Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Ще се обърне САЩ на бананова република ли?
Автор: Императорът.   
Дата:   07-02-09 18:51

Хе-хе - скивайте тоя линк туканка - как учените икономисти повтарят думите, които мъдрият Император рече преди бая време... [smilie18] [smilie18] [smilie21] [smilie21] [smilie7] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Ще се обърне САЩ на бананова република ли?
Автор: Императорът.   
Дата:   07-02-09 19:05

... вижте и тази антека и тема, които пуснах краят на октомври - седма година - конфигурацията ясно отразява мнението ми за Щатите... [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Ще се обърне САЩ на бананова република ли?
Автор: Luxor   
Дата:   07-02-09 19:12

абе, императоре, ти не можеш да научиш котката си да пишка където трябва, а си се захванал да изчисляваш падението на САЩ [smilie18]



Публикацията е редактирана (07-02-09 19:12)

Отговори на това съобщение
 Re: Ще се обърне САЩ на бананова република ли?
Автор: georgi969   
Дата:   07-02-09 19:15

Император гений финансист,не гений зоологист.

[smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще се обърне САЩ на бананова република ли?
Автор: kkkolelo   
Дата:   07-02-09 19:21

Те всички мъдреци от древността са така, здраво стъпили на земята, с някакво свещенно животно до тях, а не някакви кухи позьори пред стена от дисплеи https://photo-forum.net/joro/emoticons/392.gif https://photo-forum.net/joro/emoticons/392.gifhttps://photo-forum.net/joro/emoticons/cat3.gif


Отговори на това съобщение
 Re: Ще се обърне САЩ на бананова република ли?
Автор: Coincidentia   
Дата:   07-02-09 19:21

[smilie18] Ей бре, тамън точно подобен бъзик с котката ми дойде [smilie5]

То аслъ освен за подбив горкия да бъде вземан [smilie8]

Ама иначе не говори добре за душата на човека все да я влече да се надява на Вуте да му стане зле, кофти е... за самата душа де, не за Вуте, он шъ съ опраи [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Ще се обърне САЩ на бананова република ли?
Автор: sasi   
Дата:   07-02-09 19:22

Ако ЮСА потъне ще повлече много след себе си, ще има преразпределение на властта в световен мащаб и много дандании... Аз лично се надявам да се оправи икономиката на американците за да не се разклати целия свят[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще се обърне САЩ на бананова република ли?
Автор: Coincidentia   
Дата:   07-02-09 19:34

Ще се оправи, разбира се, то през какви чудесии се е минало, та някаква си рецесийка ли ще ни уплаши...

А и вече има Нова Надежда, срещу злия Император и силите на мрака ще се изправи Избраният - този, който ще възстанови баланса в Силата - новият Мастър Джедай [cool]

https://photo-forum.net/static/forum/2009-02/hdnh7860.JPG
http://z.about.com/d/politicalhumor/1/0/w/A/2/obama_jedi_knight.jpg



Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   07-02-09 19:37

Италианецов - не забравяй, че на тоя му светнах канчето като крушка... [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19]

И не ми е в характерът да желая зло на американците или на който и да е друг нормален народ.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще се обърне САЩ на бананова република ли?
Автор: Coincidentia   
Дата:   07-02-09 19:50

[smilie18] Светнал си нещо в предишните серии, сега вече нови се почнаха [smilie5]

Абе, бай дъ уей, откога и защо така реши да ме поиталианчваш - ако (както изглежда) визираш никчето ми, то е на латински [smilie7]

Що се отнася до кризичката - както под влияние на американската рецесия тръгна надолу глобалната икономика, така и няма как иначе да се оправи, освен чрез лидерството на US of A... и, да де, на Мастър Джедая [smilie8]

А за желаенето на зло - при всички случаи е идиотско, за който и да било народ да се желае... не знам, поне на мен не ми идва на никакви общности от хора да им искам да им е кофти, напротив, само готиното ми прави готино.


Отговори на това съобщение
 Re: Ще се обърне САЩ на бананова република ли?
Автор: Amigo   
Дата:   07-02-09 19:50

[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще се обърне САЩ на бананова република ли?
Автор: Императорът.   
Дата:   07-02-09 20:58

Ми звучи ми по италиански твой ник, а и ти мязаш на весел италианец, драги... [smile] [smile] [smile] [smile] [smile] [smile] [smile] [smile] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще се обърне САЩ на бананова република ли?
Автор: ford_perfect   
Дата:   07-02-09 21:09

Императорe ам краха на борсата що не го предвиди бе? [smilie8] [smilie8] [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Ще се обърне САЩ на бананова република ли?
Автор: Coincidentia   
Дата:   07-02-09 21:19

[smilie5] Ma certo, buona sera a tutti amici chi sono stasera qui! [thankyou] [beer]

Да можех и да ритам топка като 'талианец, примерно един ала Дел Пиеро спокойно можех да стана [cool]

То хубаво, че мязам на весел, ама сега всичко това ме присети съвсем не весело, че още не ми е излязъл резултатът от изпита по 'талиански, та... хм [smilie8]

Да де, а иначе... иначе какво всъщност... забравих [smilie7] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   07-02-09 21:37

Фордов - не е лесно да се предвиди нещо, което се случва без никаква реална причина за това.
За крахът на нашата борса няма никаква причина освен страхливостта, невежеството и малоумието на сганта пишман инвеститори.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще се обърне САЩ на бананова република ли?
Автор: ford_perfect   
Дата:   07-02-09 21:40

не съм съгласен императоре...

http://www.capital.bg/show.php?storyid=670464

е тука хората са го написали по добре отколкото мога аз да го обясня


Отговори на това съобщение
 Re: Ще се обърне САЩ на бананова република ли?
Автор: Императорът.   
Дата:   07-02-09 21:57

Пълни измишльотини на хора, които търсят как да обяснят събития след случването им - посочвайки влошени показатели на отделни дружества. Аз следя отчетите на публичните компаниии и мога да извадя такива, които да докажат точно обратното - че има ръст.
Истината е, че средностатистически има спад, но той е твърде малък, за да обясни срив на акциите със 85%.
Контрапример - в щатите фалираха купища бамки и компании в други браншове, а техните борси паднаха с по около 50%, тук няма НИТО ЕДНА фалирала компания - и срив с 85%...
И бих искал да попитам тоя зайко от статията (който по случайност работи в моята компания), кои точно публично листвани компании ще фалират в България.
А и държавата да си влезе малко в задълженията - споменах и другаде туканка как Софарма в моментът е останала само с към 2 милиона кинта кеш, щото държавните болници и дължат 50 000 000 и се правят на циганори...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   07-02-09 21:58

Императорът. написа:

> Фордов - не е лесно да се предвиди нещо, което се случва без
> никаква реална причина за това.
> За крахът на нашата борса няма никаква причина освен
> страхливостта, невежеството и малоумието на сганта пишман
> инвеститори.





причината се знае, но не се назовава [smilie3] [smilie8] [smilie8] [smilie25] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   07-02-09 22:02

...в Инвесторът същата работа - има някои които постоянно дрънкат, че щяло да има фалирали публични компании в България - най-добрият начин да ги накараме да млъкнат и да се скрият, е да ги попитаме кои ще са те - защото, не знам по каква причина, но не могат да назоват нито една. [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще се обърне САЩ на бананова република ли?
Автор: equinox   
Дата:   07-02-09 22:07

В САЩ май не гледат банани. [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще се обърне САЩ на бананова република ли?
Автор: Императорът.   
Дата:   07-02-09 22:36

Ми още по-зле за тях...

Отговори на това съобщение
 Re: Ще се обърне САЩ на бананова република ли?
Автор: Amigo   
Дата:   07-02-09 22:40

ше прогледат бе, нали идва топлинен период [smilie18] [smilie18] [smilie25] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   07-02-09 23:28

ъръмчх.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.