Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Photoclip DM334 SM Precakah li se?
Автор: totosmoto   
Дата:   11-04-05 21:02

Skoro si kupih fotoaparat DM 334 na Daisymm. Sy6to taka otkrih 4e ne se predstawq dobre pri no6tnite snimki i preuweli4awa 4erweniq cvqt.
Pitam moze li ne6to da se naprawi ili da si kupq now? Kakwo 6te prepory4ate? Blagodarq predwaritelno.

Отговори на това съобщение
 Re: Photoclip DM334 SM Precakah li se?
Автор: Brummaker   
Дата:   11-04-05 21:04

Дейзи не произвеждат фотоапарати, а касови апарати [ezik] [ezik] [ezik]

не чете ли ..тук има търсачка... са си купи една качулка и чакай дъжд [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Photoclip DM334 SM Precakah li se?
Автор: digitalstore   
Дата:   11-04-05 21:22

Opitai da polzva6 aparata kato portativen kasov aparat,mislia 4e cvetovete 6te se vazproizvejdat korektno.Nese iadosvai,ve4e 6te znae6 kakvo da si kupi6[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Photoclip DM334 SM Precakah li se?
Автор: gorbi   
Дата:   11-04-05 21:22

защо лъжеш хората Бруме...... Дейзи правят и фискални принтери, правят и електронни везни, правят и компютри за бензоколонки..... [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Photoclip DM334 SM Precakah li se?
Автор: Brummaker   
Дата:   11-04-05 22:01

мдааа...не знаех за тази им дейност, а съм им почитател [smilie3]

е, вече знам, ама фотоапарати не правят [smilie5] [smilie5] [smilie5]

[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Photoclip DM334 SM Precakah li se?
Автор: milenstiv   
Дата:   11-04-05 23:09

fotosmoto[shtrak] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Photoclip DM334 SM Precakah li se?
Автор: Георги   
Дата:   11-04-05 23:10

Precakah li se?

да [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Photoclip DM334 SM Precakah li se?
Автор: sP   
Дата:   11-04-05 23:10

и най вече Дейзи правят боклуци [ezik] [ezik] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Photoclip DM334 SM Precakah li se?
Автор: Георги   
Дата:   11-04-05 23:12

иначе наистина са майстори на касовите апарати [smilie10] [smilie10] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Photoclip DM334 SM Precakah li se?
Автор: krassimire   
Дата:   11-04-05 23:37

Имах преди време един Photoclip DM2364, много добри нощни снимки правеше. Снимкиiте в моя профил от BackStage са правени с точно този PhotoClip. Виж от DM334SM нямам впечатления.

Отговори на това съобщение
 Re: Photoclip DM334 SM Precakah li se?
Автор: GOSPODIN   
Дата:   12-04-05 00:08

Преки впечатления от Фото-опто изложението:
там беше представен един модел Гемпикс на 6МП и със същите идиотски функции - МП3, диктофон..Попитах колко ще струва :" около 400-500лв." На въпроса може ли да се купи, отговора беше отрицателен, ЗАЩОТО ОЩЕ НЕ БИЛ ДОСТАВЕН В БГ...Явно имат изнесени заводи в чужбина тия от Дейзи [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Photoclip DM334 SM Precakah li se?
Автор: LUMBERJACK   
Дата:   12-04-05 00:27

Не отчайвайте човека, бре, мискини такива [smilie5] [smilie7]

НЕ СИ СЕ ПРЕЦАКАЛ, ако ти е ясно за какво ще ползваш машинката. Ако ще е за непретенциозни цели, става. Освен това имаш и приятни екстри. Аз поне най-много съм ползвал диктофона и web камерата.

ПРЕЦАКАЛ СИ СЕ, ако имаш намерение да напредваш бързо във фотощракането и искаш да експериментираш по-активно. Да не говорим ако вече имаш някакъв, макар и малък опит, и ти се ще да се занимаваш малко по-сериозно с фотография.

Нощните снимки можеш да ги правиш сравнително добре, но трябва да научиш чалъмите на апарата. Ако искаш някои примери, намини в профила ми и виж първите две страници. Всичко там е правено с DM 334.

Отговори на това съобщение
 Re: Photoclip DM334 SM Precakah li se?
Автор: stoevmobile   
Дата:   12-04-05 00:48

LUMBERJACK,
ша има да вземаш/даваш [ezik] [ezik] [ezik]
DM 2164, ако вече не бъркам модела - не става за WEB камера и сбърква Виндоуса ХР,като опитваш, пък си му катери драйвери квито поискаш...[smilie23] [smilie23] [smilie23]
А дано новият са го пооправили малко [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Photoclip DM334 SM Precakah li se?
Автор: stoevmobile   
Дата:   12-04-05 00:51

Ей туй е фотоклипско

https://photo-forum.net/i/75007&USER_ID=1962


Отговори на това съобщение
 Re: Photoclip DM334 SM Precakah li se?
Автор: youn   
Дата:   12-04-05 02:19

има 2 вида dm334,по-стария е с обектив 5.58мм
и ccd 3.1;mp. и е auto focus като има и функция макро. За съжаление този който има една функция в повече fm tuner ако не се лъжа, е на simos и обектива е 9мм на focus free което значи че за макро трябва да експериментираш с лещи, конвертори и т.н.
Виж какво пише на обектива отпред ако е 5.58мм е добре - става за нощни снимки, пейзажи, макро на ръчен фокус но не и за портрети. Ако е другия не знам......

Отговори на това съобщение
 Re: Photoclip DM334 SM Precakah li se?
Автор: LUMBERJACK   
Дата:   12-04-05 02:27

stoevmobile,
Знам го този проблем при инсталирането на web драйвера. Ама с малко, съвсем малко бъзикня, се оправя и няма проблеми с XP. Говоря за DM334, но съм чувал, че го има и за други модели. При това от няколкото масови web камери, дето са минали през ръцете ми, DM334 дава най-добър образ.

Отговори на това съобщение
 Re: Photoclip DM334 SM Precakah li se?
Автор: zdimitrov   
Дата:   12-04-05 03:59

Незнам за какви пари си го взел, като за абсолютно начало във фотографията сигурно ще останеш доволен. След време ако решиш да се позанимаваш малко по-сериозно, пък било то и любителски, ще разбереш колко те ограничава този апарат. Моя съвет е - овладей апарата, разбери дали имаш желание да продължиш напред и ако е така - ще намериш начин да продължиш с друг по-хубав апарат. Имах Дейзи ДМ334, факт е че имам и хубави снимки с него, но бързо разбрах за многото му недостатъци и го разкарах (всъщност жал ми е за mp3 плеъра и уеб камерата, особенно за първото когато тръгна на някъде). Така че ползвай го и му се кефи докато разбереш какво ти е необходимо.

Разгледай ми профила, първите ми снимки всички са със ДМ334, ето ти и една от любимите ми снимки с този апарат:

(всички снимки на светкавици са правени с него с изключение на последната такава снимка в профила ми)

https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/exax0010.JPG
https://photo-forum.net/images/zdimitrov_1089539773_lightning1.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Photoclip DM334 SM Precakah li se?
Автор: totosmoto   
Дата:   16-04-05 14:02

Blagodarq za otgowora. Zapo4wam da mu svikvam malko po malko. Do sega ne sym se zanimawal s fotografiq, no zapo`wa da mi hareswa. Absoluten amatior sym. 4ao

Отговори на това съобщение
 Re: Photoclip DM334 SM Precakah li se?
Автор: stoevmobile   
Дата:   16-04-05 19:25

Не се връзвай на коментиращите [smilie24]
Два фотоклипа съм имал и подарил, вторият бе откраднат у Франция от ръката на новият собственик на улицата [smilie23]
Явно е търсена и дефицитна стока там [smilie3]
То тук всички почти сме любители [ezik]
[shtrak] [beer] [shtrak] [beer] [shtrak] [beer]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна