Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Убеждаване на невъзпитана котка ІІ
Автор: Императорът.   
Дата:   06-02-09 23:28

Котколози, моля за съвет - моята Мяу-мяу (иначе хубаво и добро и кротко животно) взе да пишка и даже да струпва купчинките вонящи постоянно в коридорът... как да я убедя да ползва тоалетната? [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Убеждаване на невъзпитана котка ІІ
Автор: Coincidentia   
Дата:   06-02-09 23:33

Абе, аз започвам да подозирам, че не е в животното проблемът, ами... сещаш се [smilie18]

Майтапя се де... иначе не знам, изобщо не е типично за женски котки, моята е тотална чистофайница, а и всички предишни са били...

Единственото, което ми хрумва, е, че може би недоволства от чистотата на тоалетната си, не знам дали я чистиш редовно... а може да пробваш да й смениш гранулите с някакви други - на друга фирма... абе, не знам...

Ама все пак наистина се съмнявам, че може би ти я психясваш и й разчепатваш нервната система, та може да се опитва да ти каже нещо [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   06-02-09 23:44

Какво ще недоволства - днес и мих кенефът... и пясъци разни и вземам и изкуствени гранули опитах - и пак... ако и сложа чисто нов пясък - ползва го веднъж-дваж и пак почва дето и падне.
И не я психясвам - аз мил с нея галя, говоря и, не съм я бил никога...

Дали щото разгонена? Давам и Антикоткоразгонин.

Отговори на това съобщение
 Re: Убеждаване на невъзпитана котка ІІ
Автор: ka   
Дата:   06-02-09 23:48

като е разгонена няма спасение. цръцка насам натам, оставя аромат, за да привлича ергени. ние в къщи в такива ситуации слагаме 2-3 парцала по кьошета за тази цел. като и премине ще се върне към нормалните си хигиенни навици. търпение...[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Убеждаване на невъзпитана котка ІІ
Автор: HP   
Дата:   06-02-09 23:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Luxor   
Дата:   06-02-09 23:50


обаче вий двамата се намерихте [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   06-02-09 23:53

НР - как така ще ритам Мяу-мяу ?!? [smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22]
Ка - дано е така... [smilie8] [smilie8] [smilie8]

Луксор - кой со кого намерил?

Отговори на това съобщение
 Re: Убеждаване на невъзпитана котка ІІ
Автор: dreamer   
Дата:   06-02-09 23:56

Инджекторе. ти махаш ли упиканото и усраното от тоалетната и всеки път като ходи там? Махаш уесен! Или чакаш да се напълни догоре и да нема къде да стъпи? Котката обича чисто!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Убеждаване на невъзпитана котка ІІ
Автор: Coincidentia   
Дата:   06-02-09 23:56

Абе, човек, ти кога ще вденеш, че ЗА САМОТО ЖИВОТНО е хиляди пъти по-добре да се кастрира, да не говорим... да де, да не говорим, вземи поразпитай ветеринарите да ти кажат, стига си мъчил нещастното животинче!


Отговори на това съобщение
 Re: Убеждаване на невъзпитана котка ІІ
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   06-02-09 23:56

HP [smilie18] [smilie18] [smilie18]

От Бастича ли го знаеш тоя номер?

Отговори на това съобщение
 Re: Убеждаване на невъзпитана котка ІІ
Автор: HP   
Дата:   06-02-09 23:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Убеждаване на невъзпитана котка ІІ
Автор: dreamer   
Дата:   07-02-09 00:05

Coincidentia, криза е! Инляляляторът. може да няма 40-60 лева за кастрация [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   07-02-09 00:08

Дриймъров - имам пари да те наема да и чистиш кенефът на Мяу-мяу, така че стига глупости - естествено че и поддържам чисто.

Драги Италианецов - не ща да си осакатявам жувотинчето - пък и до година-две мога да я пусна на някой котурак... сега нали и давам Антикоткоразгонин. [smilie8] [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Убеждаване на невъзпитана котка ІІ
Автор: HP   
Дата:   07-02-09 00:12

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Убеждаване на невъзпитана котка ІІ
Автор: Coincidentia   
Дата:   07-02-09 00:17

[smilie18] Вярно може да не щат да му приемат монетките и акциите и... т.н. [smilie5]

Ако ще я забебваш - ОК, ама тез хапчета поне едно време минаваха за по-скоро вредничко нещо... ти си знаеш... или поне би трябвало да си знаеш [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   07-02-09 00:26

Гледам да не прекалявам - деля хапчета Антикоткоразгонин на половинки и четвъртинки и и ги давам възможно най-кратко време... давам и и стрити гроздови семена - противотуморно.

Отговори на това съобщение
 Re: Убеждаване на невъзпитана котка ІІ
Автор: КГР   
Дата:   07-02-09 00:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   07-02-09 00:41

Твой в саксии ли? [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Убеждаване на невъзпитана котка ІІ
Автор: tan4o   
Дата:   07-02-09 00:47

http://dog.bg/forum/index.php/topic,17500.0.html

https://photo-forum.net/static/forum/2009-02/aomg9443.JPG
http://dog.bg/forum/index.php/board,23.0.html


На тези два линка, има доста информация, може да прочетеш!



Публикацията е редактирана (07-02-09 00:51)

Отговори на това съобщение
 Re: Убеждаване на невъзпитана котка ІІ
Автор: Императорът.   
Дата:   07-02-09 00:56

Танчо, като става дума за кастрация, и аз мога да пусна линкове по доста по-съществен проблем, ама админите пак ще ме погнат за "расизъм"... [smilie21] [smilie21]
А Мяу-мяу вече по-спокойна не си подава дупето и не казва по 68 пъти подред "Уууааооооуууу", което ще рече "Искам котура-а-ак !!! Беше ми писнало да я утешавам че е много готина и апетитна и че ако аз бях котурак, щях да я скъсам от секс, да и обяснявам, че не мога да и помогна, щото съм човек и ако да - ще я разцепя на две от куйрукът до мустаките или да я заяждам, че по мацки с мустаки по-големи от Тотювите на си падам... [smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie8]

Дано сега вземе да пази и чисто - преди малко изпишка най-хрисимо в тоалетната си...

Отговори на това съобщение
 Re: Убеждаване на невъзпитана котка ІІ
Автор: roussinoff   
Дата:   07-02-09 00:58

Пусни и една светкавица ман [smilie18]
Малко да се отвърне ....нали ...[smilie5]

Иначе изпробвай с различни модели от гранулите и задължително я кастрирай.
Нема смисъл да я мъчиш със супер вредни хапчета .... а и себе си да мъчиш с таа лудница [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Убеждаване на невъзпитана котка ІІ
Автор: tan4o   
Дата:   07-02-09 01:01

Ти питаш, аз ти отговарям чрез линковете!
Сериозно, вземи да прочетеш малко за котките преди да зададеш следващия си въпрос относно Мяу-Мяу!

Отговори на това съобщение
 Re: Убеждаване на невъзпитана котка ІІ
Автор: Императорът.   
Дата:   07-02-09 01:02

Ми не ща да осакатявам животното... похотливостта е естественото състояние на живите същества. Ти би ли се кефил някой да ти клъцне топките, за да не страдаш, облизвайки по девойки, убеждавайки те колко по ще ти е лек тогаз животът?

Отговори на това съобщение
 Re: Убеждаване на невъзпитана котка ІІ
Автор: tan4o   
Дата:   07-02-09 01:09

Имала съм мъжки котарак, кастрирахме го, живот и здраве напролет пак ще имам коте, отново ще го кастрирам, без значение пола му!
Поговори с лекаря си, виж той какво ще ти каже!



Публикацията е редактирана (07-02-09 01:10)

Отговори на това съобщение
 Re: Убеждаване на невъзпитана котка ІІ
Автор: georgi.kalichin   
Дата:   07-02-09 01:30

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.