Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Добър сервиз за фотоапарати и обективи
Автор: robi   
Дата:   12-04-05 16:14

Тъй като често форумците питат за добър сервиз за фотоапарати и обективи в София, искам да споделя отличните си впечатления от сервиза на бул. Дондуков 18. Бързо и качествено ми поправиха повредения обектив на Канон-а. Ще спестя описанието на проблемите, които имах в другия - оторизирания сервиз на Канон.
Твърдо препоръчвам Дондуков 18. за улеснения и телефона на сервиза - 0887 36 00 51.
За сведение - нямам нищо общо със сервиза, освен че съм един доволен клиент [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Добър сервиз за фотоапарати и обективи
Автор: marish   
Дата:   12-04-05 17:06

Единствения сервиз който знам и ползавам, а и съм страшно доволен, като казвам доволен имам в предвид че нито мога сам да си го ремонтирам нито е скъпо, е точно зад клуб "Карамба" в един вход, има реклами на MInolta. Държат го една жена и мъжа и. И много разбират [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Добър сервиз за фотоапарати и обективи
Автор: GOSPODIN   
Дата:   12-04-05 23:17

За допълнение на незнаещите :
на Дондуков 18 е Наско
на Аксаков 7 е Цецо и Веска
Всичките са страхотни специалисти и НИКОГА няма да ви подведат. От по - младите ZENTEX(Ники) от сервиза на Канон.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна