара Планина...
Автор: JesusChristSuperStar   
Дата:   24-04-09 11:19

IvoZafirov написа:

> Аз съм потресен как след почти 3-но убийство може някой да
> защитава човека, който го е извършил пък бил той и
> най-интелигентния на света. След като можеш да наръгаш трима
> души в гърба най-хладнокръвно си просто един долен боклук,
> който не заслужава ама изобщо да живее.
>
> [smilie23]


Ами нека го осъдят и застрелят. Щом е извършил такова нещо. Не го защитавам.
Аз признавам, че съм се афектирал по подобен начин, на една нова година един сервитьор се изгаври с гаджето ми и аз го ступах, оттам налетя една група спортисти (негови френдове) това че са спортисти е само съвпадение, ритаха ме докато припадна... нямах нож. Случката не е подобна, но глупостта която щях да направя е същата, не знам дали в гръб или в лице...тогава не мислиш!
Само коментирам провокацията и афекта в такива ситуации под алкохол в късните часове. НЕ ОПРАВДАВАМ НИКОЙ!


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: JesusChristSuperStar   
Дата:   24-04-09 11:24

zizero, не съм следовател не заемам страна.
Споделям само, че съм попадал в някаква такава ситуация, не казвам че съм щял да съм невинен - напровтив - чудо ме е спасило да не направя беля или пък аз да си замина.
Това не оправдава естествено. Особено пък ако си с 20 см нож в джоба.
Нека си понесе справедливо наказание, та даже и смъртна присъда.

Отговори на това съобщение
 Re: Да го наградят с орден Стара Планина...
Автор: юнга   
Дата:   24-04-09 11:53

Интересни коментари могат да се прочетат,тук, под информацията:
http://dnes.dir.bg/2009/04/24/news4348931.html#sepultura

Отговори на това съобщение
 Re: Да го наградят с орден Стара Планина...
Автор: Tekumze   
Дата:   24-04-09 12:09

Бе Исусе, не е същата ситуацията, тебе са те ритали докато припаднеш, а на тоя хубавец нищо му няма, това е разликата.....
Това за чашата си е негова измислица....

Отговори на това съобщение
 Re: Да го наградят с орден Стара Планина...
Автор: n1x0n   
Дата:   24-04-09 12:16

Особено пък ако си с 20 см нож в джоба.

Тва некъв интелектуалски атрибут ли е? Явно се ползва когато "тънкото чувство за хумор" не помогне.

Отговори на това съобщение
 Re: Да го наградят с орден Стара Планина...
Автор: мара   
Дата:   24-04-09 12:18

нека само да отбележа-ударите са били кристални-под плешката, в ГРЪБ, 3 броя-по 1 на човек! ножът-с 20 см. острие. няма какво да се доказва повече.
по една случайност момчетата се оказаха близки на мои приятели...и, вярвайки на приятелите си, склонна съм да приема, че наистина са били ведри и свестни хора. васил нито е пиел, нито е пушел...
...както е известно, АТАКАТА Е НАЙ-ДОБРАТА ЗАщИТА. адвокатите на убиецът имат най-правилната тактика. от там нататък, смятайте кой как може да манипулира. вече част от хората са почти спечелени...[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Да го наградят с орден Стара Планина...
Автор: graphic   
Дата:   24-04-09 12:21

Тъпото е, че с това нашенско правосъдие ще ни върнат във времената когато всичко е било "Око за око, зъб за зъб" [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Да го наградят с орден Стара Планина...
Автор: мара   
Дата:   24-04-09 12:23

график, и тва няма да стане...за тая работа се искат топки. повечето хора се попикават от страх даже пред щефа си...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.