Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Кифлички или фешънки?!
Автор: Amigo   
Дата:   16-04-09 11:41

Училищни войни - ”кифлички” срещу ”фешънки”
16 април 2009 / News.dir.bg


Агресивни момичешки групи се борят за надмощие в училищата, като нерядко стълкновенията помежду им прерастват в юмручни схватки.
За подобна тенденция предупреди вчера директорът на Центъра за възстановяване, консултиране и психотерапия към Фондация „Асоциация Анимус” Мария Чомарова, цитирана от "Новинар".
Най-разпространени сред тийнейджърките са бандите на „кифличките”, „фешънките”, „емо”-тата, „рапърите”, „пънкарите” и „готиците”. Подобни групи има дори сред децата на 12 години, предупреждава Чомарова.
„Кифличките” обикновено са най-хубавите момичета в училището и класа, които парадират с външния си вид. Те често влизат в сблъсъци в "фешънките", които пък са от заможни семейства, за които модните дрехи и поддържаният външен вид се превръщат в мания.
Между групите се стига до конфликти по най-дребни поводи - защото е засегната честта на момичето, лидер на групата, или защото просто останалите съученички са от друг квартал, обяснява Чомарова.
Според нея обаче, двете най-опасни групи са „емо"-тата и „готиците”. Децата, които се увличат по стила "емо", спазват правилото да опитат самоубийство, ако се разделят с приятеля си. Това просто е въпрос на чест, обяснява Чомарова. „Готиците” пък са убедени, че тяхната най-голяма любов е смъртта и да умреш е най-интересното нещо на света.
В последно време членовете на бандите стават все по-агресивни, споровете се решават първо със сила, коментира и психологът Иван Игов. Тази агресия обаче не може да се спре с по-строги мерки или повече наказания в училище, категорични са той и колегите му. Те са против новия закон за средното образование, който предвижда само наказания за „непослушните деца”.
Женският бой може да се нарече хит сред подрастващите във Варна, като броят на хулиганските прояви сред момичетата се е увеличил многократно през последните две години, съобщиха вчера местната служба за борба с противообществените прояви на малолетни и непълнолетни.

[smilie8] [smilie8]

Появиха се момичешки банди
15 април 2009 / News.dir.bg


Ако доскоро изразът "малолетни престъпници" се асоциираше само с момчета от проблемни семейства, сега нещата са коренно различни.
Оказва се, че момичетата могат да бъдат не по-малко жестоки, хладнокръвни и изобретателни в измисляне и осъществяване на кражби, грабежи и побои. При това момичета от нормални семейства, които не са лишавани от нищо, пише "Труд". Това показва отчетът на местната комисия за борба с противообществените прояви на малолетните и непълнолетните, изготвен съвместно с Детска педагогическа стая (ДПС).
Миналата година броят на водените на отчет момичета се е увеличил двойно в сравнение с 2007-ма. Общо 286 са децата, водени на отчет в ДПС миналата година. През 2007-ма те са били 236. Броят на непълнолетните момичета от 22 през 2007-ма вече е 47. Провиненията им са кражби, побои, тормоз над по-малки деца или съученички. Правят го най-често за пари или заради някое момче, обяснява секретарят на комисията Десислава Василева.
Кражбата традиционно е водещото престъпление и миналата година. Статистиката обаче отчита своеобразен бум и в противозаконното отнемане на автомобил - 93 случая в статистиката на ДПС.
[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Кифлички или фешънки?!
Автор: vinse   
Дата:   16-04-09 11:43

Кифли които се правят на кроасани... тея най-много ги мразя [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кифлички или фешънки?!
Автор: blr2   
Дата:   16-04-09 12:22

Мдааа, кифлички-мифлички

Отговори на това съобщение
 Re: Кифлички или фешънки?!
Автор: TNT   
Дата:   16-04-09 12:26

[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Кифлички или фешънки?!
Автор: exile   
Дата:   16-04-09 12:27

на тоя "журналист" освен някой да му завре някоя кифла някъде...

Отговори на това съобщение
 Re: Кифлички или фешънки?!
Автор: Amigo   
Дата:   16-04-09 12:28

мдааа... [smilie8] [smilie8] кифлички, а?![cool] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Кифлички или фешънки?!
Автор: Amigo   
Дата:   16-04-09 12:30

онзи ден при мен беше на преглед една учителка от столична гимназия [smilie8] какви ми ги разправяше за учениците - жената беше в тотален стрес от тях, правете си изводите [cool]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sashky   
Дата:   16-04-09 12:35

Хаххахах.
Докато аз бях ученик, момичетата се биеха заради мен [smilie19]
Ама не се е стигало до нищо сериозно, защото имах сили за всички ! [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   16-04-09 12:36

sashky написа:

> Хаххахах.
> Докато аз бях ученик, момичетата се биеха заради мен [smilie19]
>
> Ама не се е стигало до нищо сериозно, защото имах сили за
> всички ! [smilie18] [smilie18] [smilie18]



[smilie24] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   16-04-09 12:39

аз ако трябва да ти изброявам всички учители, от които съм бил в тотален стрес има да ти разправям цял ден.
тея пасти сме ги яли.
и между другото мен учителите главно с добро ме помнят... особено този до 8 клас...

"Според нея обаче, двете най-опасни групи са „емо"-тата и „готиците”. Децата, които се увличат по стила "емо", спазват правилото да опитат самоубийство, ако се разделят с приятеля си. Това просто е въпрос на чест, обяснява Чомарова. „Готиците” пък са убедени, че тяхната най-голяма любов е смъртта и да умреш е най-интересното нещо на света. "

А този завършен полуидиот, който се е писал журналист, да иде на един опреснителен курс по ветроходство, да си напави един моряшки възел около шията и един около произволен камък с m>40кг, да се опита с нефелните си ръчички да избута въпросния камък от произволна морска скала и да сложи край на мъките си, докато готическото възмездие, което от векове набира сили в мрачните гори на Финландия не отправи своето проклятие към него, под формата на 150 килограмов мургав любител на мъжка плът.


Малко съм набрал на журналистите, основната причина е, че скоро четох вестник труд и 168 часа. Груба, груба грешка, уважаеми зрители.



Публикацията е редактирана (16-04-09 12:45)

Отговори на това съобщение
 Re: Кифлички или фешънки?!
Автор: НАСОО   
Дата:   16-04-09 12:40

[smilie8] [smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Кифлички или фешънки?!
Автор: cocoon   
Дата:   16-04-09 12:40

Ами аз бях до миналата година в училище така че ми е още прясно [smile] много е сериозно положението [smile] btw и мен щяха да ме бият веднъж, защото седнах на чужд чин [smilie5] не подценявайте децата - те са най-жестоки

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   16-04-09 12:42

а положението че е сериозно - сериозно е [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Кифлички или фешънки?!
Автор: martellus   
Дата:   16-04-09 13:12

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кифлички или фешънки?!
Автор: ejko   
Дата:   16-04-09 13:34

Първото известно емо в история:

https://photo-forum.net/static/forum/2009-04/ipai9437.JPG
http://images2.wikia.nocookie.net/uncyclopedia/images/d/de/Originalmoadolf.jpg


https://photo-forum.net/static/forum/2009-04/lbmh2244.JPG
http://images2.wikia.nocookie.net/uncyclopedia/images/a/a2/Emohitler.jpg




Публикацията е редактирана (16-04-09 13:37)

Отговори на това съобщение
 Re: Кифлички или фешънки?!
Автор: TNT   
Дата:   16-04-09 13:35

не се виждат картинките [smilie8]
Вземи адреса от предварителния преглед. Дължината не му аресва на Клубъ

Отговори на това съобщение
 Re: Кифлички или фешънки?!
Автор: cocoon   
Дата:   16-04-09 13:40

[smilie24] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Кифлички или фешънки?!
Автор: ejko   
Дата:   16-04-09 13:45

а тея няма ли ги сред женските банди:
https://photo-forum.net/static/forum/2009-04/imkz1806.JPG
http://www.bbclothing.co.uk/extendedpics/by111585024015_b.jpg

https://photo-forum.net/static/forum/2009-04/sskt9707.JPG
http://4.bp.blogspot.com/_Bv2JCUhRdUE/SLpsFQPKeoI/AAAAAAAAAwE/SoVeQEF1O3M/s400/thecasuals.jpg




Публикацията е редактирана (16-04-09 13:49)

Отговори на това съобщение
 Re: Кифлички или фешънки?!
Автор: exile   
Дата:   16-04-09 13:46

https://photo-forum.net/static/forum/2009-04/zkym6506.JPG
http://paxholley.files.wordpress.com/2007/12/ninja_day1.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: Кифлички или фешънки?!
Автор: NeDDRaG   
Дата:   16-04-09 13:57

- Извинете, кифли, мифли имате ли?
- Имаме.
- Дайте ми две кифли и три мифли.

[smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кифлички или фешънки?!
Автор: IvoZafirov   
Дата:   16-04-09 15:30

Абе така е. Като не играе тоягата как си требва само за глупости ще мислят.

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Кифлички или фешънки?!
Автор: sashky   
Дата:   16-04-09 15:42

Проблемът е, че никой не ги бие в къщи и те си наваксват в училище и по улиците [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   16-04-09 15:46

sashky написа:

> Хаххахах.
> Докато аз бях ученик, момичетата се биеха заради мен [smilie19]
>
> Ама не се е стигало до нищо сериозно, защото имах сили за
> всички ! [smilie18] [smilie18] [smilie18]


както е старата поговорка: куче което лае не хапе [smilie18]
[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кифлички или фешънки?!
Автор: Todd   
Дата:   16-04-09 15:47

[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] Кърпел требе !!!!!

И по-често !!!!


Отговори на това съобщение
 Re: Кифлички или фешънки?!
Автор: Vanessa_atalanta   
Дата:   16-04-09 20:10

Ами то да умреш наистина е много интересно...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.