Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 ББ ми напълни душата този път :-)
Автор: ecobo   
Дата:   05-02-09 15:22

Бойко Борисов си е поговорил малко с българските емигранти в САЩ, описал им е ситуациятат в БГ съвсем правилно...

От БСП и ДПС обаче са много възмутени [smilie23]

http://dnes.dir.bg/2009/02/05/news3958533.html

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Davidoff   
Дата:   05-02-09 15:26

Ми за първи път някой с неговото положение нарича нещата с истинските им имена, как няма да са възмутени. 20 години цигани и пенсионери ни определят съдбата. Да ви кажа право и аз не съм много доволен от тоя факт, ако мога така да се изразя.

Отговори на това съобщение
 Re: ББ ми напълни душата този път :-)
Автор: asahi   
Дата:   05-02-09 15:30

Ше го гледаме сабахлем при Барека кви ше ги обяснява.

Отговори на това съобщение
 Re: ББ ми напълни душата този път :-)
Автор: kkkolelo   
Дата:   05-02-09 15:32

... 20 години цигани и пенсионери ни определят съдбата ..

[smilie10] Що, да не са мнозинство !!?[smilie11] [smilie5] [smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: ББ ми напълни душата този път :-)
Автор: venny   
Дата:   05-02-09 15:33

Прав е ! [smilie24]

Гузните и мазни мизерници от ДПС и БСП скочиха като ужилени [smilie18] [smilie23][smilie19]



Публикацията е редактирана (05-02-09 15:35)

Отговори на това съобщение
 Re: ББ ми напълни душата този път :-)
Автор: jekopj   
Дата:   05-02-09 15:38

Бат Бойко поведе с 1:0 срещу управляващите...за сега...[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Davidoff   
Дата:   05-02-09 15:38

Е как да не са мнозинство? Я ги събери 1 мил + 2 мил + 0.7 мил. Колко жители има България? Колко са с право на глас? Мнозинство не, ами пълно.

Отговори на това съобщение
 Re: ББ ми напълни душата този път :-)
Автор: IvcheTo   
Дата:   05-02-09 15:39

само да не вземе да се коалира с някой (епитет) от тройната свинщина , че тогава ще загуби

Отговори на това съобщение
 Re: ББ ми напълни душата този път :-)
Автор: КГР   
Дата:   05-02-09 15:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: ББ ми напълни душата този път :-)
Автор: Минко   
Дата:   05-02-09 15:49

Абсолютно е прав Бойко[smilie24] [smilie24] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: ББ ми напълни душата този път :-)
Автор: emovla   
Дата:   05-02-09 15:53

Той мое да е прав, ама сега пак ще се мотивират и циганите и пенсиите да гласуват, познайте за кого.

Отговори на това съобщение
 Re: ББ ми напълни душата този път :-)
Автор: mun4o   
Дата:   05-02-09 15:53

Дайте линк към автентичния текст на изказването?[smilie10] [smilie10] [smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: ББ ми напълни душата този път :-)
Автор: IvoZafirov   
Дата:   05-02-09 15:58

Ми не ги е излъгал човечеца...

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: ББ ми напълни душата този път :-)
Автор: IvcheTo   
Дата:   05-02-09 15:58

не е публикуван

има такова:

http://www.focus-news.net/?id=n1125662

Отговори на това съобщение
 Re: ББ ми напълни душата този път :-)
Автор: attempt   
Дата:   05-02-09 15:59

emovla написа:

> Той мое да е прав, ама сега пак ще се мотивират и циганите и
> пенсиите да гласуват, познайте за кого.


Това изобщо не е вярно. Циганина може да го мотивираш само с кинти. А за пенсионерите - баща ми и майка ми са пенсионери. НИКОГА няма да гласуват за комунягите или турците.

Отговори на това съобщение
 Re: ББ ми напълни душата този път :-)
Автор: emovla   
Дата:   05-02-09 16:03

Моята баба пък с кеф ще гласува и за Бай Тошо ако беше жив [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ББ ми напълни душата този път :-)
Автор: Lalinda   
Дата:   05-02-09 16:09

Не четете другите теми.
Ето какво писах преди час и нещо в темата на alsash, в която се казва, че нямало за кого да се гласува:

Lalinda
Дата: 05-02-09 14:26

Ето ви още една тема за предизборен размисъл.

Допускам, че ще допадне на мнозина от вас, които предлагаха възрастов и прочее друг ценз за избирателите.




http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1271435


Бойко Борисов в Чикаго: Разбрахме се с Иван Костов


Намерихме общ език, това даже българските медии не го знаят. Толкова ги мразя комунистите..., казал лидерът на ГЕРБ пред българи в Чикаго
05.02.2009

Неформалният лидер на ГЕРБ и кмет на София Бойко Борисов заяви пред българи в Чикаго, че партията му готви коалиция с Демократи за силна България на Иван Костов.

"Сега с Костов намерихме общ език. Това даже българските медии не го знаят. Направихме няколко срещи. Общият противник е ясен. Толкова ги мразя комунистите...", казал Борисов на среща в православната църква "Св. Иван Рилски", цитиран днес от в. "Сега".

Според Борисов,

най-големият проблем на България е лошият човешки материал.

"Това е основата на населението в момента - 1 милион цигани, 700-800 хиляди турци, 2 милиона и половина пенсионери. Ей това е срещу ГЕРБ", обяснил кметът.

Борисов казал, че пенсионерите "гласуват с цялата си глупост", пише "Сега".


В ироничен план вестникът цитира записи от срещата, предоставени на редакцията от eurochicago.com и bg-atlanta.com.

Борисов смята, че

поправките на БСП в избирателния закон

за въвеждане на мажоритарен елемент се правят с единствената цел - да го елиминират.

"Те ни вкарват 20 или 30 мажоритарни депутати. България не е Америка - всеки един човек могат да го пробият - ще го купят, ще му платят, ще му намерят близки, кусур, досие. Тези хора, избраните с мажоритарен вот, ще се манипулират много лесно. И тук е фактически капанът с мажоритарната система, който се опитват да ни налагат", разяснил кметът.

На въпрос за Симеон Сакскобургготски Борисов бил по-дипломатичен: "Царят не бих го споменал, защото той си има личен интерес, който си го гледа. И ако някой е предаден, то съм аз и такива като вас. Защото, когато ме даде на Румен Петков да съм му главен секретар, аз отидох при царя и му казах: Аз не мога с тоя да работя.

Царят ме жертва. Ходих, молих му се да даде военно министерство, да вземе вътрешно, за да мога да остана... Затова не го броя", каза кметът.

Борисов разкрил, че БСП постоянно хвърляла пари да го черни: "ГЕРБ им е толкова сладък за коалиционен партньор. Това, че ние не ги искаме, ги вбесява до голяма степен. И пускат по медиите от сутрин до вечер - то професори, то политолози, то социолози, да обясняват как ще правим коалиция с тях. Ама аз никога не съм вярвал, че имаме толкова много такива".

Борисов описал и свой

план за превземане на Македония отвътре,

който взаимствал от гърците - да се изкупят предприятията й, да се подчини икономически и да й се влияе, покрай желанието й за членство в ЕС и НАТО.

"С икономически инструменти можем да постигнем всички цели там... Оттук нататък можеш да ги накараш да признаят и историята... И по-голям приятел и съсед от Македония няма да имаме. Просто те самите ще ни обичат," разяснил кметът.

За себе си Борисов казал, че е антипартийно настроен. В същото време не виждал по-добро нещо от партиите, защото "така каза навремето и Чърчил".

"Практиката обаче показва, че където има силни политически партии, те са отишли много напред, а там, където има мажоритарни избори, рано или късно се отива до диктат. Представете си 15 години на власт и какъв ще станеш, един Бог знае".

Борисов сравнил ГЕРБ с Демократическата партия в САЩ, която също работела активно за Обама. "Трябва да избягаме от порочното мислене, че някой стане ли партиец, става веднага маскара.

Затова аз се оглеждам и в чужбина да изкараме такива хора, които да не са окаляни, да не са омаскарени, да не са зависими".

Столичният кмет се похвалил, че при срещата си с градоначалника на Чикаго се разбрали да побратимят двата града. Това обаче щяло да стане в рамките на програмата "градове-сестри" (sister-cities).

Според "Сега" Борисов говорил и като бъдещ премиер: "Хубаво е да се познаваме, да имаме по-пряк контакт (с кмета на Чикаго), за да може, ако възникнат проблеми тука, да може да се решават. В общи линии той е кмет на петия по големина град в България с население българи".

В заключение Борисов обяснил небрежно, че му предстоят още 4-5 срещи и "една закуска с Обама".

Публикуваното изявелние на Борисов незабавно предизвика

гневна реакция сред депутатите от БСП и ДПС.

Социалистката Донка Михайлова и Четин Казак от партията на Доган изразиха пред БНТ възмущение от думите на шефа на ГЕРБ за "лошия човешки материал" и разделянето на българското население на няколко групи.

"Аз лично съм представител на част от този човешки материал и ще реагирам по съответния начин, заяви Четин Казак. Според него, това е "едно меко казано недопустимо изказване".

"Изказването на господен Борисов отвъд океана, в което той определя отделни компоненти на българския народ като "лош материал" е проява не само на високомерие, а на нещо по-лошо - на политически цинизъм", заяви зам.-председателят на ДПС Лютви Местан

"Щом делението на българския народ от ГЕРБ следва възрастови, етнически и религиозни различия, то това за пореден път показва трайни прояви на етническа и верска нетърпимост, съчетана с възрастова ксенофобия. Подобни изказвания звучат още по-зловещо и парадоксално, защото са направени в страната, която избра наскоро Барак Обама за президент.

От друга страна подобни изказвания целят на оправдаят евентуален лош за ГЕРБ изборен резултат, който няма да подплати мечтата на Бойко Борисов да управлява еднолично", заключи Лютви Местан.

"По този начин да се прави класация на гражданите и едните да се обявяват за втора категория или човешки материал е недопустимо за лидер на партия, която е член на Европейската народна партия и има претенции да управлява държавата, каза депутатът от ДПС.

А Михайлова допълни: "Борисов да си потърси друг човешки материал за да управлява по-качествено."




Пък казвахте, че нямало за кого да гласувате...
[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: ББ ми напълни душата този път :-)
Автор: slivenski   
Дата:   05-02-09 16:09

Това изказване на ББ само ще консолидира още повече електората на БСП и ДПС... Този факт, съчетан с коалицията на ГЕРБ с ДСБ, показва, че боричканията между тези 4 политически организации са чисто вътрешнопартийни... [smilie25] [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: ББ ми напълни душата този път :-)
Автор: velinp   
Дата:   05-02-09 16:09

Е...ти тапира (с извинение към животното) е тоя ББ. Да беше запълвал регулярно дупките по улиците, вместо непрекъснато да се лези от тв-тата[smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: ББ ми напълни душата този път :-)
Автор: fove   
Дата:   05-02-09 16:23

Сливенски,Иван Костов много ястно каза,че с ГЕРБ са противници на изборите.

Отговори на това съобщение
 Re: ББ ми напълни душата този път :-)
Автор: venny   
Дата:   05-02-09 16:24

velinp написа:

> Е...ти тапира (с извинение към животното) е тоя ББ. Да беше
> запълвал регулярно дупките по улиците, вместо непрекъснато да
> се лези от тв-тата[smilie23]
>

Тоя пък дупките му пречели! [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   05-02-09 16:31

Автор: fove
Дата: 05-02-09 16:23

Сливенски,Иван Костов много ястно каза,че с ГЕРБ са противници на изборите.
----------------------------------------

Аз не знам вече на кого да вярвам. Единият казва, че "са се разбрали", а другият, че са противници на изборите... Да правят що знаят...[smilie23]

На мен ми омръзна тая политика... [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: ББ ми напълни душата този път :-)
Автор: kaiser.soze   
Дата:   05-02-09 16:58

admiхсше да направят една тема, в която да слагат всички мнения на лалинда [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: ББ ми напълни душата този път :-)
Автор: Kanonir   
Дата:   05-02-09 17:20

"Сега с Костов намерихме общ език. Това даже българските медии не го знаят. Направихме няколко срещи. Общият противник е ясен. Толкова ги мразя комунистите...", казал Борисов на среща в православната църква "Св. Иван Рилски", цитиран днес от в. "Сега".



[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonROFL2.gif


Отговори на това съобщение
 Re: ББ ми напълни душата този път :-)
Автор: ecobo   
Дата:   05-02-09 17:24

А дали точно това е казал, или на джурналистите пак не им е била добра връзката, докато са диктували този мат'рял [smilie3]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.