Автор: Георги
Дата: 23-09-04 19:42
някъде тука из темите мернах становища от сорта на
- който не снима с ДСЛР, снима със сапунерка, демек е балък и защо изобщо си губи времето в снимане? пък било то и за удоволствие.
- който не предпочита несменяема оптика - също е балък, понеже не дава едни 3 хиляди лева за тяло и рязки обективи. следователно ква фотография може да прави? съвсем обикновен, средностатистически балък.
и т.н. и т.н.
хора, повечето тука сме любители, снимаме за удоволствие, или поне ползването на сайта ни и снимките които пускаме са свързани с удоволствие. бъдете толерантни. никой не гледа да се покаже по-по-най от Вас, нито пък рейтинга значи това, защото повечето хора, които гласуват са също такива любители.
нещо не Ви харесва - пропускайте го, вместо да пишете тъпотии или неградивна критика (аз градивна почти не съм и виждал вече 6ти месец).
ако някой току що си е купил апарат, какъвто сте имали преди 5 години, година, до вчера, или пък не бихте приели дори като подарък, не му разваляйте удоволствието от хобито като го изкарвате балък или нещо подобно.
и още - на никой не му е трудно дори да не е пипвал ДСЛР да разбере кои са топ моделите, просто въпроса опира до доста други аргументи.
те такива неща от битието на балъците...
|
|