Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 За селянията
Автор: LTG   
Дата:   14-04-09 10:43

Вчера, прибирам се към вкъщи и си ходя по тротоара на малка уличка между оградите и паркираните коли, качили по 2 колела на въпросния тротоар. И както си вървя дочувам, че наближава кола, която леко намалява и точно пред мен се паркира напречно на тротоара, като го прегражда напълно точно пред мен. Мерцедес някакъв - 10-15 годишен с леко затъмнени задни стъкла. Шофьора гаси двигателя и стои вътре няколко секунди. Тропнах му на прозореца, че дано се сети че нещо не е както трябва. След 2-3 сек. отваря вратата и отвъре се измъква полицай. му се Развиках му се, че не така не трябва да се паркира, още повече от полицай, минах на лафовете, че не е на село на ливадата, за да си зарязва таралясника как му дойде..
пича с абсолютно дебилско спокойствие, без да продума си заключи колата, пресече си улицата и се навря във входа на отсрещната сграда, все едно за него не съществувах...
пък аз се принудих да заобикалям смотания му таралясник...
Има нещо сбъркано в БГ...[smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: За селянията
Автор: ChiTsuJo   
Дата:   14-04-09 10:44

Има [smilie5] Едно ли? [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: За селянията
Автор: joro35   
Дата:   14-04-09 10:45

Ами за да си купи Мерцедес, смятай колко му е акъла... [smilie23] [smilie23] [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   14-04-09 10:45

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: За селянията
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   14-04-09 10:49

ЧЕРЕН ли беше МЕРЦЕДЕСА?

Отговори на това съобщение
 Re: За селянията
Автор: matataupa   
Дата:   14-04-09 10:52

Не виждам какъв е проблма[smilie8]

А на улцата ли да паркира?

Трябва да се съобразяваме с реалността- а тя е такава. Няма паркинг места- значи ще паркират по тротоарите, а пешеходците ще заобикалят- визирам закона за запазване на енергията- на теб ще ти е по- лесно да заобиколиш, отколкото една кола да го заобиколи[smilie24]

Бъдете толерантни бре, на никой не му е лесно, за да се хващаме за такива дреболии. Ако мислиш, че на него(шофьора) му е по удобно да спре на тротоара, отколкото на предназначено за паркиране място- грешиш. Хубаво, че той е бил по- разумен и не е захапал куката[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: За селянията
Автор: blr2   
Дата:   14-04-09 10:54

АСАВ!

Отговори на това съобщение
 Re: За селянията
Автор: LTG   
Дата:   14-04-09 10:54

Ама имаше си достатъчно място да я паркира както другите коли, но нали трябва да положи усилия за 2 маневри...
най-лесно е да навие на дясно волана и да я бодне напречно...

Отговори на това съобщение
 Re: За селянията
Автор: matataupa   
Дата:   14-04-09 10:57

ааа, това не знам. Има доста плахи шофьори, а и не беше зададено в задачата[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: За селянията
Автор: Todd   
Дата:   14-04-09 11:01

Ам чи милиционерите водят класацията по тъпотия !!! Ко се чудиш ???

Кратуните и ченгетата са едно тесто и всеки от тях обича да се прай на другият !!!

Чисто и просто - къпан милиционер !!!

Не бива да се впечатлявате - ко ти се наложи да срещнеш депутат тогава ще видиш за иде реч....

Мъка !!!

[smilie19]



Публикацията е редактирана (14-04-09 11:02)

Отговори на това съобщение
 Re: За селянията
Автор: IvoZafirov   
Дата:   14-04-09 11:05

Ми то България си е едно голямо село бе кво се чудиш! Селяния ще е разбира се. Българина си е селянин от класа.

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: За селянията
Автор: yonqo   
Дата:   14-04-09 11:10

Абе все се каня да счупя предния джам на някой такъв герой, ама се въздържам, щото, видиш ли ми се струва много "хард". Някой ден обаче ще ми кипне и ще има "агресивли, комплексли" и хвърчащи джамове и камъни по някоя тясна уличка в Лозенец. То не се трае вече...

Отговори на това съобщение
 Re: За селянията
Автор: ChiTsuJo   
Дата:   14-04-09 11:10

Докато не бях в БГ за 1 седмица са ми откраднали странично огледало от колата, а като си пристигнах такси номер 266 от ОК Супертранс се опита да ме олющи сума за маршрута от летището [smilie23] [smilie23] [smilie23]



Публикацията е редактирана (14-04-09 11:11)

Отговори на това съобщение
 Re: За селянията
Автор: matataupa   
Дата:   14-04-09 11:11

[smilie8]

това с камъните е почти библейско[smilie24]

я не се излагайте[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: За селянията
Автор: JesusChristSuperStar   
Дата:   14-04-09 11:16

..случва ми се прекалено често да обикалям или да спирам далеч, само и само да не преча и да не причинявам дискомфорт на околните, ам май сме 1-2% тея тъпундери, кат мен.

...

оня ден един колега ме вози, приближаваме пешеходна пътека и моя човек вижда ено пъпчиво студентче, че се кани да пресича. Нашия естествено щеше да го сгази ама не спря.
Викам - що не спря на човека бе? А нашия вика - ми не ми се спираше бе [ezik] [smilie18] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: За селянията
Автор: slivenski   
Дата:   14-04-09 11:20

БГ е единствената територия в света, където колите зад теб ти свирят, че спираш на стоп, не завиваш на червено, даваш път на пешеходец, караш с 60 км/ч в града, намаляваш скоростта, когато наближиш нерегулирано кръстовище и т. н. [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: За селянията
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   14-04-09 11:21

Не е единствената.

Отговори на това съобщение
 Re: За селянията
Автор: matataupa   
Дата:   14-04-09 11:22

Аре ся, подкарахте я Троянската война заради такава дреболия.

Познато. От Мухата слон. И то някаква Австралийска муха, която изобщо никога не е чувала за слон.

А помните ли как Петков пика във Фонтана[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: За селянията
Автор: matataupa   
Дата:   14-04-09 11:22

Не е единствената, бре[smilie8]

ма как повтаряааааам[smilie8] [smilie22]



Публикацията е редактирана (14-04-09 11:24)

Отговори на това съобщение
 Re: За селянията
Автор: slivenski   
Дата:   14-04-09 11:24

Е, може и да не е единствената... Сигурно има и други... На изток от Анкара... [smilie21] [smilie21] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За селянията
Автор: lucky_lychano   
Дата:   14-04-09 11:25

Защо селяния за вас е нещо лошо и обидно?
Отидете на село да видите чистота,възпитание и отношение към хората.
Точно селяните трябва да научат "гражданчетата" на обноски и уважение към другите!

Отговори на това съобщение
 Re: За селянията
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   14-04-09 11:25

Там е живото!

Отговори на това съобщение
 Re: За селянията
Автор: matataupa   
Дата:   14-04-09 11:25

Драганов, не си ли гладен, че ми взимаш думите от устата, м[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: За селянията
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   14-04-09 11:28

Кога не съм гладен легам и чекам да ми мине!

Отговори на това съобщение
 Re: За селянията
Автор: IvoZafirov   
Дата:   14-04-09 11:48

Нека всичкото селянин у софията да дойда та да се прочисти малко провинцията щото на мен на теферич ми се живее и искам спокойствие там. Пък нека им е гадно на селянЕте в софията.

ПП:Лъки, селянин е състояние на духа. Това е като педераста.

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.