Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Кризисен щаб ???
Автор: Vinsent   
Дата:   10-04-09 10:34

Много интересно решение! [smilie11]

В нашия и съседните квартали много-много от отдавна не е било толкова чисто. Това откакто не чисти вълка.
И за какво тогава е този кризисен щаб? [smilie11]

Интересно какво ви е впечатлението от вашите квартали!


Отговори на това съобщение
 Re: Кризисен щаб ???
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   10-04-09 10:35

В Студентски и Хладилника не е така. ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Кризисен щаб ???
Автор: slivenski   
Дата:   10-04-09 10:40

В нашия квартал не чистиха само два дни... Като спря да чисти Новера, на третия ден започнаха някакви други. [smilie21]

Говоря за кофите за боклук. Иначе общият фон мръсотия покрай блоковете и по зелените площи се запази, но това е заради човешкия субстрат, който продължава да изхвърля отпадъчни строителни материали, всевъзможни стари мебелировки, празни бутилки, фасове и презервативи през прозорците и балконите... [smilie23] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Кризисен щаб ???
Автор: ejko   
Дата:   10-04-09 10:44

В интерес на истината тук (Красно Село- частта към Бул. България) е по чисто от друг път, но според мен е не само заради фирмата, а и защото миналата събота и неделя чистихме около блоковете. Сега тази неделя пак ще чистим. Принципно чисто не може да стане за два дни, но фирмата ако си върши работа регуларно и ако почистят прахта от улиците- ще се ядва. Иначе околоблоковите пространства ние си ги правим мръсни и колкото и да ги чистят, от нас си зависи.
А кризисният щаб- ако дават повече кинти за чистене си е ОК. Ако не правят глупости и т.н. всичко е наред. Все пак трябва да признаем, че колкото и да е по-чисто от друг път, от обективна гледна точка си е екстремно мръсно.

Отговори на това съобщение
 Re: Кризисен щаб ???
Автор: slivenski   
Дата:   10-04-09 10:48

Другото, което ми направи впечатление е, че преди чистеха около 8-9 часа сутринта, когато всички излизат за работа и ставаха задръствания.

Сега чистят или рано сутринта - около 5-6 часа, или късно вечер - около 22-23, както си е по цял свят в нормалните държави. [smilie24] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Кризисен щаб ???
Автор: Todd   
Дата:   10-04-09 10:49

Краставици на търкалета - но и софиянци са като останалите 99% от българското население - офци !!!

Всъщност столицата е представителна извадка ...

Сигурно утре ще им пуснат газ нещо да та им организират спасяване !!!

Ашколсун на тъпотията българска ....


[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Кризисен щаб ???
Автор: ejko   
Дата:   10-04-09 10:51

те ако не ни пуснат, ние сами ще си пуснем:)))

Отговори на това съобщение
 Re: Кризисен щаб ???
Автор: d256h   
Дата:   10-04-09 10:52

И аз съм в кв.Красно село, но боклука не знам защо винаги препълва кофите и кучетата разкъсват и разнасят пликовете...
Иначе боклукджийския камион е точен, винаги в 6.00 идва и изпразва контейнерите..
Явно не достигат контейнери..

Отговори на това съобщение
 Re: Кризисен щаб ???
Автор: Lalinda   
Дата:   10-04-09 10:52

Радвам се, че най-сетне споменаха и квартали като Дружба, Студентски град и Мусагеница.

Впрочем, последните две седмици се обаждах три пъти на горещия телефон на общината, 987 55 55, относно НЕРЕГЛАМЕНТИРАНЕТО СМЕТИЩЕ, КОЕТО СЕ ПОЯВИ ДО БЛОКА НИ.

Дано из центъра се сетят, че и в крайните квартали живеят ХОРА. Нали си представяте колко такса смет се събира в квартал като Дружба, в който само избирателите са над 50 000, по списък, да не говорим за придошлите и нерегистрирани жители на други градове?

Снощи минах по Хр. Смирненски и Дж. Баучър нагоре до Японския - по улиците и дворовете е чисто, но контейнерите са в същото състояние като и тези в Дружба (примерно). Проблемът в крайните квартали обаче е и че контейнерите хем не достигат - при разчет един контейнер на вход с двайсетина и повече апартамента, реалното състояние е контейнер на блок с шест до осем входа, тоест над 1000 души на контейнер, докато из централните квартали е контейнер на къща-две дори!

Освен това, в крайните квартали контейнерите са поставени в масиви от шест до десет - при нас един до друг са осем за ДЕСЕТ БЛОКА! - и можете да си представите какво се случва още на втория ден след изпразването... ЗВЪНЯ НА ГОРЕЩИЯ ТЕЛЕФОН, ИДВАТ И ГИ СЪБИРАТ, ПОСЛЕ ПЕТ ДНИ ПАК НЕ ГИ СЪБИРАТ... Дали, мислите, е комфортно да се живее така? С телефон в ръка? Освен това, на тези, които не телефонират, явно изобщо не им го събират!

Четох, че Новера щяла да смени 80 000 контейнера за цяла София. Ако допуснем, че в София има 1.6 млн. жители, просто за удобство в сметките, ще видите, че това са по 20 души на контейнер, но в крайните квартали са по 1000 на контейнер!

Е, няма ли нужда от по-добра организация, или писането по форуми, мислите, ще помогне?

Депозирала съм доста пространен доклад при кмета относно самовъзникващите около тези редици кофи бунища, да видим какво ще ми отговорят... Тъй като възникват по детски площадки и зелени площи, естествено, наистина има опасност за здравето на децата, пък и не само, нали носят заразата и у вас?

Зарежете за малко подписките за спасяването на разни далечни плажове и върхове, където ще се спасявате от боклуците в краката си, поогледайте се малко.

Отговори на това съобщение
 Re: Кризисен щаб ???
Автор: feliz   
Дата:   10-04-09 10:58

В Стрелбище е чисто [smilie24] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Кризисен щаб ???
Автор: ejko   
Дата:   10-04-09 11:04

е стрелбище е ясно- там където има място за паднал боклук и построяват кооперация:)))

Отговори на това съобщение
 Re: Кризисен щаб ???
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   10-04-09 11:05

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кризисен щаб ???
Автор: feliz   
Дата:   10-04-09 11:06

е не е баш така [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кризисен щаб ???
Автор: godmoney   
Дата:   10-04-09 12:16

София братче - центърът на планетата,
София братче - центърът на просветата!

http://img300.imageshack.us/img300/2365/img5795.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: Кризисен щаб ???
Автор: PuertoVaras   
Дата:   10-04-09 13:45

Няма криза с почистването в София.
Чистотата (мръсотията) е на същото ниво, каквото си беше и преди.
Не е станало по-чисто
не е станало по-мръсно.

Дори след този тежък удър от отказа на Новера да чисти в 14 от 19те района на София,
ситуацията е нормализирана.

БСП са мародери.

Живея в Гео Милев, работя в Лозенец

Отговори на това съобщение
 Re: Кризисен щаб ???
Автор: blr2   
Дата:   10-04-09 13:59

Лалинда.
Как така интелектуалец като теб, със заплата от над 2000 екю живее в някаква панелка с хуманоидите? Разочарован съм.
Друг път като минаваш през наш'та махала обаждай се да пием по бира.

Отговори на това съобщение
 Re: Кризисен щаб ???
Автор: black_swans   
Дата:   10-04-09 14:29

Ежко, ние сме комшулук, значи [smile] Мини някоя вечер към градинката с кафенето на 20-та поликлиника, на "ген.Стефан Тошев", бивша "Дойран", да жулнем по бира. Докато още я има де, градинката...

Малко се поизчисти - едно, че събраха боклука, второ и ние чистим (редовно), но мръсотията от прахоляк, цимент и туфи засъхнала кал, съчетано с разбити тротоари и зверски дупки - както по твърдата настилка, така и в разораните бивши градинки, е направо смазваща.

Отговори на това съобщение
 Re: Кризисен щаб ???
Автор: godmoney   
Дата:   10-04-09 16:38

тва с кризисните ситуации е ебати простотията, и армията щели да мобилизират, ако трябвало
много се дразня като идват избори, все такива глупости се измислят

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   10-04-09 16:40

И кое по-точно от армията ще мобилизират? Теа у ред ли са въобще?

Отговори на това съобщение
 Re: Кризисен щаб ???
Автор: godmoney   
Дата:   10-04-09 16:46

министъра на отбраната каза, че били "в готовност"...а преди 4 години като имаше наводнения войниците цъкаха белот в казармите

Отговори на това съобщение
 Re: Кризисен щаб ???
Автор: ejko   
Дата:   10-04-09 16:58

black_swans няма грижи, щом е за айляк, няма как да не съм навит. Аз съм съвсем наблизо до тая градинка...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.