Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Айде на Вицовете ...
Автор: PeterPAN   
Дата:   09-03-09 17:48

Бьорн Страустрап, един от разработчиците на С++:
Винаги съм мечтал компютъра да стане толкова лесен за работа, колкото телефона.

Доживях мечтите ми да се сбъднат.
Вече не мога да се оправя с всички функции на мобилния си телефон..

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Вицовете ...
Автор: kkkolelo   
Дата:   09-03-09 18:07

Пътували в едно купе на влака българин и руснак (вица е поне 30 год). Българина дремел, приспиван от монотонния шум на влака, но руснака не го оставял да заспи с въпроси от типа "знаеш ли какво е това" и прим. свиркал с уста разни тонове ... и после отговарял (в случая): това са междукосмически сигнали и т.н. ...
След 1/2 часов тормоз нашия се разсънил и се загледал през прозореца и ооо ... гледа руснака се унася и заспива ... О мамицата ти ... хванал и го раздрусал с въпроса "знаеш ли какво е това" и онзи любознателно: Кое? Нашия му отговаря с разкривено (описващо осморка) движение на джуките си ... [smilie11] Не ... Ами това е на баба ти путката на велосипед, като се връща от колхоза [smilie5] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Вицовете ...
Автор: moongirl   
Дата:   09-03-09 18:26

Полицай спира лек автомобил - Москвич. Отива до шофьора и му казва:
- 50 лв глоба!!!
- За какво господин полицай? Не съм извършил никакво нарушение!?
- Давай 50 лв и не се обяснявай!!
- Съжалявам господин полицай....
- Добре тогава. Ще ти задам един въпрос и ако не отговориш правилно те глобявам 50 лв!
- Добре господин полицай!
- Караш през нощта! Виждаш, че към теб приближават два светнати фара! Какво е това??
- Ами някоя лека кола господин полицай!
Полицаят го изплющял зад врата и му казал:
- Мазда!! Уточнявай се!!
- Ама моля Ви се господин полицай, не беше честно!
- Добре, ще ти задам още един въпрос. Караш нощно време и виждаш че към теб се задава един светещ фар! Какво е това?
- Ами мотор господин полицай!
Полицаят отново го изплющял зад врата и му казал:
- Кавазаки!! Нали ти казах да се уточняваш! давай 50 лв.
- Ама моля Ви се господин полицай! Нека аз да ви задам един въпрос и ако ми отговорите правилно ще Ви дам 200 лв. Ако не, ще ме пуснете!
- Добре! - съгласил се полицаят!
- Вървите си по улицата господин полицай, и виждате, че срещу вас върви една жена. Със страхотно тяло, много дълги крака, с огромни гърди и голямо деколте - половината и сиси изкочили навън.Каква е тази жена господин полицай??
- Ами някой мръсна ***** ще да е!
- Ама уточнявайте се господин полицай - майка Ви, жена Ви, дъщеря Ви...



Публикацията е редактирана (09-03-09 18:27)

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Вицовете ...
Автор: OGIMAG   
Дата:   09-03-09 19:33

Един човек отишъл на почивка в Китай. След като се върнал приятел го помолил да му покаже фокус - нали Китай е родината на фокусите. Но той не знаел. След дълги молби се съгласил.
Накарал приятеля си да си събуе гащите и да се наведе. Ще не ще, приятеля се съгласил на свой ред. Заставайки отзад първият го попитал:
- Чувстваш ли палеца ми в гъза си?
- Да.
- Погледни, ето ми ги ръцете и двете.

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Вицовете ...
Автор: gogo   
Дата:   09-03-09 21:31

арменец-миньор

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Вицовете ...
Автор: OGIMAG   
Дата:   09-03-09 21:47

Гого- ще глобяваме за стари вицове по една [beer] [smilie21] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Вицовете ...
Автор: riddick   
Дата:   09-03-09 22:52

Уеуееее[smilie10] ...[smilie10] ...[smilie10] [smilie10] [smilie10]

Тея теми не ги бях отварял... Добре че съм на [beer] иначе сигурно щях да дайлвам 112 вече.

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Вицовете ...
Автор: El_Fuego   
Дата:   09-03-09 23:02

Виц:

Един йога се удушил в гъза си.

Край на вица.

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Вицовете ...
Автор: fundamental   
Дата:   09-03-09 23:23

В централния софииски затвор карат нов затворник.Той е много як и имал много татоировки.Веднъж под душа един затворник го заговорил:
-Абе пич кажи какво означават тези татуировки на левата ръка-Б, на десната-Т, а на гърдите-К?
-Еми с левата ръка крадем за батко, с десната за татко а каквото ми се откъсне от сърцето-за кака.
-Хубаво ами на ташака ти що пише БТК?
-Абе ти не гледаш ли реклами? БТК-за тебе е!

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Вицовете ...
Автор: mladenov   
Дата:   10-03-09 06:41

Една жена отива на доктор с оплаквания за появили се болки в корема.Докторът я погледнал-жената изглежда в отлично здраве.Попитал я за дневният и режим.Тя започнала да разказва:
"Ами сутрин ставам в 6 часа и в 6:15 започвяам денят си с едночасово бягане.В 7:15 се прибирам и закусвам.После се изкъпвам и обикновно към 8:15 ходя до тоалетната по голяма нужда..." Докторът я прекъснал:"Добре,добре,съблечете се да ви прегледам"
Преглежда я и открива причината за болките:"Госпожице,имате глисти,ще трябва да ви оперираме"
Глистите чули това и се паникьосали.Единият казал:Аз ще се скрия зад сърцето и няма да ме видят"
Другият казал:"Аз ще се скрия зад бъбрека и може да не ме видят"
А третият казал:"Не знам за вас момчета,ама аз утре хващам лайното в 8:15 и изчезвам от тук"[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Вицовете ...
Автор: lumix   
Дата:   10-03-09 07:41

Барман се кара на един от сервитьорите:
- Ей, човече, престани най-после да изхвърляш пияните клиенти навън! Ти забрави ли, че работиш във вагон-ресторант?


Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Вицовете ...
Автор: stoyan_5   
Дата:   10-03-09 19:21

Пътувало си един чукча с влакът през тайгата и през цялото време си бръмкал на устните-бърл,бърл,бърл..........но в купето при него се качила една здрава мадама която след малко му казала.

-Ако още един път бръмнеш ще те изхвърля през прозореца.

Свил се чукчата в своят ъгъл и замрял без да шава и без да диша.

По едно време се свечерило и тъй като пътували в спален вагон мадамата взела да се саблича,а чукчата гледал опулен и само премигал на парцали.Като го видяла мадамата как се пули му рекла-Май ти се иска а.А чукчата само произнесал-Ъхъ и мадамата му рекла-Ами давай тогава кво чакаш и чукчата като почнал бърл,бърл,бърл,бърл..............................


Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Вицовете ...
Автор: OGIMAG   
Дата:   10-03-09 21:13

Един влиза в магазина за пойни птици и пита:
- Изви-и-и-нявъй-й-й-те, има-а-а-те ли гов-в-в-о-орящи п-п-п-п-а-а-п-пагали?
- Вън, вън, вън - изклещял продавачът - ще ми повредиш стоката!

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Вицовете ...
Автор: alsash   
Дата:   10-03-09 21:37

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Вицовете ...
Автор: baddimo   
Дата:   10-03-09 21:39

...Ееее Нека да е Ейзо, нека....!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Вицовете ...
Автор: moongirl   
Дата:   16-03-09 22:39

Ето ви един , разказан от първо лице , по Нова Тв преди малко:
Милко Калайджиев - станах рокаджия , щото ми казаха , че било модерно [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Това недоразумение...тая грешка на природата
[smilie10]



Публикацията е редактирана (16-03-09 22:41)

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Вицовете ...
Автор: C41   
Дата:   16-03-09 22:58

Влиза един в музикален магазин:
- Имате ли тънко черво от черна мишка за шеста струма за акустична китара?

!?! - Нямаме, но другата седмица ще получим.

След една седмица клиента се връща и пак пита:

- Получихре ли тънко черво от черна мишка за шеста струма за акустична китара?

Продавача невярващ на случвашото се отговаря:
Няма, но ги чакаме в сряда.

В сряда невярващия продавач, посреща същия клиент, който пита:

- Получихте ли тънко черво от черна мишка за шеста струма за акустична китара?

- Не, но получихме срамни устни от бяла мечка за устна хармоника...
[beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Вицовете ...
Автор: todim   
Дата:   17-03-09 16:59

Едно момче попитало баща си:
- Тате какво е политика?
Бащата му отвърнал:
- Виж сега тате, аз нося парите в къщи, значи аз съм правителството. Майка ти казва какво да правим с парите, значи тя е ръковотството. Прислужницата изпълнява задачите на майка ти, значи тя е работническата класа. Ти си този, за който отиват парите, значи ти си народът, а малкото ти братче е бъдещето.
Една нощ момчето се събужда и вижда, че братчето му си е напълнило памперса и отива в спалнята на родителите си да събуди майка си да го преобуе, но вижда, че баща му го няма. Тогава отива в стаята на прислужничката и вижда баща си да спи до нея.
На сутринта той казва на баща си:
- Тате, разбрах какво е политика! Докато правителството се е*ава с работническата класа, ръководството спи, на народа никой не му обръща внимание, а бъдещето е осрано отвсякъде.

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Вицовете ...
Автор: white   
Дата:   18-03-09 22:27

- Здравейте госпожице, искате ли да излезем заедно някъде? Можем да отидем на боулинг, после на ресторант, а след това на джакузи?
- Искам!
- А как се казвате?
- Ганка!
- Хмм... Значи така, Ганке... програмата малко се променя: разходка, шкембе-чорба, душ!



Публикацията е редактирана (18-03-09 22:28)

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Вицовете ...
Автор: PeterPAN   
Дата:   19-03-09 09:26

Чукча се вози на такси в Москва. Кара го таксиметърджията до адреса и на брояча пише 4 рубли. Чукча дава две рубли и тръгва да слиза от колата.
- Ей чакай малко бе - извикал след него шофьорът - Защо ми даваш 2 рубли, а не 4?
- А ти какво, не пътува ли и ти с мене?

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Вицовете ...
Автор: white   
Дата:   19-03-09 14:34

Един работник много добре си вършел работата. Един ден шефът му казъл, че се справя отлично, но в главата прилича на гъз и го уволнил. Разстроен мъжът се запътил към дома. Жена му го посрещнала с думите:
- Мъжо, много добър си във всичко, но в главата приличаш на гъз.
Човекът нямало повече какво да губи и решил са се самоубие. Отишъл на един мост и тъкмо си подал главата да скача и чул:
- Абе, недей сра тук! Долу има работници...


Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Вицовете ...
Автор: Императорът.   
Дата:   19-03-09 15:13

След автомобилна катастрофа някакъв съсел се свестява бавно и пита мъчително надвесеният над него бял силует:
- Ъммм... кво станало с мене?
- Компир, ти караше баварецът с 278 километра в час, изхвърча от пътят и се омаза в един орех - чува гръмовно басов-отговор.
- Докторе... отде ми знаеш името, бе? И що воланът е още в ръцете ми?
- Аз не съм ти никакъв доктор - казват ми Петър. И това не е кормило, а арфа...



Бялов, никогаш не съм чувал офисът така да кънти от кикот, какъвто предизвика твоят последен виц, драги приятелю... [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Вицовете ...
Автор: skalpel   
Дата:   10-04-09 18:05

Варна, Цветния квартал.
Прибира се съпругата от работа и минавайки покрай гаража, какво да види: мъжът й под колата, по къси гащи, нещо ремонтира, а оная му работа на вън. Навела се тя, поприбрала му малко такъмите, че съседките само това чакат, и се качила. Звъннала на вратата - отваря й мъжът й. Смутила се, отишла да си върши домакинската работа. След минута, на вратата се звъни на пожар. Мъжът й отваря, тя наднича и вижда грамаден мъж, по къси гащи и омазнен, с кървяща рана на челото.
- Пешо, ибати ку*вите у вашия квартал, като ма хвана за пакета, гледай ко са направих в дифeрeнциала


Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Вицовете ...
Автор: PeterPAN   
Дата:   11-04-09 07:56

При доктора идва пациент. Носът му е разбит, а под окото има огромна синина.
Докторът - иронично:
- Вие май сте любител на алкохола?
Пациентът - твърдо:
- Обиждате ме, докторе! Аз съм професионалист!

Отговори на това съобщение
 Re: Айде на Вицовете ...
Автор: carl_cox   
Дата:   11-04-09 09:03

Две зайчета много се обичали и най-накрая решили да си имат малки зайчета. Опитвали те няколко седмици… Минала цяла година но уви нищо неставало. Най-накрая решили да отидат на доктор и да видят дали той може да им помогне с проблема. Отиват при доктора, влизат в кабинета и му казват:
-Докторе, отдавна сме заедно, много се обичаме и искаме да си имаме малки зайчета. Вече цяла година опитваме ама нищо не се получава. Можете ли да ни помогнете с нещо?
Доктора:
-Момчета, как я мислите вие тая работа?


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.