Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 не ме кефи
Автор: feliz   
Дата:   09-02-09 11:17

Имаше май тема по въпроса, но не я намирам.
Starbucks в България е BULshit [smilie8]

Говоря за първото им заведение с/у БСФС.
Кафето е ок, но обстановката е ужас. Тясно, мръсно, разхвърляни най-различни видове "столове" / като започнеш от скромен дървен стол и стигнеш да огромен тромав диван/, няма от къде да се разминеш.
Един човек /беше чужденец/ си сложи лаптопа върху трохите, нямаше кой да изчисти.
За тоалетната да не говоря...


Отговори на това съобщение
 Re: не ме кефи
Автор: IvoZafirov   
Дата:   09-02-09 11:21

Въобще не ме вълнуват... Не съм ходил там и скоро не ми се очертава и да ида

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: не ме кефи
Автор: НАСОО   
Дата:   09-02-09 11:22

и мене[smilie10] въобще не съм стъпвал[ezik] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: не ме кефи
Автор: feliz   
Дата:   09-02-09 11:24

и мен не ме вълнуваше, но се наложи да го посетя...[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: не ме кефи
Автор: mixmike   
Дата:   09-02-09 11:24

там има ли от т'ва "сраното" кафе, щот да не са разкарвам [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: IvcheTo   
Дата:   09-02-09 11:25

не стига ,че е на 20 метра от нас - пак нама да им стъпя [ezik] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: не ме кефи
Автор: boni   
Дата:   09-02-09 11:25

А направило ли ви е впечатление, че Макдоналдс в БГ е като луксозен ресторант в сравнение с тея дето съм посещавал в Кьолн, Дъблин и в още няколко европейски страни. Там е пълна смрад, а в БГ е чисто .
Странна политика. Иначе не съм фен на Макдоналдс, само отбелязвам..

Отговори на това съобщение
 Re: не ме кефи
Автор: Gruyu   
Дата:   09-02-09 11:26

Колко квадрата е горе-долу въпросното кафене?

Отговори на това съобщение
 Re: не ме кефи
Автор: eyeforaneye   
Дата:   09-02-09 11:26

те пък ще реват за вас.
Колкото на вас, толкова и на тях им дреме.
важното е че има бол пишлигарчета дето мислят ,че е турбо фйешън да си дадеш там 2та лева за буламач (a.k.a. кафе)

Отговори на това съобщение
 Re: не ме кефи
Автор: ejko   
Дата:   09-02-09 11:28

"сраното" кафе в смисъл на това дето от Европа тръгва- немското:)))) Защото белите го пият това в щатите..., латиносите друго кафе пият.

Отговори на това съобщение
 Re: не ме кефи
Автор: feliz   
Дата:   09-02-09 11:28

Автор: mixmike
Дата: 09-02-09 11:24

там има ли от т'ва "сраното" кафе, щот да не са разкарвам
........................
Кафето бива, пия лате и ми хареса, но останалото е [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: не ме кефи
Автор: exile   
Дата:   09-02-09 11:29

"Автор: boni
Дата: 09-02-09 11:25

А направило ли ви е впечатление, че Макдоналдс в БГ е като луксозен ресторант в сравнение с тея дето съм посещавал в Кьолн, Дъблин и в още няколко европейски страни. Там е пълна смрад, а в БГ е чисто .
Странна политика. Иначе не съм фен на Макдоналдс, само отбелязвам.."

Тва е щото тук управителите на макдоналдс в повечето случаи се държат като задници с персонала и се правят на мноо лоши, понеже някой им е дал бажд, на който пише "мениджър", примерно [smilie25]

А в Холандия си маат сандвичи в работно време както им падне и определено не смеят да крещят на персонала. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: не ме кефи
Автор: asahi   
Дата:   09-02-09 11:32

Като пуснат 3 Старбъкса да се конкурират може и да се оправят. До тогава ги иззаобикалям.

Отговори на това съобщение
 Re: не ме кефи
Автор: ejko   
Дата:   09-02-09 11:32

boni дова си е мениджмънт. В щатите е същото мръсни малки закусвални, в сравнение с които наще са 4 свездни ресторанти. Ама аз където живеех, казваше се Wisconsin Dells и Макдоналдс беше сравнително луксозен и чист, доста голям и с тавани към 6-7 метра. Просто си зависи инвеститора какво иска да вложи като труд и средства. Иначе самата компания се интересува само да и спазват рецептите и температурите не съхраняване на продуктите, за другото и е все тая.

Отговори на това съобщение
 Re: не ме кефи
Автор: КГР   
Дата:   09-02-09 11:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: не ме кефи
Автор: Lalinda   
Дата:   09-02-09 12:08

О, в началото на миналата седмица трябваше да прекарам известно време на сухо преди един концерт в НДК и се отправих към кафето на Нансен и В. Левски, което се казваше Витоша и бе много гнусно още по ученическите ми години във Френската гимназия...

За моя изненада (и изненада на портмонето ми, най-вече) се оказа, че и на мястото на това кафе, в което едно време отсядаха предимно сервитьорки от съседните заведения, има Старбъкс кафе, а салонът е още по-малък от този на Гурко - две кръгли масички с по два стола, една ниска с четири фотьойла и един бар с изглед към НДК, на който седяха три абсолютно еднакви фльорци-блондинки...

Момчето на касата ми каза, че това бил третият им работен ден (тоест открили се били на 1 февруари) и ми подари талон "Покани приятел", ако дойда отново... Кафето не е чак толкова лошо, колкото го описваха в другата тема, а и пробвах едни карамелени вафлички, които не ми позволиха да огладнея поне до края на концерта.
Вероятно се надяват да настанят повече клиенти на терасата, при топло време...

Не бих казала, че ме кефи, но напоследък из центъра (пък и не само) останаха само скъпчийски чужди кафета с позавехнали тортички по витрините. По лисичи дупки не мога да седя, а на много приятни места пък няма дори тортички, а само мури и морени...

Харесвам 100 г. сладки на Ангел Кънчев и никога не го подминавам - има забавен дизайн на интериора и страхотни сладкишчета на по-високи цени, но са по-хубави от тези в Старбъкс, Коста и Онда! Но и там салонът е миниатюрен.

Бих се радвала да ми препоръчате някоя "дамска сладкарница" (както им казвам) като за гурмани и ценители, в която не се пуши.

Отговори на това съобщение
 Re: не ме кефи
Автор: exile   
Дата:   09-02-09 12:11

Лалинда, знам перфектното място...
...но в Пловдив [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: не ме кефи
Автор: asahi   
Дата:   09-02-09 12:19

Добре, че времето се стопля.

Отговори на това съобщение
 Re: не ме кефи
Автор: mixmike   
Дата:   09-02-09 12:20

asahi[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: не ме кефи
Автор: ejko   
Дата:   09-02-09 12:22

ама то хубаво се стопля, но верно ли вече ще има проблем да си пия биричка в парка? Че нещо такова чух, а това си ми е останало от детството още и лятото няма да е същото без това....:((((

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Snoopoff   
Дата:   09-02-09 12:23

Аз пък мразя макдоналдс и кфс [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: не ме кефи
Автор: exile   
Дата:   09-02-09 12:23

ни моиш.
трябва да е в торбчка непрозрачна, като на запад, и куките пак могат да направят проблем.
иначе като го въведоха много се кефехте как сега младежта щяла изведнъж да прокопса [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: не ме кефи
Автор: ejko   
Дата:   09-02-09 12:30

ми аз не съм се кефил. Вече ще харесвам Макдоналсд и КФС, защото ми дават непрозрачни торбички, в който да си пия биричка в парка:)))

Отговори на това съобщение
 Re: не ме кефи
Автор: n1x0n   
Дата:   09-02-09 12:39

То аз бях пуснал темата за SB преди, но след като ги посетих - дори и тема няма да пусна, че и това не заслужават...

Нито обстановката, нито асортимента, нито обслужването имат нещо общо с истината.

Вече започвам да си мисля, че трябва да се забрани със закон на гърци да правят франчайзи в България. Осират всичко.

Отговори на това съобщение
 Re: не ме кефи
Автор: ejko   
Дата:   09-02-09 12:55

"трябва да се забрани със закон на гърци да правят франчайзи в България. Осират всичко."
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.