Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 18 септември 2008 – на косъм от глобален финансов колапс?
Автор: kkkolelo   
Дата:   12-02-09 12:38

Това щеше да бъде краят на нашата икономическа и политическа система в настоящия й вид“, коментира ...

Отговори на това съобщение
 Re: 18 септември 2008 – на косъм от глобален финансов колапс?
Автор: ukk   
Дата:   12-02-09 14:59

така е! точно си празнувах рождения ден, пийвайки и веселейки се с приятели и някъде към 21:30 ми звъни джисиема - от федералния резерв - така и така днес (18.09) щял да бъде паметен ден. Викам той вече Е паметен, от 33 години насам е все паметен, а те - не бе, по-паметен! а аз - кво искате бе момчета? а те - пий едно за здравето на Американската икономика, ама БЪРЗО, че отива на зле! А аз - само при едно условие - да спрете да наливате пари в нея и да вземете да си налеете по едно, да се успокоите малко. А те - готово! Ей са ше им резнем сметките на сички, може да им подейства отрезвително. И тъй - казахме си наздраве, спасихме света и си допразнувахме с каквото беше останало от кинтите [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: 18 септември 2008 – на косъм от глобален финансов колапс?
Автор: ejko   
Дата:   12-02-09 15:03

Еййййй това ти ли беше!
Аз си спомням тогава бачкам си пред компа и идва супервайзерчето и ми казва, така и така, ето ти тоя номер, звъниш на един големец, че сме го закъсали, точно в твоя ресор. Големецът ще ти каже какво да правиш, за да оправим нещата. Звъня аз, а отсреща един празнува рожден ден...., та така....! Опраихме се де..., за сега. Ако закъсаме пак да пием по едно, а?

Отговори на това съобщение
 Re: 18 септември 2008 – на косъм от глобален финансов колапс?
Автор: ukk   
Дата:   12-02-09 15:29

Ежко, [beer] [beer] [beer] бате [smilie5]
Виждаш как е - само се обаждаш и пием [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 18 септември 2008 – на косъм от глобален финансов колапс?
Автор: nik1   
Дата:   12-02-09 15:39

ejko и ukk , като бяхте на зор ми счупихте телефона, а сега една бира ви се досвидя
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 18 септември 2008 – на косъм от глобален финансов колапс?
Автор: Todd   
Дата:   12-02-09 15:45

Голям праз ..... да мрат .Мойте 100 лева нема да се загубят а и ще ги прежаля....

[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: 18 септември 2008 – на косъм от глобален финансов колапс?
Автор: Lalinda   
Дата:   12-02-09 15:45

Случайно или не тъкмо на въпросната дата след едномесечно проучване, както си му е редът, ни отпуснаха кредит.

На другия ден, беше петък, все още нямаше кой знае каква информация отвън, но в понеделника у нас вече се тръбеше, при това за пръв път, че има криза!

Решихме, че точно ние сме сринали системата... Любопитно ми е дали някой от вас е получил кредит след 20 септември?

Дали пък у нас не знаели наистина нищо за това, което става навън?


Отговори на това съобщение
 Re: 18 септември 2008 – на косъм от глобален финансов колапс?
Автор: PolarBear   
Дата:   12-02-09 17:21

Аз.

Отговори на това съобщение
 Re: 18 септември 2008 – на косъм от глобален финансов колапс?
Автор: HSGeorgiev   
Дата:   12-02-09 17:26

[smilie10] Lalinda, ами не те ли е срам - така да сринете световната икономика... тц, тц, тц...

Отговори на това съобщение
 Re: 18 септември 2008 – на косъм от глобален финансов колапс?
Автор: kkkolelo   
Дата:   12-02-09 17:33

Както е казал народния гений "Ние от малко не сме бедни" или "Общата болка не е болка" [smilie5] [smilie18]

https://photo-forum.net/joro/emoticons/trink30.gif

Отговори на това съобщение
 Re: 18 септември 2008 – на косъм от глобален финансов колапс?
Автор: Gruyu   
Дата:   12-02-09 17:34

и аз изтеглих в началото на ноември от ДСК, единствена тя даваше ипотечни

Отговори на това съобщение
 Re: 18 септември 2008 – на косъм от глобален финансов колапс?
Автор: kkkolelo   
Дата:   12-02-09 18:06

95-96 строях и заема ми беше от ДСК (взет при лихвa ~77% и курс на $ 65-70 лв), която работеше на т.н годишен анюинитет- твърда месечна вноска според лихвения % в началото на годината и натрупаното се прехвърля в следващите години. И добре че беше така, защото към м. 10.1996 лихв % стана 300, заплатите не се корегират веднага и при друга банка на втория месец ти взимат жилището, ако не изплащаш.... И февр. 1997 при курс $ 2400 лв продадох $200 и си погасих остатъка от заема ... тъй че при определени обстоятелства може и да се кяри, като имаш заеми ... по добре да не става ...


Отговори на това съобщение
 Re: 18 септември 2008 – на косъм от глобален финансов колапс?
Автор: PolarBear   
Дата:   12-02-09 18:22

Много банки даваха ипотечни през ноември. Дават и сега.

Не както преди година, разбира се.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.