Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Проблем с Canon
Автор: didozone   
Дата:   11-10-06 19:09

Привет,
Имам голям проблем с Canon PowerShot G5.
На всеки няколко месеца ми се скапва батерията и трябва да купувам нова, а никак не са евтини. Една от батериите се скапа само за месец. Макар наистина да снимах над 1600 снимки на Мачу Пикчу, малко странно ми се вижда да се скапва толкова бързо?!
Следвам всички заръки от книжката на фотоапарата; като не ползвам апарата вадя батерията; не я дозареждам, а изчаквам да падне докрай, но пак се прецакват...?!
Батериите са оригинални, взимам си ги от Канон България на Цариградско шосе, така че не е това проблема... Но нямат гаранция :(

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Canon
Автор: asahi   
Дата:   11-10-06 19:19

Няма оригинални без гаранция. Какво е това?
Всяка стока на дребно в с две години гаранция.

Вземи си от Хифи. Пак е без гаранция, ама поне цената е ниска.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Canon
Автор: didozone   
Дата:   12-10-06 00:48

Ами апарата ми е с 3 години гаранция, но батериите са без!
ОК, ще пробвам в ХИФИ, мерси!

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Canon
Автор: ogimag   
Дата:   12-10-06 06:36

Не бързай! Имах Канон Г5 около година и си изкарах с оригиналната батерия. Дори като го продадох батерията си беше О.К. Единия вариант е да я изтощаваш и скапваш с непрестанно гледане на дисплея, клипове и т.н., но се съмнявам. По-скоро има нещо нередно и трябва да потърсиш или сервиза или Zentex.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Canon
Автор: Stefoo   
Дата:   12-10-06 16:27

И аз като теб мислих, че сам си прецакал една от батериите на моя Г3, ама се оказа че съм забравил опцията Auto power down на off и когато го прибирах в чантата си, при странни причини той си се включваше от копчето за стартиране, въпреки че е защитено с още едно бутонче. Естествено го намирах изтощен до дупка, така че провери и ти! Понякога големите проблеми имат прости решения!

Успех!



Публикацията е редактирана (12-10-06 16:28)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна