Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 човек от Ябланица се търси за малко инфо и помощ
Автор: likeduh   
Дата:   09-02-09 09:22

Ако случайно имаме колега от района на Ябланица, ако случайно не му тежи да драсне някой ред, бих го помолил само малко инфо от рода на -места за спане, квартири, хотели....свързано е с един проект в махала Батулци
благодаря предварително

Отговори на това съобщение
 Re: човек от Ябланица се търси за малко инфо и помощ
Автор: Chitsujo   
Дата:   09-02-09 09:47

Oт Луковит става ли? Батулци - спете при някоя бабка, аз инфо нямам. На Карлуково има пещерния дом и хижа Провъртеника, в Луковит 4,3 и 2 звездни хотели. Може у нас на гости, ама няма да ме има...

Отговори на това съобщение
 Re: човек от Ябланица се търси за малко инфо и помощ
Автор: Rollei   
Дата:   09-02-09 10:11

Коркоооов , аз си помислих че си решил халва да заповаш да правиш ....и ти трябва рецепта ,защото те в Ябланица много и разбират .....пък ти пак спане ти е У главата [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: човек от Ябланица се търси за малко инфо и помощ
Автор: likeduh   
Дата:   09-02-09 10:47

де ша си бе лудо...ние тъдява ша сме къдя 2 месеца

луковит и ябланица ни идват далеч за ежедневно лазене до батулци, въпроса е из маалето да има нящо,щот на 1 четене ..има бая спретнати къщурки.....

михалев...то само на АлвЪ с бУзЪ не стаа , треат и прЪжоли

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   09-02-09 10:53

и дробчеа правят не лоши по ловджийски. Ка ша маам кебааапеее на панаиря [smilie18] Що ще живеете там бре? Търси наеми нещо, аз друго не нам за самата Ябланица, но може да питам баща ми ей сегичка по телефона

Отговори на това съобщение
 Re: човек от Ябланица се търси за малко инфо и помощ
Автор: Rolleiflex2005   
Дата:   09-02-09 11:08

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: човек от Ябланица се търси за малко инфо и помощ
Автор: НАСОО   
Дата:   09-02-09 11:13

чак пък спретнати[smilie5] за една се сещам но там нема да стане. Иначе места за спане, хотели ... такива раути нема - все пак сме в северозападналата част на родината. Най-добре да си наемете някой апартамент, къща в Роман или къща в самото Батулци. Дъбравата ви е най-близкия вариант след Батулци, Роман и Орешене ви идват горе долу на еднакви разстояния, като все пак освен Роман дето е град от селски тип, сичко друго си е чисто село дето требва като станеш сутрин да си купиш леб. Има по едно две дюканчета и една две кръчми. Цени на квартири мога да ви проверя като кажете какво търсите и за колко хора. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: човек от Ябланица се търси за малко инфо и помощ
Автор: Rollei   
Дата:   09-02-09 11:21

Корки ,вземаи една палатка за 20 кинта от Практикер те 3ма човека се сабират , ако е тясно ,избутай жената навън то не е много студено сега [smilie18] [smilie18] [smilie18] .Удобството е че като ти омръзне пейзажа , местиш палатката и готовооооо [thankyou] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: човек от Ябланица се търси за малко инфо и помощ
Автор: likeduh   
Дата:   09-02-09 12:48

за инфо на ролея с флекса...преди 3 дни ни се изсмяха местните като питахме де гу Утеля


Насо благодаря много , ще те имам предвид, става дума за група от 4 до 8 човека в зависимост от етапа на работа -начало-около 01.03...край...като му дойде края[smilie18] , около 2 месеца постоянно пребиваване

Отговори на това съобщение
 Re: човек от Ябланица се търси за малко инфо и помощ
Автор: Rolleiflex2005   
Дата:   09-02-09 13:05

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: човек от Ябланица се търси за малко инфо и помощ
Автор: likeduh   
Дата:   09-02-09 13:10

ми.... в ябланица на самото центро ни рекоха...пазете се от плочките на ДСК-пада им фасадата и ...хотел отдаааавна няма -така ни рекоха

Отговори на това съобщение
 Re: човек от Ябланица се търси за малко инфо и помощ
Автор: tan4o   
Дата:   09-02-09 13:17

Аз евентуално началото на април ще съм в него регион, може да направим едно кафе...но има време!

Отговори на това съобщение
 Re: човек от Ябланица се търси за малко инфо и помощ
Автор: НАСОО   
Дата:   09-02-09 13:18

бе откъде ги вадите тез информации [smilie18] [smilie18] да взема излеза навън и да видя добрия ресторант да не са го отворили, че поне от 99 не съм го виждал да раути. Иначе все пак има магазини почти за всичко без бяла и черна техника и неколко кафета и кръчми. Горе за кръчмите и дюканчетата имах предвид Дъбравата, Батулци и Орешене като последната не е лоша, единствения проблем на всичките е че са с минимално оборудване и хигиена, 90% от посетителите са дървари на които ежедневието им е да бягат от полицията, горските и селските власти докато се яздат по некви баири с некви камиони да крадат дърва.. та като цяло требва си много кораво копеле да идеш там( Поне хубавото е че като свикнат с тебе стават много готини. Другото култово място е дискотеката в с. Кунино. Ако скучаете може и до там да отскочите.

Отговори на това съобщение
 Re: човек от Ябланица се търси за малко инфо и помощ
Автор: exo99   
Дата:   09-02-09 13:25

Танчо, ти май беше от Русе.
Цитирам те : "април ще съм в него регион,".

Имам приятел от Русе и той има такъв израз "НЕГО ......" [smile]

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: човек от Ябланица се търси за малко инфо и помощ
Автор: likeduh   
Дата:   09-02-09 13:33

хахах точно на разклона на Дъбравата присъствахме на екшън с дървари и ченгета ...

танчо и кафета и мезета , само да се засечем....

насоо....като наближи , ако не сме доуредили нещо ще те врънкам, мрънкам за помощ...бирите после от нас...

Отговори на това съобщение
 Re: човек от Ябланица се търси за малко инфо и помощ
Автор: tan4o   
Дата:   09-02-09 13:33

[smilie18]
Ще бъда по линията Ловеч-Сопот[beer]
И вероятно ще спя в Сопот,при баба[smilie6]



Публикацията е редактирана (09-02-09 13:35)

Отговори на това съобщение
 Re: човек от Ябланица се търси за малко инфо и помощ
Автор: Lalinda   
Дата:   09-02-09 15:07

Места за спане има чак в Тетевен и Рибарица, но... ще ви е далечко.

Откакто магистралата не минава през Ябланица, няма и много движение през градчето. А и халвата взе да застоява по сергиите на стария път...


Отговори на това съобщение
 Re: човек от Ябланица се търси за малко инфо и помощ
Автор: Chitsujo   
Дата:   09-02-09 15:15

На всяка манджа...

Отговори на това съобщение
 Re: човек от Ябланица се търси за малко инфо и помощ
Автор: Stoychev   
Дата:   09-02-09 21:56

Филм ли ще снимате?

Отговори на това съобщение
 Re: човек от Ябланица се търси за малко инфо и помощ
Автор: likeduh   
Дата:   10-02-09 09:20

а не не.....снимките ще са в свободното време...
частно строителсто....онли[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.